Te fundit

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

14:19

2022-12-06 20:00:00Kronika TEMA

46 Komente

 1. t
  tata luigji

  Po. cfare mut bodyguardesh pijanece jane keta dhe pse te kete nje deputet non grata bodyguard!!! Tani heroi beri detyren e tij kaq

  1. M
   Mjekeroshi Bodyguard

   Bodyguardy sapo kishte modeluar mjekrren dhe nuk donte ti prishej... edhe 31 vjecarit i gjuajti me pellemba... se i prisheshin thonjte po ti mblidhte gishtat ne grusht...

   1. V
    Vranakonti

    Badgardet e Berishes qe dhunuan padrejtesisht agresorin,jo vetem qe nuk duhet te jene akoma badigard,por te arrestohen nga prokuroria.

    1. M
     Mario

     Po hajde në Europe e mba po deshe 20 truproja se të plasin direkt brenda e të marrin në pyetje nga të burojnë paratë që mban me rroga 20 persona. Dhe ç'krime ke bërë që ruhesh kaq shumë?? Kjo sa për fillim se pastaj dhuna që ata shfaqën publikisht tregon paaftësi profesionale në neutralizmin e një personi. Të paaftë, siç i ka zgjedhur gjithnjë Non Grata horrat e tij edhe kur i vinte në krye të institucioneve shqiptare, të njëjtat kafka, hapës bythe, të paaftë dhe frikacakë.

    2. P
     Prishtia

     Berishen e rrahu Gerti Shehu! "Shume te poshter keta Kosovaret o Luigj"

     1. j
      joel shkodra

      O Luigj, ç't'i besh? E kane me ligj ish-presidentet per bodygard te paguar nga shteti. Keshtu kane truproje edhe A. Moisiu, R. Mejdani, B. Topi, I. Meta (B. Nishani ka vdekur).

     2. J
      Jorgo

      O illi ziu hiq dore nga te shkruarit se s'eshte pune per ty...

      1. P
       Pali

       Prokuroria duhet ti mari te pandehur bandito-kriminelet e PDse per peng marje.

       1. A
        Arben Llalla

        Jo ne do te marrim vetem nje te pandehur dhe ky do te jete Edwin Kristaq Rama!

        1. S
         Sali gerdeci

         Kurse ne do marim tet moter e ta cojm ne bordello,

        2. P
         Parruca

         Te pandehur per cfare? Ata qe e shoqeruan ne godinen e PD-se do thone qe e cuam atje qe mos ta linçonte turma, derisa te vinte policia ta merrte. Dhe deri diku kjo eshte e vertete. Nuk ka prokuror amerikan (se prokuror shqiptar jo qe jo)qe te arrije te ngreje akuze per pengmarrje apo heqje lirie ne menyre te pa ligshme ne kete rast.

        3. K
         Koli

         Kjo eshte e gjitha loja e Saliut.Saliu pranon dhe te haje plumbin,vetem te ngrihet Mileti dhe ti vene zjarrin Shqipnise.Saliu nuk njeh Kod Morali,nuk njeh Kanun dhe Bese,ai njeh vetem Dhune dhe Vrasje.Pse nuk ndodhi kjo para nje jave,nje muaji,pse pikerisht sot kur e gjithe Europa ishte ketu:Dhe vetem nje Grusht?Ma Va Fa Ncullo Sale.Pregatituni per Terror Shqiptaret e mij,kujtoni cfare beri Kafsha me Arkivolin e Azemit,qe vete e Vrau.

         1. T
          Te shporren nga Tema budallenjte

          Ky Koli po, qenka i mencur dhe ta mbush mendjen se qenka Loje e Saliut. Bravo Koli perfekt fare dhe meriton nje Kupe me shurre ta pish eks

          1. D
           Dakord

           E megjithate ishte nje e majte bombastike direkt nokaut. Spektakolare.

