Te fundit

15:39

15:32

15:32

15:20

15:10

15:00

14:50

14:40

2023-09-28 12:15:00Kronika TEMA

10 Komente

 1. D
  Dr. Ben Gjata

  shpirti vogel- te pret Aldo aty pa merak do ti shohesh koken e karit qe i eshte bere si arr kokosi do kalosh mire

  1. L
   Loni pe betoni

   hahahahahahaahaaa

  2. S
   Sabau

   Financuesi kryesor i grupit "Baroni" qe ka karburantet ne hyrje te Lushnjes,pas tij "gjujtsi i Dubait" nga Karbunara dhe "karteli i amerikes" nga Vlora

   1. D
    Dhe keshtu dhe ashtu

    “Baronin” sic e quan ti e merrnin me shpulla spiunat e Aldo Bares, se ushtaret e Aldos e conin per te blere cigare! “Baroni” apo Saimir Taullau do kishte marre shperngulje me kohe nga Lushnja po te mos ishte per Laertin! Ai “qitesi i Dubait”, apo atij qe nuk guxon ti permend njeri emrin sic thote Artan Hoxha, do na dali nje dite koka e madhe, ndersa ai i Dubait ka pas nenpunes i Karbunarsit

    1. K
     Kuriozi

     @Dhe keshtu dhe ashtu Ai qe nuk i permend emrin Tan Hoxha mos eshte ai nga Karbunara me mbiemer Mezini ?

     1. O
      O kurioz

      Ca ka bo ky mezini. Su ka degju naj here.

   2. A
    Ali Pasha

    A ka ndonjë trim këtu që t'jua permed emrat këtyre që ti marrim vesh edhe ne të tjerët që nuk jemi nga ato anë?

    1. G
     Gabuli

     Baroni-Sajmir Taullau Gjujtsi Dubait - Julian Sula Karteli i Amerikes - Dash Labi

     1. K
      Kureshtar

      Kush esht dash labi ? Ca lidhje la me kto. Po ky ne dubai nga eshte?

    2. A
     Aldo

     Ja te dal pentite zogu tani dhe ts han dhe neta gjujtsit dhe legenat e laertit qe mbante verdall ketu ne lushnje. Aman do i shom keta laperat qe na vinin verdall tani.

     Lini një Përgjigje

     12:02 Kronika 1 koment

     11:42 Kronika

     11:08 Kronika

     11:02 Kronika

     10:43 Kronika 1 koment

     10:35 Kronika 5 komente

     10:33 Kronika

     09:46 Kronika

     09:22 Kronika 6 komente

     09:17 Kronika 1 koment

     Më të lexuarat

     10:09 Bota 3 komente

     20:10 Rajoni 4 komente

     20:01 Sociale 21 komente

     18:11 Politika 52 komente

     22:40 Sport 2 komente

     18:42 Editorial 42 komente

     Blog Tema

     19:27 Blog 5 komente

     18:00 Blog 6 komente

     16:41 Blog 6 komente