Te fundit

16:01

15:53

15:44

15:35

15:20

15:09

15:07

15:00

2024-03-03 13:10:00Kronika TEMA

25 Komente

 1. I
  Iliri

  ...se VIP-at ashtu e kanë...

  1. B
   Bordello

   Keta nuk quhen 'Vipa por Rrypa'!

  2. s
   sali

   keta the shume anonime te tjere qe as shtepija e tij nuk i njeh jane vipat tane qe shqiptarte nga mengjesi e deri ne darke shqyejne syte se kushedi cfare behet,Popull spiun

   1. H
    Hahhahha nuk heqin dore keta !

    " Egzemplare " eshte nje pjese e kesaj race ! qe ne " Embrion " mesojne shume prefesione ! Ore kjo Gazete Tema duhet te nxjerin njehere Statistiken qe sa lloje mashtrimesh kane kryer kjo race qe mbas vitiit 1990 ! normal ne popullsi njihen mashtrimet ! por duhet ju referuar Qytetareve qe te mos bihen preh e ketyre pacavureve sharlatane ! qe jane nena e mashtrimeve ! Sic ka Bota nje Statistike per keta ! ashtu duhet Informuar dhe Qytetaret nga kjo specja me dy kembe !

    1. H
     Hahhahha nuk heqin dore keta !

     " Egzemplare " eshte nje pjese e kesaj race ! qe ne " Embrion " mesojne shume prefesione ! Ore kjo Gazete Tema duhet te nxjerin njehere Statistiken qe sa lloje mashtrimesh kane kryer kjo race qe mbas vitiit 1990 ! normal ne popullsi njihen mashtrimet ! por duhet ju referuar Qytetareve qe te mos bihen preh e ketyre pacavureve sharlatane ! qe jane nena e mashtrimeve ! Sic ka Bota nje Statistike per keta ! ashtu duhet Informuar dhe Qytetaret nga kjo specja me dy kembe !

     1. H
      Hahhahha nuk heqin dore keta !

      " Egzemplare " eshte nje pjese e kesaj race ! qe ne " Embrion " mesojne shume prefesione ! Ore kjo Gazete Tema duhet te nxjerin njehere Statistiken qe sa lloje mashtrimesh kane kryer kjo race qe mbas vitiit 1990 ! normal ne popullsi njihen mashtrimet ! por duhet ju referuar Qytetareve qe te mos bihen preh e ketyre pacavureve sharlatane ! qe jane nena e mashtrimeve ! Sic ka Bota nje Statistike per keta ! ashtu duhet Informuar dhe Qytetaret nga kjo specja me dy kembe !

      1. H
       Hahhahha nuk heqin dore keta !

       " Egzemplare " eshte nje pjese e kesaj race ! qe ne " Embrion " mesojne shume prefesione ! Ore kjo Gazete Tema duhet te nxjerin njehere Statistiken qe sa lloje mashtrimesh kane kryer kjo race qe mbas vitiit 1990 ! normal ne popullsi njihen mashtrimet ! por duhet ju referuar Qytetareve qe te mos bihen preh e ketyre pacavureve sharlatane ! qe jane nena e mashtrimeve ! Sic ka Bota nje Statistike per keta ! ashtu duhet Informuar dhe Qytetaret nga kjo specja me dy kembe !

       1. E
        Erdogan

        Policia te ndaloje dhe te egzekutoje vendimin e gjykates per deputetin Salianji, i cili ka mbi 2 vjet qe eshte denuar me burg per kallxim te reme per perfitime politike.

        1. B
         Big leshi 3

         Vipat e Top - Channelit, ku me programin e big leshit reklamon mashtruesit pse jo edhe per ti bere te “ famshem” si puna e atij bythqiri Luisi , per mos tu prekur nga drejtesia. Kur do arrestohet bythqiri mashtrues Avokat - Noteri Luisi

         1. R
          Real

          Kjo ngjarje ne fakt tregon se ku ka mberrit ky televizion. Njeri arrestohet mbrenda shtepise Big Bradher, tjetrit i fillon hetimi sa del nga ketu. Po a ka njeri qe ti verifikoje keto njerez qe quhen Wip . Shume e dhimshme ku ka arrit Top-Channel.