          2. N
           Nuk ka Juge dhe Veri ka vetem NJE SHQIPERI

           Bravo Gertiti nga Kuksi, apo Mirdita, Mallakastra apo Dibra..NJE GJE NUK THE i Nderuar Artikullshkrues se:Grushti i Gertiti eshte UREJTJA QE KA MBUSHUR SHQIPETARET deri ne Gryke keto 30-vite Politike te Sali Berishes...eshte nje Denim ne Gjallje i Berishes nga Populli ,nga ky Popull qe Tallet Berisha , Meta dhe Noka Klani i UDB-s ne Shqiperi..sa per moshen e Berishes..nese do te ishte Njeri Llogjike dhe i Arsyshem do te rrinte ne Shtepi duke pire "Cajin e Pleqerise"..MIRE TI BEHET Qenit...c´do gje ka nje Funde i cili duket se ka Nisur me Dhune, sepse me Dhune e Nisi Berisha Politiken ne Shqiperi...dhe le te Urojme qe te Vdese i fshehur ne ndonje Kanale si Kadafi i Libise...pa Harruar te Marre me vete Ilir Metovic-Floririn..lol

            1. P
             PD

             Gerti eshte nga gjithe Shqiperia !

            2. T
             Tropoja

             Ti idhi i qan hallin atij agresorit se u muar peng ne pd ok? Po çfare te benin ta linte te ikte? Turma njerezit e Berishes normal nga situata e tensionuar reagojne si mendon ti ata te vene ta puthin agresorin? Ku ishte policia pse nuk erdhi ta arrestonte te nderhynte? Apo ta mbanin keta te lidhur ne rruge,je gabim nga logjika jote sepse gezimi madh qei gjuajten berishes ta ka humbur pak logjike qe ke patur.Ndersa tjeter gje qe del ne pah mos reagimi truperojave per te mbrojtur Berishen aty gabuan ata.Ka raste ne bote plote jane cenuar fizikisht e dhunuar president e njerez me pushtet.Ti qan hallin agresorit se pse u çua ne pd dhe pse u godit pa per Berishen si udheheqes opozite mjaftohesh me "na vjen keq"nuk duhet te ndodhte kaq.Ti mbron agresorin dhe kjo eshte e turpshme dhe nese neser goditet rana eshte e turpshme kushdo qofte te marre denimin sipas ligjit jo sipas maliqit.Turp te jesh por dije se veç ndere i beri Berishes me ate grusht,si ishe nje grusht i fuqishem kunder qeverise e edvinit qe shume shpejt do i shihni pasojat gjithmone ne rruge demokratike flas.Ik tani beji nje vizit atij tipit ne spital jipini nje medalje per guxim e trimeri.

             1. k
              kete kisha une.

              Ne qoftese perfaqeson vertete Tropojen ti dhe e pranojne dhe te tjere, le te shuhet dhe Tropoja bashke me dobiçin e Sheqeres!

              1. D
               Dakord

               O tropoja, pyetja jote "ku ishte policia? Pse nuk erdhi ta arrestonte?" Ka kete pergjigje te thjeshte: ti dhe grushtngrenesi duhej ta benit protesten ne vendin ku ju tha policia. Kaq e thjeshte eshte. Ju shkelet ligjin shperfillet shtetin se kete keni bere qe nga dita qe zbritet ne tirane qe eshte dhe dita e fatkeqesise tone. Ai grusht mu shumefishua 3 milion here. Kishte ardhur dita per kete grusht simbol te urrejtjes popullore ndaj ketij krimineli.

               1. K
                Koli

                Të drejtën për heqjen e lirisë së personit e ka vetëm SHTETI. Nëse ata e kanë bërë këtë, duhet të përgjigjen ligjërisht për këtë akt. Nuk mund të tolerojë drejtësia shqiptare që në 2022, Non Grata të sillet si në vitet e errëta të Shikut të tij të famshëm që rrëmbenin njerëz i turturonin dhe i zhduknin. Nëse ai vend ka drejtësi është koha të veprojë, nëse jo shpallni botërisht Republikën e Bananeve.

               2. w
                w

                me siguri rublat dhe çorba foltores!truoroja reagim indiferent,kryetari foltores saleh tha te mos arestohet grushtusi.rrjedha e ngjarjes te ben te mendosh se eshte e orjentuar nga vet pjestaret e foltores me qellim qe te viktimizohej bisha vicidolit.

