Te fundit

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

14:19

2022-12-06 19:49:53Kronika TEMA

22 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  Gertin kena me e ba, hero si Azemi e Ahmeti....pse jo....lol = Anej ka porti i Durresit...kemi nonji lajm, nga Katari...lollllll

  1. A
   Albanian Orthodox

   Na plasi kari per berishurren ..keni tere diten qe merreni me kriminelin e shpellave te viçidolit...Boll se nuk eshte lajm ky .!!! Kush po rru per bastardin se kush e rrahu apo goditi..Mos e kruaj bythen schpellari...Kete rradhe hengri grushtin here tjeter do e vrasin si Gadafin..se eshte kryebushtra e shqiperise..ka vrare 8000 Shqiptare qe nga 92 salih bastardi...

   1. M
    Mysluman

    Ti qenke rrota kari ore ortodoks se edhe thua boll me keto lajme dhe vete shkruan dhe merresh shume gjate me kete problem . Shporru dhjeraman

   2. F
    Fisniku i Freskut

    Tu rroje Sali Sheqere Vuk karaxhich o Kalec, se do te shkojme y'ia pime kafen nen gju!

   3. t
    tata luigji

    Rendesi ka qe i ka thy hundet,gjerat tjera jane vetem fjale Sot e kemi dy gezime ne nje dite,SAMITI DHE GRUAHTI

    1. F
     Fakt

     Kete e ka organizuar princ leka per ti nxir faqen edi rames te samiti! Sepse gjyshi i leka zogut ahmeti ka qir mamane e kristaqit qe ishte babai edit

     1. R
      Real i Tirones

      Bo bo bo cfare nuk lexon degjon e te ze veshi ketu . edhe ky budalla e gjeti se kush e paska organizuar.Ndonje tjeter budalla si ky do shkruaje se e organozoi Putini apo Vuciqi!

    2. D
     Dimri

     Gjithe ajo dhune e perdorur nga rojet e berishes ndaj agresorit eshte e denueshme,cfare bejne organet ligjore

     1. A
      Arben Llalla

      Rojet e Legjendarit Sali Berisha kane mbrojtjen tone!

     2. M
      Mondi

      Kushedi sa e paguar kte shperndaresin fukara dhe me kartele.Aq ne hall eshte sa pranon madje ta perdhunojne ne sy te te gjithe botes.Nuk do e zeroe gjumi sot se nuk ia pordhi kush.Priste te behej nami por e mori te qarte mesazhin.

      1. O
       O cu kenaqem o gra

       Ha ha ha O Mero le nam! pz

       1. E
        Emiljano

        Sa kohe eshte gjalle kerma asgje nuk besoj

        1. N
         Nusja dajes komdhi me Edin

         Lidhje familjare.... Lottttt! Ka qene allnu me nusen e dajes! Ha ha ha Nona ketij lef gjithe diten te pazari ri per lalin! Ju qe gezoheni pse u godit nje 76 vjecar jeni te njejtet qe i shkul it floket Musine Kokalarit! Plehra!

         1. E
          Emiljano

          O te qifsha robt e tu e ca te permban pragu o rotkari ai 78vjecari qe thua eshte nje kriminel qe duhet me ja fut plumb ballit dhe pak e ka

         2. J
          Jim

          Po Sala i ka harru te vetat, sa ka vrare dhe sa jane rrahur nga klyshet e tij, ketu do lahen, ky personi hapi rrugen per te tjeret. Saluk mos u fryj si gjel deti neper rruget e Tiranes, boll e shtrydhet kete popull mor felliqesirat e kombit, ti bashke me te tjeret.

          1. E
           Emigranti

           Nga sa shihet nga filmimet e dhena duket qe ai djali mbahej prej krahu nga nje djal tjeter gjeri sa vajti dhe i gjuajti saliut Por e cuditeshme eshte ata rojet qe i venin mbrapa berishes pse snderbyn menjehere por e lan sa ti gjuante Dhe me vone e masakruan ate agresorin Mendoj qe kjo eshte bere kastile per erresimin e takimet me gjith udheheqesit e vendeve europjane

           1. a
            artur

            asnje nga politikanet tanë te majte apo te djathte nuk duan anëtarësimin ne be se ju behen llogarite pastaj dhe krijojnë lloj lloj zullumesh

           2. S
            Sky

            Sala u vet grushtua per tu kthyer ne lajm dhe per te sfumuar lajmin "summit ". Mendoj se ja arriti. Tani flasin vetem per grushtin. Fatkeqesisht, nuk arriti te merte asnje lloj ngushellimi nga liderat europiane dhe kjo i dhemb shume. Megjithate urime djalit te Sheqeres. Eshte shejtan i rafinuar. Te tjerat jane llogje pazari.

            1. a
             artur

             vërtet o njerez i besoni gjitha keto skenare te kesaj klase politike plehrash.nuk e shikoni sa mire e ruajnë njeri tjetrin dhe bejne sikur shahen dhe rrifen...fjala nuk e di sala qe nuk vjen ne pushtet kure duke qene ne krye te PD dhe i ben nder edvinit emer qe spo ja përmend me pse.....po edvini nuk e di se sa zullume ka bere sala dhe nuk e lejon drejtësinë te veproje.. eshte nje fare e keqe politike qe duhet shkulur nga rrenjet se keq do ta kenë brezat e rinj se puna jone e pat..

             1. B
              Berti

              Doktor...??!!! Cfare doktori është kanibali Sali, ka 32 vjet qe nuk e ushtron profesionin. Doktorët janë figura engjejsh, humanitare, dhe jo si ky kasapi i Shqiperise qe nuk ka lene njeri pa rrahur dhe vrare. Çfarë lesh doktori është ky kafshari i Vicidolit. Monster po, kanibal por jo doktor.

              1. B
               Baxhanaku

               Saper dijeni pastruse tek Berisha ka punuar Nusja e dajes se baxhanakut te Gerti Shehut

               1. A
                Ani

                Eeee per tw qare e per te qeshur,Sali kellira e meritonte nje te tille por keshtu eshte kjo pune ,ke vrare mijra djem nenash dhe sot grushti i orkestruar nga Ilir floriri i erdhi si monedhe . Po Ilir kerma pse po qeshte me kete veprim????

                Lini një Përgjigje

                16:30 Kronika 5 komente

                15:35 Kronika 3 komente

                15:05 Kronika 10 komente

                13:32 Kronika 18 komente

                12:51 Kronika 85 komente

                12:48 Kronika 13 komente

                09:27 Kronika 2 komente

                19:53 Kronika 1 koment

                19:17 Kronika 1 koment

                17:08 Kronika

                Më të lexuarat

                12:04 Sociale 20 komente

                20:50 Sociale 7 komente

                09:05 Kronika 1 koment

                17:00 Politika 11 komente

                10:18 Rajoni 10 komente

                18:10 Politika 12 komente

                Blog Tema

                12:18 Blog 1 koment

                11:41 Blog 1 koment

                09:34 Blog 1 koment