Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-12-07 10:35:10Kronika TEMA

19 Komente

 1. T
  Tironci

  O tori ty te rroft trajnimi se saliu ta rrifte fatosin ne at koh sa her nona jote bente byrek , mjaft se naj shpifet ju profesionistet si ti dhe ai hajvani saliut , nuk ka çfar te bej roja kur e organizon saliu vet or trim rri i qet jan filma serial te PDs seria par babale e dyta kjo , ik bej noj pun.

  1. K
   Kasemi

   O truproja pse e kritikoni Legjenden Berisha qe nuk ka plumb e grusht qe ta mposhte?! .

   1. A
    Analisti vjetër i bëmave të Salës

    Grushti që e sajoi vetë , për Berishën është një përkëdheli , krahasuar me përcaktimin non grata që ka i ka bërë SH.B.A dhe Britania e madhe . Ky përcaktim është një nokaut i fortë që e ka bërë të mos ngrihet më në skenën politike shqiptare . Ai kujtoi se duke pranuar një grusht , që ai e trumbeton si të Ramës , do ti vinte keq SH.B.A.- ve dhe do ta falnin . Edhe Muli me Vokshin e kuptuan kopilinë e Salës e jo më populli që është mësuar ne këto marifete te tij . T'ja kishte thyer hundën , do dukej më i bukur , po për aq ishte bërë plani. Ai e ka hup arsyen komplet dhe organizon kësi marrinash , vetëm për të tërhequr vëmëndjen e ndërkombëtarëve e që nuk e llogarisin më si të gjallë , pa le më si kryetar të opozitës , megjithëse mediat e tij pa përjashtim e quajnë kryetar i PD , ai është vetzgjedhur dhe është vetëm kryetar i FOLTORES .

   2. B
    BABO

    Tironci, drejt po arsyeton; filloi të luhet në skenë ''BABALE 2'' me skenar e regjizurë të Bërrish gungaçit...

   3. f
    fatmiri

    Mos shani koleget tuaj,mos u karikoni kot,sherbimet tona nuk jane me te forta se te Italise Frances apo Amerikes ku kan ndodhur ngjarie me te renda!

    1. g
     gjysemburri

     mos ha mut, e pave pushtetin e berishes dje live ne televizor. e pave si e msaskruan te semuri mendor banditete e derishes, pse e masakruan publiksht. e bene sepse jane bije te dhunes, bij te berishes. pse nuk thua cbere ti ose shoket tu me remzi hoxhen. berisha eshte bandit, vrases, kriminel. me mire te paguaj ca gjera vet se t'ia leje djalit. ka shume per te paguar berisha. 120 te vrare ne tropoje, vrasjen e gramoz pashkos, azem hajdarit e deri te sokol olldashi. sa per ate qe ndodhi dje e ka dhurate nga ilir meta. sa i lumtur u ndje dje ilir metashikojeni me kujdes. eshte veper vetem e ilir metajt veper e spiunnit te sigurimit. sapo kane filluar hakmarrjet ndaj berishes. i pari filloi ilir i monikes iu kujtohet kur like monika tha ne parlament "njehere kam dhene doreheqje per Shkelzenin". per kete te djeshmen pyeteni vetem ilir moniken eshte dukur shume i lumtur dje per ate qe i ndodhi plakut grindavec berisha. populli thote "ku rri dreqi? -ne bythe te plakut"

     1. A
      Alex

      Ik ore koqe haj ndonje tas grosh.

