Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-02-23 09:10:12Kronika TEMA

10 Komente

 1. s
  stop dhunes ndaj grave

  Vari trapin se burre eshte vrare, po te ishte vrare grua do ishte femicid dhe do behej lufte neper medja. Vajza e viktimes ka pasur te drejte ta vriste dhe per kete duhet dekoruar nga te gjitha levizjet feministe.

  1. D
   Detari

   bravo vajza, nje sunit me pak.

   1. T
    Taqka

    Dhetar dua te te qi njehere ne bythe

   2. S
    Shkodrani-Belgjike

    Me keqardhje e them familja Shqiptare ka marr fund, ngjallu Enver e shif si jan ba Shqiptart monstra.

    1. N
     Nëse ështe e verteta atëher gjërat duhet parë ndry

     Nëse vert e ka vrarë për motivin e dhunës dhe që ai ka dashtë ta fëjojë me zort atë gjëra duhët parë ndryshë,.. Kurë çdo femrë në Shqiprie kryën akte të tilla, kunder këtyrë islamikve të prapambetur, që janë njësoj si komunistat kuo dhune, vrasje dhe terrorë në familje dhe komuniteti.

     1. V
      Vranakonti

      O zoteni apo zonje,mos ngaterro prapambetjen islamike me komunistet a derezi. Komunistet ishin ata qe zhduken islamizmin,dhe çliroi popullin nga ankthet e fes, duke ngritur larte se feja e shqipetarit eshte SHQIPTARIA. Komunizmi eshte kundra fes dhe krijimin e nje njeriu te ri me tiipare te reja perparimtare,te qet e te lire,duke u hapur lufte frontale gjithe prambetjeve shekullore fetare qe kishin mbytur njerzit.Komunizmi u hapi syt njerzeve dhe u tregoi rrugen e vertete,se çdo gje behet nga duaret dhe mendja e njeriut.Zot eshte njeriu.

     2. B
      Bahcalleku

      Ngushllime familjes. Vareni e lenje deri sa ta han korbat kete monster.

      1. H
       Hasan kovaci

       Me vjen shume keq per humbjen e ketij personi.por po ta kete vrare vajza do te thote qe eshte kopile...

       1. H
        Hasan kovaci

        Me vjen shume keq per humbjen e ketij personi.por po ta kete vrare vajza do te thote qe eshte kopile...

        1. J
         Julian Laci

         Mos beni komente me fatekeqesine e te tjereve Mund te ndodhe edhe juve.

         Lini një Përgjigje

         18:23 Kronika 9 komente

         16:44 Kronika 1 koment

         15:57 Kronika 6 komente

         15:07 Kronika 1 koment

         14:17 Kronika

         13:33 Kronika

         13:26 Kronika

         12:49 Kronika 1 koment

         12:15 Kronika

         10:50 Kronika 1 koment

         Më të lexuarat

         01:10 Kulturë 11 komente

         10:23 Dossier 2 komente

         15:16 Politika 13 komente

         10:17 Kronika

         11:33 Bota 13 komente

         14:18 Politika 10 komente

         Blog Tema

         20:50 Blog

         11:20 Blog 8 komente

         18:08 Blog 3 komente