                1. Jugori

                 Shkrimi jote eshte gjuha e Edi Rames. Largohuni nga lepirjet se nuk i beni mire Shqiperise. Saliu opo Edi jane njeri me shume se tjeteri hajduter dhe kriminel

                2. g
                 genti

                 Goditja është e shëmtuar por përgjegjës janë rojet e tij që flenë.Krime të tilla ndodhin kudo bile ai po të kishte armë puna do shkonte më keq.Ana tjetër.Ai që e goditi kapet dhe nuk dhunohet me ligj megjithse ka bërë krim po kështu edhe nuk mund ta marësh peng.Ai duhej të dorëzohej në polici dhe të vazhdonte hetimi pse e bëri etj etj.Për mua më fajtorë janë ata që e dhunuandhe "arestuan" dhe e çuan në hetusinë e Pd-së.Veprimi është i dënueshëm po a e meritonte me sjelljen e tij Saliu?Unë them se e meritonte ,,,,

                 1. S
                  Spiro

                  Elisa Spiropali ti je?

                 2. B
                  Beni

                  Cmenduri e madhe eshte kur fut popullin tend ne lufte civile dhe vellavrasje dhe jo kur qellon njeri me grusht

                  1. H
                   Hajde me hajr na qoftë, u hap rruga..........!!!!!

                   Unë e shtyra, unë e futa, unë e pregadita këtë hero Shqiptar për ta shkerdhyer tradhetarin e kombit Sali kopil Shiqeren. Por ky hero nuk e zbatoj komplet planin për të cilin ne ishim dakort. Plani ishte që ky heroi i popullit Shqiptar, tja shponte plancin dhe surratin tradhetarit të kombit Sali shkerdhata dhe ta bënte një kullojsë makaronash.....! Nuk e di pse ky hero populli e ndryshoj planin e bërë, ndoshta ka menduar dhe ka gjykuar në minuten e fundit, që shkerdhatat, legenat, hajdutët dhe trafikantët si Sali qelbësira i Viçikadolit, duhej rrahur dhe duhej damkosur në publik, dhe ashtu bëri. Kurse ju rraca e kurvave, që shkruani se nuk duhet të goditet një plak, jua shkerdhefsha krejt rracen, sepse shkerdhata dhe udb-ashi Sali stervina, ka vrarë me 10-tra pleq,mbi 80 vjeç, në Shqiperi. Në asnjë vend të botës, nuk meshirohen tradhetarët, hajdutët, mafjozët, pedofilat dhe shkerdhatat edhe nqse janë 100 vjet. Ky rracë kurva dhe kopili Serb nga Viçikadoli, si plehrë që është, meriton si qorri copen, rrahjen, vrasjen apo varjen në qoshen e Tiranës ku mblidhen plehrat. O kelyshi i një kurve katundi, Amerika dhe Anglia deri sot, që janë demokracitë më të medhe në botë, të gjykuan dhe të emeruan tradhetar i kombit Shqiptar, person dhe familje e korruptuar, hajdut, trafikant, kriminel dhe minues i demokracisë së brishtë në Shqiperi, kurse sot një hero i popullit ta vuri VULEN denimit tënd, ku vula e tij, ta damkosi llomarinen e surratit tënd të shkerdhatës. ps- populli kerkon të njofi emrat e shkerdhatave, që pasi e rrezuan per tokë heroin e popullit, e goditen si hienat kur ishte i shtrirë dhe pandjenja, dhe e moren peng, jo për t'ja dorzuar apo çuar në polici, por e çuan në shtabin e UDB-sën së tradhetarve dhe trafikantëve të Tropojës, tek SHQUP-i i tyre privat. Ju o moter e rracë kurvash, ju shkerdhatat që keni marrë peng një njeri, sikur ta kishit këtë të drejtë që ju është dhënë ju dhe vetem ju, edhe pa qënë të mandatuar nga drejtesia legale Shqiptare, për të marrë peng njerëzit në Shqiperi, ashtu siç keni bërë me Remzi Hoxhën, mos harroni kurrë që dikush, heret a vonë do t'ju marrin ju peng dhe do t'ju çojnë diku nëpër bodrumet e Tiranës....!!!

