Te fundit

15:20

15:14

15:10

15:00

14:50

14:47

14:40

14:32

2023-09-29 12:17:35Kronika TEMA

4 Komente

 1. E
  Emigrante

  Ja thafte zoti shpirtin e doren

  1. G
   Gjyny fatekeqesi natyrore !

   Ngushellime familareve. Sa e bukru dhe kjo thenje : Nese nje burre prete nje grua te jete Engjell ne jeten e saje ! me pare duhet te krijoje parajsen asaj ! burra ndegjoni : shisni shtepite ,, hidhni poshte Prindererittuaj , Punoni dite e nate : Vetem per tjua krijuar Parajsen grave : se pretendojne se jane Engjej . Bire selmani i nenes vjen pastaj dita per tu qare.

   1. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    Nje tjeter sumqir turkoshqipfoles kriminel merr jeten e nje femre.... Nje tjeter ngjarje qe u ben thirrje femrave myslimone( per ato kristiane eshte fatale, e pafalshme) qe te mendohen mire perpara se te ndajne krevatin me nje korrak turkoshqipfoles.... Jeta e tire eshte ne rrezik jo vetem ne lidhje me korrakun turk por edhe ne marrdheniet e saj me soi e sorrollopin e tij: duhen lare kembet e baba hasonit e hanemes,duhet cuar turkish coffee birazereve dhe hallove te beqirit,duhen pritur me dreka e darka kusherinjte (nga i pari ne te shtatin),duhen qerasur me turkish bakllava kojshia e fshataret nga krieplaku tek karrocieri i baxhos.....! Pra,24 ore non stop ne ankth e levizje,ndrishe gruaja/sherbetorja e gyzel Hasonit nuk eshte e mire....!

    1. j
     janulles me rock kokes

     O plere ...clidhje ka ketu feja o qelbs muti ....mbi 110 raste vrasjesh meper motive te dobeta ne shtetein Helen vjet ...ke gje per te thene ??? Atje kerko dhunen dhe islamizmin , te helenet te barbaret e importuar nga Siria , Turkia Afrka , Mongolia, raste nga me te dhunshmet ...deri te Dhuris , qe cnderoi femijen e tij te mitur dhe e mbyti ....yyyyyt plere qelbs muti ...njeri i pist do jesh o kellire e Janulles

     Lini një Përgjigje

     11:38 Kronika

     11:26 Kronika 7 komente

     11:19 Kronika 2 komente

     11:13 Kronika 24 komente

     11:04 Kronika 3 komente

     10:52 Kronika

     10:25 Kronika 27 komente

     10:15 Kronika 3 komente

     10:09 Kronika 6 komente

     09:51 Kronika 16 komente

     Më të lexuarat

     17:52 Politika 35 komente

     10:18 Kronika 13 komente

     18:23 Kronika 9 komente

     17:29 Politika 12 komente

     20:38 Blog 15 komente

     11:11 Kronika 21 komente

     Blog Tema

     11:42 Blog 2 komente

     10:48 Blog 3 komente

     10:39 Blog