Te fundit

17:29

17:24

11:07

16:15

17:11

17:03

16:57

16:44

2023-12-10 14:40:00Kronika TEMA

2 Komente

 1. s
  stalini

  Shpejt pra se po behen 24 ore duam rezultat Salih ram sheqerja po te ishte me Azem. breqanin, Agron kuliqin dhe Sali lushajn kishte mbajtur tere shqiperin me polic, na fiku se ja shkerdhej amerika argitn e supermbesen dhe e kan mbyllur si mi ne cark

  1. O
   OBUM

   ...si kap dot sapllakja, ikin me Tojota Jaris ata....lol

   Lini një Përgjigje

   13:40 Kronika

   12:35 Kronika 1 koment

   11:48 Kronika 1 koment

   11:39 Kronika 2 komente

   11:30 Kronika 2 komente

   11:00 Kronika 1 koment

   10:37 Kronika 1 koment

   10:17 Kronika

   10:00 Kronika

   09:27 Kronika

   Më të lexuarat

   12:02 Politika 10 komente

   10:05 Blog 41 komente

   11:32 Politika 8 komente

   18:32 Politika 43 komente

   09:19 Politika 16 komente

   18:25 Bota 25 komente

   Blog Tema

   17:11 Blog

   10:05 Blog 41 komente

   21:00 Blog 5 komente