          1. T
           T

           O leshi pidhit mamit tat luizi do arestohet sa tja fusi.pak mamit tat dhe.motres ne.goj

           1. O
            O Fekale

            Po ti ore me Kaq Nerva qe paske ,,,,futja motres ne Gop o malok bythqire se qelbet Tiranen ….Ti Homo si Luisi katnari i Shkodres je apo Militant na bashkoi Bytha lgbt

            1. S
             Shikues

             O Lexues! ky T qe komenton o vet Luis bythqiri , i cili se shpejti do kapi sapunin , ndersa komoania hillandeze qe ka ne pronesi " Big-Brotherat" ne te gjithe Boten duhet te ja heqi licensen Top-Chanelit shqiptare per te realizuar kete program

             1. K
              Karja Luizit

              O T o Luiz bythqiri mos u zi me njerezit neper komente po mbaj Karjen se ka 500 dashnore qe mezi po presin te biesh ti ne burg o llum qe te ndjekin plakat dhe vdesin mbas teje dhe mbas asaj plastikes se skadume qe ke per gru

             2. D
              Durrsak

              Po luiz sharlatanin pse se arrstojne

              1. E
               Elton

               Po pse ??? Luizi eshte bosi

              2. Y
               Y. H

               Big bradher vip e kuptoj po vipat ku jane?

               1. M
                Mero

                VIP-at sakrifikojne duke lene Erseken dhe vijne ne Tirane.

                1. A
                 ALB Patriot

                 Pseudo-"VIP"-a! Top-Channel e ka shumezuar reputacionin e vet me "0"!

                 1. L
                  Llazi pe Qipidhasi

                  kurva, te degjeneruar, mashtrues, kusare, kontingjent individesh, perfekt per Big Brodher. Tu mesojne shqipove se si duhet jetuar jeta

                  1. r
                   ronny

                   Tamam big brother VIP-ash te vertete ky edicion, te gjithe o pabuksa, o te deshtuar te perjetshem, o te zhytyr ne depresion konstant dhe te parikthyeshem, pothuajse te gjithe ose te ndare ose te rindare e sdine ku kane as femijet, edhe ky i fundit, ky personazhi qe hyri nje fytyre tejet e keqe dhe e neveritshme, edhe sikur te mos jete i vertete lajmi qe eshte arestuar nga policia, kjo lloj mostre vetem vip nuk eshte por nje fytyre kellire mashtruesi ordiner, se ka edhe mashtrues me klas,,, por ky eshte fundi i fundit te kellirerizmit. Hajde program leshi hajde.

                   1. K
                    Katunari

                    Ca ka bo Luizi, na thoni ta dim ne qe sdim gjo, na informoni mer jahu se ne kshu ska lezet.

                    1. T
                     Te burgosurit po e presin

                     A e pate diten e shtune ku moderatori i ketij “big leshi” me mburrje deklaroi se do futen brenda ne shtepine e “big leshrave “ dy yje, dy super vipa ku ne fakt na doli ku njeri prej tyre do te behet vertet super vip duke kap sapunin

                     1. J
                      Jimi

                      Cfare ka ketu te cuditeshme !? Prej kohesh televizioni ashtu si edhe shum medie jane kthyer ne cerdhe krimi e prostitucioni, ne te cilat kryhet pastrimi i parave te pista. Cfare emisionesh jane keto qe jepen dhe cfare mesazhe percjellin ato si Big bradher ? Ne to jo vetem nuk percillen mesazhe argetyse dhe edukuse, por ne te kundert, i thurret hymn krimit, vjedhjes, prostitucionit. Dikur ankoheshim se televizioni, arti ishin skajshem te politizuar dhe vertet ashtu ishte. Por kur shikon sot kete televizion dhe art te "depolitizuar", si dhe mesazhet qe ato percjellin, them qe me mire nje televizion dhe art i politizuar, se sa nje televizion dhe art i kriminalizuar.

                      1. r
                       rrak e trak e ke Ura e trenit

                       Keta te BBV duhen futur te gjithe ne burg, bashke me organizuesit e tij, se jane drogaxhi e na degjeneruan rinine. Vetem seks, puthje, banalitete,ha e pi gjithe diten si derra, pa asnje vlere per kombin. Turpi me i madh i kombit

                       Lini një Përgjigje

                       12:59 Kronika 2 komente

                       12:36 Kronika 8 komente

                       12:00 Kronika

                       11:10 Kronika

                       10:37 Kronika 2 komente

                       10:15 Kronika

                       09:52 Kronika 1 koment

                       09:12 Kronika

                       20:48 Kronika

                       20:31 Kronika

                       Më të lexuarat

                       20:00 Rajoni 99 komente

                       17:42 Politika 19 komente

                       10:49 Rajoni 14 komente

                       10:31 Sport 4 komente

                       09:15 Politika 20 komente

                       20:18 Bota 6 komente

                       Blog Tema

                       12:22 Blog

                       11:37 Blog 2 komente

                       21:10 Blog