Te fundit

10:20

10:10

10:00

09:56

09:50

09:49

09:40

09:33

2023-12-03 11:10:00Kronika TEMA

5 Komente

 1. L
  Lani

  Bravo ju qoftë!!!???? Kjo po që është punë!!!

  1. 1
   100%Spot On

   Shume mire ka vepruar policia! = Po te Likja dhe Edvin Rama, Berisha e Basha, Ahmetaj e Ruci etj do ja kontrollojne vilat dhe bunkeret?...shtet zagar degjenerate ven,i mallkuar.... = ju shkerd hata qe i mbroni, ne djall vafshi o shfatare pellazgkrenar shqypfols....lol

   1. D
    DrejtShkrim

    Po mire more pisa, pse nuk shkoni te kontrolloni shtepite e politikaneve hajdute, Saliut, Ilirit e gjithe sejmeneve te tyre, Edi Rames e gjithe sejmeneve te tij e pastaj te shohim se sa miliona do gjeni ...

    1. I
     Ilirjan

     O Tema,po sqarojeni PERSE shkoi policia ne nje banese private !? Keshtu si e jepni lajmin ju, duket si DHUNIM i qytetarit nga shteti...Pra DIKTATURE, FASHIZEM,nje polici qe hyn ne cdo banese e të merr c'te gjejë !!A ndjeni pergjegjesi per ato që shkruani e publikoni apo...hajt ...futja kot?!Qytetari duhet ta doje shtetin e tij,policine, por kur ju dëgjon Juve keshtu...si mund të mendojë mire per policine? Jeni për meshirë...per ate Zot!

     1. D
      DMK

      Po zyrë shtypi e partisë është tema asnje sqarim asgjë duket se të kesh 50 mije euro në shtepi qenka krim tani?

     Lini një Përgjigje

     10:37 Kronika 1 koment

     09:35 Kronika 2 komente

     09:08 Kronika 12 komente

     09:02 Kronika 1 koment

     23:09 Kronika 5 komente

     19:01 Kronika

     17:05 Kronika 5 komente

     16:10 Kronika

     15:50 Kronika

     14:50 Kronika 2 komente

     Më të lexuarat

     11:29 Ekonomia 48 komente

     11:13 Kronika 12 komente

     11:59 Dossier 1 koment

     20:00 Rajoni 84 komente

     17:42 Politika 18 komente

     14:13 Politika 15 komente

     Blog Tema

     21:10 Blog

     17:08 Blog 9 komente

     09:19 Blog 1 koment