Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-12-06 13:32:00Kronika TEMA

18 Komente

 1. S
  Shqiptari USA

  Te lumte dora o trim ! Ti je hero.

  1. M
   Mohikani

   Lab nga kuksi. Ne lum je I Ndrerum.

   1. G
    Gizaa

    A kuksian esht bush

   2. U ngjall Avni Rustemi në versionin light. Duhet shpallur hero i gjallë dhe ti jepet medalja nderi k kombit

    1. T
     Trimi Tepelenes

     Te lumte dora Avni Rustemi. Ate qe nuk e beri Ed lamashi, mashkull pa burreri.

     1. V
      Ver Llapi (Alidems)

      Raca qe na turperon shqiptaret jane keto "cubat " e Tepelenes. Por me gjithese shterngojne nofullat si bente Gramozi juaj jane te trashe dhe nuk durohen, se nuk dine te flasin qete flasin por ulerijne. edhe ti trim i Tepelenes , i kesaj race bastarde qenke, per deri sa e quan Avni Rustemi. kete tepelenasin tend. PHY pleher race muti qe te kam peshtyre qe te dhjehesh kur te shkruash prap QELBESIRE

     2. P
      Poshtë maskarenjtë

      Më vjen keq për jetën tënde. Nuk tretet jeta jote për një fundërrinë si Saliu. Saliun duhej ta dënonte gjykata, jo populli. Po kështu ndodh kur mender Sparin ( jo SPAKUN) e drejton një bashkëanètar i Partisë komuniste shqiptare të Saliut si Arben Kraja ).

      1. a
       arqile

       Bravo trim i lalit.More hak mbi kriminelin si Avni Rustemi.Gjithe njerzit e ndershem te ketij vendi duhet ta ndihmojne kete trim.I qofte hallall buka.Prinderit e tij jane njerezit me te nderuar te ketij vendi.

       1. N
        Nuk ka bir Kurve ta preki me me dore Gent Shehun

        Mos te guyoj me njeri ta kercenoje ose tentoje dicka kunder Gentit ,e para se ka qen i dehur dhe e dyta se nuk do ket shpetim per salih berishen ilir metaj dhe gjithe zagaret e tyre .

        1. E
         Erzeni

         Bravo,kur nuk vepron ligji vepron vetegjyqesia.Sali kerma do rrasur Brenda,po kush,Arben Kraja I Like floririt?

         1. M
          Meleq Kora

          Nuk jan mir sberret jemi te mbingarkuar me keto kerkojm paqe te ecim prepara te jetojm dhe ne si njerez je keshtu si jemi katandisur e kemi te gjithe mendjen te hikim Etj.

          1. t
           tani e ka radhen Arben Karja ?

           apo I.Mutaj

           1. I
            Ilir

            Te lumt Dora o Trim!Ti dhe Lul Basha do mbaheni mend,njeri e shporri nga partia dhe tjeteri e goditi me grusht! Te lumte Dora!

            1. S
             Sazan B.

             Mire ja beri ketij plaku te rrjedhur

             1. M
              Myzeqari

              Sali:Ver akull te syri .

              1. A
               Agimi.

               Cfare prinder leshi mund te quhen dy te divorcuar!?

               1. S
                Shqipetari

                Trimat duhen vlersuar dhe respektuar ne kufijt e maximumit.Cfar ke mbjellur do korrish.Vjen nje dite dhe jep hesap per poshtersite tuaja te kryera nder dekada.Fute ne lufte Jug-Veri o i dhjeri poshtersi.Vodhe dhe shkaterrove Ekonomi,Uzina e Fabrika por dhe ushtri o faqe zi.Nuk ka sejmen dhe servile qe mund te mbrojne nje xhahil.Nje dite te vjen historia ku te dhjet plaku dhe rinia.Rrofshin shqiptaret e ndershem,te punes,te shkolles.

                1. E
                 Erijoni

                 , TE LUMET DORA O TRIM QE I RE ATIJ KRIMINELI SE VESHI SHQIPERIN ME TE ZEZA JE TREGUAR TRIM

                 Lini një Përgjigje

                 12:51 Kronika 85 komente

                 12:48 Kronika 13 komente

                 09:27 Kronika 2 komente

                 19:53 Kronika 1 koment

                 19:17 Kronika 1 koment

                 17:08 Kronika

                 15:15 Kronika 2 komente

                 09:55 Kronika

                 09:48 Kronika 3 komente

                 09:00 Kronika

                 Më të lexuarat

                 09:14 Blog 17 komente

                 10:06 Dossier 15 komente

                 09:10 Politika 9 komente

                 11:02 Bota 11 komente

                 09:39 Politika 11 komente

                 09:30 Politika 13 komente

                 Blog Tema

                 17:49 Blog 2 komente

                 17:29 Blog 15 komente

                 16:36 Blog 6 komente