                   1. H
                    Hajde me hajr na qoftë, u hap rruga..........!!!!!

                    Unë e shtyra, unë e futa, unë e pregadita këtë hero Shqiptar për ta shkerdhyer tradhetarin e kombit Sali kopil Shiqeren. Por ky hero nuk e zbatoj komplet planin për të cilin ne ishim dakort. Plani ishte që ky heroi i popullit Shqiptar, tja shponte plancin dhe surratin tradhetarit të kombit Sali shkerdhata dhe ta bënte një kullojsë makaronash.....! Nuk e di pse ky hero populli e ndryshoj planin e bërë, ndoshta ka menduar dhe ka gjykuar në minuten e fundit, që shkerdhatat, legenat, hajdutët dhe trafikantët si Sali qelbësira i Viçikadolit, duhej rrahur dhe duhej damkosur në publik, dhe ashtu bëri. Kurse ju rraca e kurvave, që shkruani se nuk duhet të goditet një plak, jua shkerdhefsha krejt rracen, sepse shkerdhata dhe udb-ashi Sali stervina, ka vrarë me 10-tra pleq,mbi 80 vjeç, në Shqiperi. Në asnjë vend të botës, nuk meshirohen tradhetarët, hajdutët, mafjozët, pedofilat dhe shkerdhatat edhe nqse janë 100 vjet. Ky rracë kurva dhe kopili Serb nga Viçikadoli, si plehrë që është, meriton si qorri copen, rrahjen, vrasjen apo varjen në qoshen e Tiranës ku mblidhen plehrat. O kelyshi i një kurve katundi, Amerika dhe Anglia deri sot, që janë demokracitë më të medhe në botë, të gjykuan dhe të emeruan tradhetar i kombit Shqiptar, person dhe familje e korruptuar, hajdut, trafikant, kriminel dhe minues i demokracisë së brishtë në Shqiperi, kurse sot një hero i popullit ta vuri VULEN denimit tënd, ku vula e tij, ta damkosi llomarinen e surratit tënd të shkerdhatës. ps- populli kerkon të njofi emrat e shkerdhatave, që pasi e rrezuan per tokë heroin e popullit, e goditen si hienat kur ishte i shtrirë dhe pandjenja, dhe e moren peng, jo për t'ja dorzuar apo çuar në polici, por e çuan në shtabin e UDB-sën së tradhetarve dhe trafikantëve të Tropojës, tek SHQUP-i i tyre privat. Ju o moter e rracë kurvash, ju shkerdhatat që keni marrë peng një njeri, sikur ta kishit këtë të drejtë që ju është dhënë ju dhe vetem ju, edhe pa qënë të mandatuar nga drejtesia legale Shqiptare, për të marrë peng njerëzit në Shqiperi, ashtu siç keni bërë me Remzi Hoxhën, mos harroni kurrë që dikush, heret a vonë do t'ju marrin ju peng dhe do t'ju çojnë diku nëpër bodrumet e Tiranës....!!!

                    1. X
                     XHI BU

                     Ah moj politik ,moj politike 30 vjecare e Sali Berishes , 30 vite urrejtje ,sharje,mallkime persekutime rrahje e burgosje pa te drejte ,ekzekutime pa gjygj si ne kohen e xhaxhit Enver ,thirrje per mosbindje civile kerkoi shoku Sali para gazetarve,fjalori i pa permbajtur dhe ekstrem hajdut ,kriminel, vrases ,drogaxhi ,mashtrus e lloj lloj epitetesh perdoren cdo dite ne fjalorin e politikanteve pa harruar thirrjet e Ilir Metaj per rrembim armesh ,sopata e cfurqe per te krijuar rremuj e mos bindje civile kane ndikuar negativisht ne edukim , ne percarje ne mes vllazeris e ne mes te njeri tjetrit ,kete fare kane mbjellur gjate gjithe ketyre viteve dhe sot po i marrin frutat e te mbjellurave ,cfare mbjell do korresh thote populli.Por s duhet harruar cfare ke bere do ta paguash ,ndeshkim qe i rende .

                     1. B
                      Beni

                      Më shumë më erdhi keq për djalin, që e kishin rrahur në mënyrë kafshërore dhe me një këmbë zbathur e merrnin gati zvarrë. Turp për alabakët e kriminelit më të madh të shqiptarëve, i cili ka vrarë e vjedhur sa ka dashur. Sali Gërdeci mos prek djemtë e nënave o lëtyrë!

