Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-12-07 09:30:00Kronika TEMA

3 Komente

 1. R
  Red

  Te lumte dora o trim.

  1. L
   Liroheni Gentin ju shkedhefte Shqiperia faren !

   Arrestoni Kriminelet e Kryekriminelit te Shqiperise qe e masakruan qytetarin Shqiptare o Putana o Bordello Polici dhe Dreqesi . Ai duhet te pegjigjet per grushtin qe i dha Kryekriminelit saleh hamuti , dhe grupi Krimineleve qe e godoti duhet po ashtu te Arrestohen dhe pergjigjen per dhunen kunder qytetarit Genti ! - Cfar mut ligjesh jane kto mor Putane Dreqesi ! Po sekur ta kishin Vrare Kafshet e Droguara te Kryekurves Esadiste Gentin ? Yyyyyyyyyyyy fundeerina . Do dalin te tjer Genta neser por jo me me grushta ,qe ti shkerdhjen robt Dy Kryekurvave dhe atyre shkerdhatave qe i shoqerojne . ptu Bordello Dreqesie

   1. b
    beni

    Nuk ju vjen turp , o te marre, se si e keni katandisur djalin e nenes, se beri ate qe te gjithe deshirojme perdite, por qe nuk jemi te zote qe ta bejme?! A mund te listojme te rrahurit dhe te vraret nga dora dhe goja e kesaj qelbesires me emrin Sali?! Nuk mundemi se jane shume, duke filluar qe nga te vetet, ata qe i servilosen nga halli kesaj ndyresire.

    Lini një Përgjigje

    09:19 Kronika 5 komente

    09:07 Kronika 32 komente

    21:20 Kronika 37 komente

    20:00 Kronika 46 komente

    19:49 Kronika 22 komente

    16:30 Kronika 5 komente

    15:35 Kronika 3 komente

    15:05 Kronika 10 komente

    13:32 Kronika 18 komente

    12:51 Kronika 85 komente

    Më të lexuarat

    11:49 Sociale 18 komente

    10:40 Sociale 19 komente

    11:35 Blog 22 komente

    12:02 Ekonomia 37 komente

    15:28 Kronika 17 komente

    10:25 Blog 21 komente

    Blog Tema

    20:20 Blog

    12:16 Blog

    11:35 Blog 22 komente