Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-27 09:24:00Kronika TEMA

27 Komente

 1. S
  Shkembi

  Keshtu mendoj edhe une.

  1. V
   Vranakonti

   Ky Shemsi Mutprenci nuk shihet do me sy.. Njeri i shemtuar dhe i poshter. Ky kur ka qene kryepolice,bashke me polcet e tij,me urdher te kryekriminelit Sali Berisha,rrihte barbarisht njerezit socialist dhe i linte gati te vdekur ne mes te xhades. Kriminel si Saliu.

   1. K
    Konti

    Vanakonti! Ky ka qënë sigurims! Ky ka qënë oficer kufiri në Shkodër dhe kështu ka vepruar edhe në atë kohë siç thua ti .

  2. A
   Andueli

   Ku po, ky e di mirë se është polic "profesionist". Ik o Shemsi se s'ke lidhje ti me analizën shkak-pasojë

   1. F
    Ffxfcg

    O kryepolic mir more dakort gruas viktimes i esht nxir jeta , edhe nenes se saj qe ka vrar vjerren dhe ka gjuajtur dhe burrin per ta vrar dhe ate burri e ka dhunuar , hajde polic hajde , vrasjen e ka ber gruaja se esht rrac kriminelesh , fmit fshein vrasjen e te jemes , per mendimin tim duhet te denohen me burg perjet , njerez qe vrasin baban dhe qeshin e nuk kan kurrfar pengese , per njerez qe si njofin i vrasin per asgje , jan te edukuar kriminel nga gjyshja dhe e jema . Te ter pa pun ai i mbante me buk hashash dhe veshmbathje .

    1. P
     Portokall

     Hiqini nga ekrani keta moo...e terrorizuat ate popull...e mori vesh ky nga shpia

     1. D
      Dibrani

      O Shemsi, dru me pre o Shemsi.

      1. F
       Flamuri pa shtizë

       Ky na çenka edhe spiqodhog..!

       1. m
        mos

        Me njeri te poshter se Shemsi Premçi nuk ka pasur ne policine e Sali berishes; KY qen ngeli neper televizione e gazetave duke dhene mendje, por eshte pjestar i bandave kriminale te Saliut? Shkoi nje here dhe u be dhe pergjegjes i emergjencave tek Edi rama. Saliu e shkarkoi nje here ne ajer si Zhukovin , ndersa ky kompetenti qen i ndyre nuk degjohet. Ore, po ku ushqehen keta, nga i gjejne parate apo me tik-tokun?

        1. A
         Adriatik.

         Ky Shemsi pilafi eshte bere i neveritshem.Ky eshte medioker si polic.Televizionet i japin shume hapsire ketij hajduti me cizme.Shikoni makinen e ketij derdimeni.Mburret e kam bler 50,000 Euro u thote njerzeve.I kam para me djerse thote.

         1. T
          Titi

          Ky specialisti edhe i mardhenieve nderkombetare qe emrin e Blinkenit e thoshte Blinker.

          1. S
           Shupenza

           Cfare vjen nga policia jane njerez me shpirt sa te pules. Te hedhin si lecke kur nuk ju duhesh. Keshtu e kane nga zona e ketij Shemsiut apo andej pertej Shupenzes. Vetem bese nuk kane. Si mund te maresh pergjegjesi e te flasesh me kaq siguri, kur nuk je askushi. Vetem keta e bejne.

           1. m
            maks

            Ketu disa debila tallen me Prençin, por e vetmja piste logjike eshte ajo qe ai thote pra qe viktimen e ka vrare e shoqja, sigurisht ne bashkpunim me femijet e saj pushta. Pastaj ka mundesi qe keta te mos jene fare femijet e tij...

            1. Y
             Ymeri nga Yzberishti

             VARI Shemsiun…..

             1. a
              adi

              Ktheni hetuesit e Xhaxhit Enver ne pune o te mjer! Tregojn qe nga dita qe linden keto monstra!

              1. I
               Idiot dashur i nanes te ktije polici te pjerdhur S

               O zot ky car ka qene drejtues policie

               1. S
                Sul Kodra

                Ky Hajduti i Sali NonGrates , pas Saliut u be me Ramen , pas Ramen me Ilir Floririn. Ku ka fytyre me te zeze se Premci , hajdut me licese nga Sali Vicidoli , i zi si gjithe Dibranet e neveritshem.!@.

                1. S
                 Sul Kodra

                 Ky Hajduti i Sali NonGrates , pas Saliut u be me Ramen , pas Ramen me Ilir Floririn. Ku ka fytyre me te zeze se Premci , hajdut me licese nga Sali Vicidoli , i zi si gjithe Dibranet e neveritshem.!@.

                 1. S
                  Sul Kodra

                  Ky Hajduti i Sali NonGrates , pas Saliut u be me Ramen , pas Ramen me Ilir Floririn. Ku ka fytyre me te zeze se Premci , hajdut me licese nga Sali Vicidoli , i zi si gjithe Dibranet e neveritshem.!@.

                  1. N
                   NWO Satanic Cult

                   Or Sullll..kujdes se Dibran't t'cijn pajdhin e sames..majr ban mos me e kruj me to..ene sidomos ju baltaxhinjve or Sul..na u tajsim c'ket Culllllll

                   1. A
                    Arber

                    Çish ke or dejbron? Ki ta tha tamon , or tej!

                    1. A
                     Aleksander

                     Sa injoroant qe je, or idiot satanic. Kam pare qe ben komente ne artikuj te ndryshem duke vjelle vrer per njerezit pa ditur asgje. O injorant, zoti do te ta beje sic ke zemren se fshihesh pas anonimitetit se drejte per drejte ti qine robt por ti ske guxim. Mut muti,

                   2. L
                    Landi

                    ketij malokut nga Shupenza i duket vetja Sherlok Holmes po ne fakt eshte nje rrot kari qe se ka shokun

                    1. L
                     Landi

                     ketij malokut nga Shupenza i duket vetja Sherlok Holmes po ne fakt eshte nje rrot kari qe se ka shokun

                     1. m
                      mao

                      Ky MENDER Shemsiu eshte si miu sa ja ndjen rrezikut eren te le ne balte e can ferren eshte nga gryke e voge'qe te vrasin naten e te qajne diten

                      1. z
                       zenepja

                       blla blla blla

                       1. D
                        Drini

                        Flet sikur ka provat ne dore. Nese do ishe specialist nuk do flisje fare. Lere drejtesine te beje punen e saj

                        Lini një Përgjigje

                        09:19 Kronika 5 komente

                        09:07 Kronika

                        20:30 Kronika 1 koment

                        19:58 Kronika 8 komente

                        19:39 Kronika 11 komente

                        19:29 Kronika 3 komente

                        19:16 Kronika 1 koment

                        18:44 Kronika

                        18:37 Kronika 1 koment

                        17:56 Kronika

                        Më të lexuarat

                        13:57 Sociale 19 komente

                        09:35 Politika 48 komente

                        13:30 Politika 44 komente

                        09:22 Politika 7 komente

                        09:15 Kronika 21 komente

                        10:25 Politika 5 komente

                        Blog Tema

                        21:47 Blog

                        20:47 Blog

                        11:15 Blog