      1. A
       Armand

       Po pse Ju kur ndryshoi nuk i hoqet aftet i late rrugeve tani nga tropojane jane mbyt me tepelensa targa njesoj ka ngel TP mos ja fusni kot me shkrime se rroje ke qen si jane gjithe Garda militante do kete gjithe kohen dhe duhet ti respektojme se kemi ngren e kemi pire ne nje kazan . Po ju qe doni Drejtor’s gjithe kohen nuk keni by the ta vazdoni me punen ne isntitucion

       1. u
        ushtar Moretti

        edhe ti ca me rrot kari je

        1. T
         Tropoja

         Qe nuk jane te trajnuar kjo eshte e vertete sepse kudo po dalin jurist mesues doktorr me diploma gjithkush lloj lloj robi e jo me bodyguard mi hap bythesh kot pa asnje pregatitje.Tori ka te drejte por ndodhin raste te tilla dhe ne shtete me njerez te mire trajnuar por te ne nuk i shkoj ndonjerit mendja te godase politikane e tani e tutje nuk do jete i fundit Berisha

         1. I
          Ish Gardisti

          Ti o Tor Agolli, je nje sahalepires nje bythqir burre, ti je ai i cili i vendosi tritol makines se tij. Ke te drejte sepse nga mekanik makinash medioker ne Laprake kaperceve e u bere oficer ne Garde, mustacet e tua nuk vlejne as qimet r karit te nje bythqiri. Pederast burre.

          1. "
           "BOHOTINA"

           Po mire i thoni o komentues Torit, por une kam nje pyetje te thjeshte. Kush e futi kete praktike mizerabel ne Shqiperi qysh me 22 mars 1992, qe hoqi te aftet e u zvendesuan me militantet e plepistat, a ma thoni dot?

           1. B
            B k

            Cfar flet pa lidhje fare ,çfar hyjn truprojat ketu ,te pa aft thot.vet Saliu e thuri gjith skenarin..

            1. B
             B k

             Cfar flet pa lidhje fare ,çfar hyjn truprojat ketu ,te pa aft thot.vet Saliu e thuri gjith skenarin..

             1. Çekiçi

              Kriminelin nuk mund ta mbrojnë as profesionistet as militantet Per krimet e bëra ZOTI do ta denoj kriminelin dhe do ta shperblej ate qe i kryen urdherat e ZOTIT

              1. g
               goliku

               Sali Berisha ne historine e tij vetem nje batigard ka pasur me te gjitha cilesite e shkelqyera qe mund te kete nje profesionist dhe ky ka qene ARJAN ADHAMI, gjith te tjeret qe fryek kot koha tregoi se kane qene malok shpellare te pa gdhendur dhe idjot.

               1. I
                Ish komshiu yt Laprake

                Ty ( ish gardist ) mllefin me Torin dhe Laprakasit ke te drejte ta kesh ,se ty motren tende dhe sidomos gruan ta shkerdhente gjithe Laprakasit ,por me e keqja eshte se megjithese gruaja jote ka kaluar te 60 ajo plake vazhdon e shkerdhehet dhe sote .

                1. k
                 koli

                 O kar, bodiguardin e Nanos do marre Berisha?! Apo jeni dhe pa goje ju...

                 1. S
                  Smira fshatareve

                  Shume e drejte! Shoqëruesit e Berishës,njeri kujdeset me se shumti per mjekrën dhe floket..kurse tjetri deri dje ne pushtet bente muhab ndërtimi pallatesh..kshq vjen grushti surratit bodyguardi ka qene duke pare nai njeren..

                  Lini një Përgjigje

                  10:23 Kronika 1 koment

                  09:30 Kronika 3 komente

                  09:19 Kronika 5 komente

                  09:07 Kronika 32 komente

                  21:20 Kronika 37 komente

                  20:00 Kronika 46 komente

                  19:49 Kronika 22 komente

                  16:30 Kronika 5 komente

                  15:35 Kronika 3 komente

                  15:05 Kronika 10 komente

                  Më të lexuarat

                  11:49 Sociale 18 komente

                  10:40 Sociale 19 komente

                  11:35 Blog 22 komente

                  12:02 Ekonomia 37 komente

                  15:28 Kronika 17 komente

                  10:25 Blog 21 komente

                  Blog Tema

                  20:20 Blog

                  12:16 Blog

                  11:35 Blog 22 komente