                      1. K
                       Kronisti

                       Një qen i rrahur vjen që të gjejë një karrikë në samitin e Tiranës. Është një qen, i cili mban qaforen e presidentit të Serbisë, dhe i cili lëpiu me shpejtësi llumin, që pështyu kundër BE-së me një fjalor rruge në 1 dhjetor. Presidenti serb u mburravec se ai guxonte të shante dhe ta dënonte BE-në me refuzimin e tij për të marrë pjesë në samitin e Tiranës. Por presidenti i gjatë dhe mendjeshkurtër i Beogradit harroi që shtetet më të fuqishme të Europës, kur është fjala për sedrën e tyre të madhe prej fuqie globale, i përdorin burgitë e detyrimit, me të cilat ia shtërnguan qafën presidentit të vogël mburravec. Burime nga Brukseli bëjnë të ditur se telefonata nga dy a tre dinosaurë europiane në mënyrë urdhërore i mbyllën gojën dhe e detyruan Vuçiçin në datën 5 dhjetor të shpallte se do të merrte pjesë në samitin e Tiranës. Natyrisht vjen si qen rrahur. Ja autoportreti i bërë nga vetë presidenti serb në datën 5 dhjetor, kur i detyruar dhe i turpëruar njoftoi se kishte ndrruar pllakën e refuzimit dhe do të shkonte në samitin e Tiranës: ”Disa herë emocionet e mbysin njeriun. Une nuk jam, siç mendojnë shumë vetë, i çmendur, i pirë ose i lojtur dhe unë nuk jam krejtësisht budalla”. Është autoportreti i një qeni të rrahur, të cilin e kapën nga qaforja dhe e sollën nga Beogradi në Tiranë.

                       1. A
                        Arbërori

                        O Pata, e ke bërë zakon të përdorësh shprehjen "nuk se". Po folja "është" nga përfundoi? Thuhet "nuk është se". Ça e keni këtë zakon të dhjerë që të shëmtoni gjuhën shqipe?

                        1. P
                         PESIMI

                         Keto fenomene i kane pjelle politikanet tane. Jane mesuar ti zgjidhin problemet me dhune. Ne masen e gjere ka aq shume urrejtje per politikanet tane majtas e djathtas sa duam ti shohim ne ferr. Grushti ndaj ish-kryeministrit eshte i tepert. Ky grusht eshte ndaj drejtesise. Kur nuk punon drejtesia ndaj krimineleve, shperthen revolta nga populli. O drejtesi e mbaruar mos e le popullin ti zgjidh detyrat e tua. Vere ne zbatim ligjin qe te ka dhene vendi i punes ose perndrydhe largohuni.

                         1. Z
                          Zenuni

                          Sa ka vrar dhe sa ka rahur Berisha keto 32 vjet duhet nete te gjata dimri per t'i treguar.Ai është nje kriminel që ka cuar ne varr me qindra persona. Ato qe ka ber krimineli Sali nuk mund te lahen me nje grushte,as me dy. Kur flitet per berishen luajn ne varr vllezerit Haklaj dhe reth 200 djem te rinj, mbi 3000 te vrar ne ngjarjet e v.'97,degjohen ulurimat e viktimave te Gerdeci,te 21 Janarit etj. Sa per te rahur ka sa te duash qe jan dhunuar me urdher te tij. Çuditem me gjithe ata që marin ne mbrojtje një kriminel i ndyre si Ai qe nuk lahet me nje grusht që I dha nje i semur mendor.Kete mund ta kishin bërë Haklajt,djemt e Ramzi Hoxhes dhe shume viktima te tij. Ai është nj diktator dhe asnjeher Demokrat por do te takoj ndonje hunde lesh apo ndonje Avni Rustam që t'i japij kusurin.

                          1. D
                           Doni

                           Rama thjesht mori hakun e shume viteve me pare kur Saliu i futi njerez dhe e beri per Spital. Gjithsesi Rama frikacak sepse nuk i beri as 1% te asaj qe i beri Saliu.

                           1. A
                            Albgentius

                            Mire ja beri. Do Zoti e heqin qafesh.

