Te fundit

22:25

22:15

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-27 09:13:53Kronika TEMA

21 Komente

 1. L
  Li

  Gazetare ???? Tha ky tha ai Ka then nje gazetar po e perseris edhe une. I paska ngel menja ke 600 € gazetares. Gazetare qe del ekspozon markat e robave dhe suratin e suvatuar.

  1. A
   Ardian

   Pse mos ta merte kjo 600 mije eurot,kjo eshte puna.

  2. D
   Davidi

   Sa inat me vjen! Po gruaja e Meros, s'ka qen i her!

   1. N
    Nikla

    Jo nuk ishte se kish zone venin plaka jote motra dhe gruja jote mor legen rob!pis burre David kurva!

   2. A
    Armiri

    Po ish-at me te medhenj dhe pabesine me te madhe qe ka kryer kjo politike pse nuk e permend? Ish-PRONARIN? Dmth Pronarin e vertet qe e kane kthyer ne Ish gjith funderrinat e shqiperise? Por kjo baxhella e 600 mij euroshit paguan taksa meqe e ka merak qeveria vitin tjeter ti taksoj profesionistet e lire qe paguajne 3-fish per te njejtat ushqime me cilesi edhe me te dobet se sa qytetari perendimor ne Europe? Spo flas per qirate e shtepive dhe cilesite e tyre qe jane nga me te dhjerat si brenda si jashte.

    1. E
     Erdogan

     O armir te ardhurat ne vendet e be tatohen mesatarisht 40% per punonjesit dhe profesionet e lira. Kaq sa per info. Nese do tax free krijo nje parti marksiste dhe merr pushtetin, ose ik ne Korene e Veriut nese te pranojne. Po mos na caj sumen me dokra.

     1. A
      Armiri

      O miku i Sulltan Edit, per 40% ato vene kane shkolle, mjeksi, infrastrukture, shoqeri sociale, rroga me te larta, e shoqeri te zhvillume mijera vjet etj etj. Ti car mutin ke? Prap nuk u pergjigje pse jane me te shtrenjta ushqimet ne Shqiperi? Ke shku me no i spital noiher? Po neper shkolla e cerdhe?

    2. P
     Popo

     I paska ngel mendja te leket kesaj , sa shume leka , gjeloze . Shoqet e saj shkojne per nje sanduiq

     1. Y
      Y per fitore

      Sado qe ta ndryshosh te shkruajtmen ti duket qe je kosovar.

     2. X
      X per barazim

      Mua me kane thene, pashe nje video, nje vajze e njohur.... Gazetarì??? Duket si bisede mes grave te lagjes. Nese nuk keni guxim te beni Gazetari, rrini ne shtepi dhe mos beni show me banalitete!

      1. k
       karderri

       No shit Sherlock ! Dont they all ?!?!?

       1. I
        Iliri

        i ndiere Sheik Rashid qe vdiq ne moshen 33 vjec, sipas deshmive paguante deri ne 80 mij dollare nata per ato qe quheshin super-femra, dhe mbahej te "investitoret" e top listes se qeflinjve. te paguhet nje bunder shqiptare per 600 mij, kjo eshte lajthitje me enderra kurverore qe ka anduena vete

        1. a
         aleks

         kesaj gazetares i ka ngelur mendja tek 600 mije eurot, sepse kjo do kishte pranuar me pazarin e pare 20 mije euro. pastaj sa i perket kesaj shumes 600 mije euro mund te jete e vertete, i ka paguar sheiku arab bythezi, jo shqiptari, shqiptari do kete fituar me shume se kjo bushtra

         1. Boll mi me keto se na prishe tregun.

          1. D
           Demokrati idealist

           David je një legen materniteti,je si haleja e stacionit të trenit në Rrogozhinë,je një mutstërmuti 400 breza,je një familje e degjeneruar.

           1. S
            Sheiku i zene kaps

            Po per 600 mije ma merr mendja do kete ngrene mut pa pushim. Ajo modelja qe vdiq hante per 40 mij apo kjo vipja shqiptare e gelltit nuk e ha . Thashethem kjo Anduena mezi ka marre gjimnazin e njef kush e njef. Do me u shit per intelektuale

            1. A
             Ardi

             Kjo eshte nje idiote e lindur, nuk ka minimalen e asaj qe duhet te kete nje gazetar,mrret me muhabete tavolinash kjo palo gazetare, e çhyn ketu qe x femer ka shkuar ne dubaj ku qendron problemi me kriminalitetin ktu, kjo si duket ka inat se sja var kush kesaj majmunje ( ndjes majmunit qe e ofendoj kur e krahasoj me kete). Ore eshte mire kjo, thote kane ikur 20.000 police nga Policia, po policia nga i fundit deri tek i pari Rrumllaku eshte rrth 12.000 polica.

             1. q
              qim pyka i hasit

              Per kushte nuk ka problem, eshte mire qe te jene te pakten si burgjet sovjetike te ftohta akull dhe dajaku mos tu mungojn 24/24 nuk po i dergojme per hotele me 5 yje por si keqeberes dhe te vuajne dhe ta kuptojne se cila eshte rruga e duhur per te jetuar, sapci, qaf bari, dhe burreli te riparohen shuuuuume pak jo uje brenda, jo wc brenda dhe nga 20 veta ne nje dhome 4 x4

              1. A
               Andueli

               Po ç'lidhje kanë me gazetarinë një mënyrë të foluri?

               1. H
                Henk

                Hajde gazetarì hajde, më tha, i thashë.. E nis me burgjet, me mungesën e policëve dhe përfundon me një kurvë që q.ihet në Dubai, hec e merre vesh lidhjen..

                1. L
                 Lasgushi

                 Ore,çmereni me këtë! A e njihni mirë apo jo.Analizojani lajmet dhe "skupet".Shpesh hetë me doza kuazi perverse.Fhe ju të respektuar,të Temës i bëni vënd në faqen tuaj. Iteresohuni,për të dhe fo mësoni që në gjimnazin Petro Nini,ka wë nxçnësja,më debile e klasës,që ka mbetur në klasë...imagjinoni në gjimnaz.Dikush i ka mësiar arrin e mashtrimit.Edhe syzat optike i ka fallco....masjtrim E di

                 Lini një Përgjigje

                 09:10 Kronika 1 koment

                 21:31 Kronika

                 20:20 Kronika 6 komente

                 19:50 Kronika

                 19:30 Kronika

                 19:00 Kronika

                 17:00 Kronika

                 16:59 Kronika 1 koment

                 15:24 Kronika

                 13:30 Kronika 7 komente

                 Më të lexuarat

                 12:02 Politika 13 komente

                 10:05 Blog 49 komente

                 11:32 Politika 9 komente

                 13:15 Bota 21 komente

                 17:52 Politika 24 komente

                 09:19 Politika 20 komente

                 Blog Tema

                 20:38 Blog

                 17:11 Blog 7 komente

                 10:05 Blog 49 komente