Te fundit

17:22

17:15

17:11

17:02

16:50

16:45

16:39

16:40

2024-02-25 13:56:00Kronika TEMA

2 Komente

 1. H
  Historiani

  Merreni me mend se sa mend mund te kete nje njeri qe quhet Kasander . Kasandra ishte e motra e Paridit , qe rembeu dhe mbajti grua per 9 vjet Helenen e Trojes . Kasandra ishte e semure me prapambetje psiqike , por nje profete e sakte qe parashikonte te ardhmen , sipas mitologjise greke . Tani , prinderit injorante te ketij hajvani , kane kopjuar per te birin e tyre nje emer gruaje nga mitologjia dhe ja kane vene ketij krimineli .

  1. D
   Dr. Adhamudhi kolegu i Sa-Hales

   Eshte Lal tjetri ere, Laluc Kakuc pej Fieri, te vret ky ree!

   Lini një Përgjigje

   13:30 Kronika 1 koment

   13:04 Kronika 1 koment

   11:49 Kronika 5 komente

   11:27 Kronika 3 komente

   11:01 Kronika 28 komente

   10:41 Kronika

   10:10 Kronika

   09:50 Kronika

   09:42 Kronika

   09:10 Kronika 33 komente

   Më të lexuarat

   18:59 Politika 54 komente

   22:10 Kronika 1 koment

   11:04 Blog 66 komente

   09:19 Kronika 3 komente

   09:10 Kronika 4 komente

   17:55 Sociale 33 komente

   Blog Tema

   12:05 Blog 15 komente

   11:04 Blog 66 komente

   10:15 Blog 2 komente