                            1. r
                             raul

                             Shume qesharake ishte dhe deklarata pompoze e sharebajges Ina Zhupa qe kishte zbuluar se prapa ketij akti qendronte Edi Rama. Po as shpellaret me byrek ne dore e sufllaqe te paguar nga Muli nuk i besojne asaj qe the moj monster ne delir, ne qiellin e shtate, po pse ka luajtur menc Edi Rama te beje nje akt kunder imazhit te vet si kryeminister apo ashtu ju intereson juve. Po pse moj shore kur ndodhi shperthimi i Gerdecit nuk doli Edi Rama dhe te drejtonte gishtin tek Sali Berisha por priti sa te flase prokuroria. Po ju jeni kopje te Mulit dhe jeni ne piskamen e humbjes se radhes qe ju pret ne 14 maj dhe krijoni situata te tilla per te krijuar idene se ketu vidhen zgjedhjet. Po per vjedhjen e zgjedhjeve primare ne Kamze po nga partia juaj dhe nga deklarata e po kandidatit tuaj moj shore pse nuk fole. Ne opozite do jeni dhe ne 14 maj dhe me 2025 kur Gjigandi Edi Rama qe ju del ne enderr 7 here ne nate do marre mandatin e 4 te.

                             1. r
                              rosaku

                              O Patok. E gjuajti në sy të djathtë jo të majtë.

                              1. B
                               Bamir Topja

                               Saliu e shtyu, se ndryshe, ai nuk merrte vemendje. Po fajin e ka Shkelzeni, i biri, qe eshte gati te sakrifikoje babane, per te shpetuar gjene e vjedhur. Merre Shkelzen babane, se eshte bere si lolo pazari, e tallen te gjithe me atë, se ju kini qene dhe familje me moral.

                               1. G
                                Gjeli

                                Ka edhe politikane gjoja politikane qe thone se mjeku s ka te drejte te jap diagnozen thone duhet nje komision c fare ijnorance . Mjeku thjeshte diagnostifikoi nuk i dha kemp apo pune te lehte qe te fitoi maerialisht. Mjeku eshte ai qe viziton dhe jep diagnozen dhe te mjekon jo kmisioni

                                1. x
                                 xha temja

                                 Te gjitha veprimet "agresorit" lene per te dyshuar, shikoni me vemendje menyren si cau gardhin e bodigardeve, pse e cuan me pass ne seline e PD (ta conin ne polici), familjaret nxjerrin qe eshte i semure me cregullime, pra e gjitha eshte e inskenuar nga vete Saliu. Perse duhet ta bente Rama nje gje te tille, cfare do te perfitonte. Nga e gjithe kjo vetem Saliu perfiton.

                                 1. A
                                  Avni Rrustemi

                                  Policí leshi. Policia duhej te nderhynte menjehere per te mos len personin ne duart e policise paralele te Berishes.

                                  1. R
                                   RRahman Rrajca, deputet.

                                   Hiqe ate pyetje ne ate titull shkrimi or ti Patoku vogel se ta preme rrogen e patronazhistit.

                                   1. p
                                    pse duhet ta ket shtytur Njeri tjeter o idiote ?

                                    jam i bindur se 97% te shqiptareve duan ti vrasin Dyshen (saleh hamutaj ) sepse i njohin mire dyshen Kriminele ,Tradhetare Esadiste ,qe jane turpi i Shqiperise dhe njerezit me te ndyre qe shkaterruan te Ardhmen e ktij populli etj etje qe te gjithe i njohim mire . Krimet ,vjedhjet ,tradhetite ,shkaterrimet e Dyshes Toksike (saleh mutaj ) Esadiste thellesishte Anti Shqiptare jane pafund, prandaj vetem shkerdhatat ne ate vend ,mundet te kerkojne Diiku Tjeter "Autorsine " pra gjasme porositetsin . Kta Dy Shkerdhata, Toksike , jan ne hasmeri me pothuaj shumicen e shqiptareve ,disave i kan vrare prinderit ,vlla ,baba ,te aferm etj . disave i vodhen Pronat , disave te tjerve i tjetersuan Pensionet ,etj etje etj krime pafund te Dy kan vrare , i kan shkaterruar edhe Varret dhe neser kur te dali nji Shqiptare tjeter me Kallash ne mes te bulevardit dhe ti zbareze Karikatoren 15 - plumba per secilin nga Shkerdhatat e Kombit , mos t'ju duket asnji putane medie si ti ket pororsitur dikush duke i kaluar ne muhabete Politike ! Jo or jo o zagaret e medies ,se edhe ju keni shume gjynahe vs ktij populli ,se jeni pale , ka shume shqiptare qe e mendojne cdo dite sepse kjo Dyshe Qelbsish Funderina , Esadiste mezi presin shancin ,ti heqin qafe .Dhe asnji cudi ka per te ndodhuir se shpejti . Nuk durohen me kto Dy bij Kurvash Esadiste ne kte vend !!!!!!!!!!!!

