Te fundit

18:00

17:53

17:41

17:27

17:17

17:04

16:50

16:41

2024-04-16 14:27:00Kronika TEMA

19 Komente

 1. P
  Parruca

  Monster, shpresoj te pakten qe Kroatet ta kalbin ne burg, se po te ndodhte ne Shqiperi do dilte pas 3 ditesh.

  1. M
   Macgr

   Te denohet sipas ligjeve ne fuqi sepse mori jeten e dy te rinjve qe nuk i kishin asnje borxh Te kalbet ne burg dhe ti rriten me shume thonjte te mbysi veten.

  2. D
   Deep Purple

   Doni me per bucet shqiptare.Jane me keq se meshkujt.Tani ta shofi kur te dali mbas 10 vjetesh.Kujtojne se Jane ne Shqiperi.Kurvat e te forteve.

   1. z
    zhigolo

    Kroacia nuk është Shqipëri të dalësh pas një a dy vitesh ,fo të kalbet së paku 18-23vite burg.

   2. Q
    Qytetari i Thjeshtë

    Kjo eshte bundra e radhes e te fortit te radhes qe beri paligjshmerine e radhes, por qe kete radhe i ngeli sharra ne gozhde! Baxhella qe shkerdhehen lart e poshte nga te fortet e droges dhe marrin ne qafe te pafajshem.

    1. A
     Asd

     Shpresojme ta kalbin brenda se kushedi c'kriminele do pillte buca pas vetes.

    2. .
     .

     Nje 10-she e ka te sigurt baxhella se seshte policia kroate si ajo e Tau Tau nga librazhdi, qe te lene te lire. Por kur te jesh ne burg shpresoj te te vi shoqeria te plasi ca fishekzjarre per ty, te kthej favorin.

     1. H
      Hypsi i Xhensila Myrtezait

      kshu mson kure te hypen paidhi ne qejf

      1. S
       Sadik Starvaleci

       Kokrra kurves,bridh hu me hu dhe do ngecesh ne nje vend. Mjer ata te shkretet ne pune te vete kurva u mer jeten

       1. G
        Gjemili

        Deri sa ësht arrestuar pritet të gjykohet e meriton një gjykim të drejt

        1. R
         Rracndyre

         Keto arabeskat me b..th celuliti e flliqen shqiptarine. Gjithmone thoja se po te kishte femra te „shendosha“shqiperia s‘do kishte gjithe keta meshkuj te semure. Femrat ne shqiperi jane per keqardhje.

         1. M
          Monika kurva

          Ngushellimenper viktimat esht pak te thuash.Bundrat tona jane bere me keq se meshkujt.

          1. P
           P S E ?

           Nuk mjafton vetem per te thene qe eshte shqiptare . Pse nuk thoni asnje fjale me teper per kete "modele" te felliqesise , vendbanimin e saj dhe vend lindjen ?!

           1. P
            Portokalli

            Ndoshta ajo akoma nuk e di qe ka bere aksident nen efekt dhe e dyta jam i mendimit qe pas denimit ta kalojne ne burgun e burrave pasi mund tu sherbeje duke u hequr stresin.

            1. D
             Dari

             Si k@rin mund ti thush modele dikujt qe ka punu ne vitrinat e Hollandes dhe Belgjikes

             1. T
              Toni Montana

              KETO JANE TEK GRUPI I ELVANA GJATES....JANE SHOQE IDEALI...

              1. p
               polic burgu i Lezhes

               Hajde goca bukur, ke me bo ca muj per lezet te burgu i kroatve. Mlidhe bythen fort lulja vogel, se ai kari qe te ka dhon makinen do vij nonjihere me te dhon byrek, po mbasanej ka me te harru, do merresh ti vet me hallet e tuja. Te shkoft mar te burgu o zogu bukur.

               1. t
                tetovari2

                Ku i paske gjetur të gjithë këto fotografi të kësaj prostitute o Mero.

                1. D
                 Drogagjija

                 Kjo vajza Asht thjesht nji viktim e Mendjes Se Vet dhe aventuriere Rreziku i saj dhe Atyne dyve Si ka ba kerkujt Keq veq vetes dhe familjes Vet Sa i perfetto komentet Qi shkrujn njerzit Nuk Kan hiq renci Rreziku i familjes Vet dhe Ktyne trinve Kjo Asht jeta Zoti e ndihmoft se nfund te fundit Gjymah u Shkatrrune 3 Njerez kerkuar si don kto pun Rreziku i ksaj vajz me va burg Dhe familja Vet me hek pasoj

                 Lini një Përgjigje

                 14:15 Kronika 1 koment

                 13:46 Kronika

                 12:55 Kronika

                 12:34 Kronika

                 12:10 Kronika 1 koment

                 11:51 Kronika

                 11:15 Kronika 1 koment

                 10:52 Kronika 1 koment

                 10:34 Kronika

                 09:19 Kronika

                 Më të lexuarat

                 13:17 Politika 14 komente

                 16:50 Politika

                 18:50 Rajoni 1 koment

                 11:38 Politika 4 komente

                 15:55 Politika 2 komente

                 18:16 Kulturë 1 koment

                 Blog Tema

                 20:50 Blog 1 koment

                 11:20 Blog 20 komente

                 18:08 Blog 3 komente