Te fundit

19:22

19:05

19:10

19:00

18:49

18:40

18:29

18:20

2024-03-04 15:20:00Kronika TEMA

4 Komente

 1. B
  Babilon

  Pyetja eshte: Ka qene app nuk ka qene e ndaluar ne Greqi. Kaq na thuaj ti dashnori i kanadezit.

  1. S
   Shkembi

   Kjo qelbesire s’ka lene njeri pa njollosur me helmin e tij. Por le te pranojne se ka nje te drejte te madhe qe tregohet kaq i felluqur, derisa drejtesia jone e pjerdhur s’ka guxuar te zbatoje asnje ligj ndaj ketij vampiri.

   1. M
    Martin

    I fiksuar nga ideja se pushteti është gjithçka, ky kryekriminel dhe kryehajdut rreket ta veshё ndërgjegjen me besimin e rremë se ёshtё i paprekur dhe i pandёshkuar nga Drejtёsia e Re Demokratike nё Shqipёri. Njerёzit qё kanё lindur dhe jetojnё nё njё shtet ligjor demokratik çuditem pse ky i pandehur me fakte dhe prova tё pakundёrshtueshme nuk izolohet nё burg?! Dhe bertisni pse nuk kthehen emigrante ne Shqiperi!?

    1. J
     Juristi

     Tani Berisha po ja fut kot si gjithmonë apo ketu na të drejtë se gazeta greke thotë që është denuar me 12 vite ndalim të zonës Shengen per dokumenta false ne 2002 dhe mbiemrin Gjoka e ka marrë nga bashkëshorti i saj ne 2011

     Lini një Përgjigje

     14:27 Kronika 5 komente

     14:19 Kronika

     14:02 Kronika

     13:21 Kronika

     12:49 Kronika

     12:40 Kronika

     10:37 Kronika

     10:36 Kronika

     09:05 Kronika 2 komente

     22:10 Kronika

     Më të lexuarat

     10:06 Dossier 15 komente

     09:14 Blog 17 komente

     09:10 Politika 9 komente

     20:43 Politika 9 komente

     11:02 Bota 11 komente

     19:30 Politika 60 komente

     Blog Tema

     17:49 Blog 2 komente

     17:29 Blog 5 komente

     16:36 Blog 6 komente