                                    1. G
                                     Grushti i Pranverës Shqiptare

                                     Po, ka një kod moral që pleqtë nuk goditen, por nuk është ky rasti në fjalë. Kategoria e të moshuarve, e grave dhe e fëmijëve trajtohet në këtë formë për shkak të paaftësisë së tyre për vetëmbrojtje. Non Grata, mbrohet me 20 truproja dhe është i pari PLEHRE që ka thyer çdo Kod Moral në shoqërinë shqiptare, duke nisur nga goditja e grave dhe e fëmijëve të kundërshtarëve. Sot keni fëmijë që janë nën dhe nga familja e këtij plehre. Sot keni gra dhe nëna shqiptare që gjuha dhe aktet e tij prej horri u kanë bërë dëme morale të paimagjinueshme. Keni të rinj të vrarë dhe të hedhur në erë nga krimet e këtij horri. Ai grusht do të hyjë në histori si GRUSHTI i PAFUQISE. I pafuqisë popullore që të rebelohet ndaj një një sistemi drejtësie që nuk funksionon. I pafuqisë popullore që të revoltohet ndaj mbështetjes politike, pa të cilën ai sot do të ishte një HORR pas hekurave. I pafuqisë popullore që të marrë në duart frenat e atij vendi dhe askush politikan të mos guxojë më të nëpërkëmbë qytetarët e tij, t'i vrasë, t'i turturojë dhe t'i përçudnojë. Ndaj Damkën e Turpit arriti të ta stampojë përjetësisht në fytyrë GT (Grushti i Turpit). Kriminelët kanë kode dhe nuk bëjnë kurrë këtë që ky HORR dhe PLEHRE iu ka bërë shqiptarëve dhe kosovarëve, ndaj ai grusht ishte thjesht Grushti i Pranverës Shqiptare...

                                     1. M
                                      Mandi

                                      e gjitha kjo eshte nje inskenim i kriminelit dhe hajdutit Salih Ram Berisha per te marre vemendje dhe akuzuar Ramen Ai mendon se shpellaret e tij do ngrihen ne protesta dhe do rrezojne qeverine Rama Ai dje mezi mblodhi 300 vete ne proteste dhe ata te paguar me byrek me dhalle dhe ca me 10 euro.Dhe vete shpellaret e kane kuptuar se po te shkosh mbas ketij krimineli nuk shkon askund vetem vjen verdalle kot me kot ne bulevard Grushti qe hengri dje qe nje grusht qe eturperoi ne sy te te gjithe botes

                                      Lini një Përgjigje

                                      19:49 Kronika 22 komente

                                      16:30 Kronika 5 komente

                                      15:35 Kronika 3 komente

                                      15:05 Kronika 10 komente

                                      13:32 Kronika 18 komente

                                      12:51 Kronika 85 komente

                                      12:48 Kronika 13 komente

                                      09:27 Kronika 2 komente

                                      19:53 Kronika 1 koment

                                      19:17 Kronika 1 koment

                                      Më të lexuarat

                                      12:04 Sociale 20 komente

                                      20:50 Sociale 7 komente

                                      09:05 Kronika 1 koment

                                      17:00 Politika 10 komente

                                      10:18 Rajoni 10 komente

                                      18:10 Politika 12 komente

                                      Blog Tema

                                      12:18 Blog 1 koment

                                      11:41 Blog 1 koment

                                      09:34 Blog 1 koment