Te fundit

15:17

15:00

14:47

14:36

14:33

14:27

14:15

14:06

2024-02-23 10:18:52Kronika TEMA

19 Komente

 1. U
  Ura e bahcallekut

  Tashme eshte bere e modes dhune nga kryefamiljari. Ai punon i mban familjen i shkollon i ushqen, i keshillon dhe ato dredhin bythen dhe thon dhune. Po cfare dhunet o psikopate o njerez te neveritur, shohim neper ekrane tv do karapitike, qe thone dhune e ato nuk din cka eshte familja por jetojbe neper hunj jo ne shpija.familja eshte e shejte kush respekton familjen eshte me i lumturi ne bote. Ajo vajze e te tjere qe fshihen mbas saj ti bien ne kalana e razafes e ti carin me krye poshte se e meritojne. Ai paste rahmet e familjen pjesen e shendoshte te familjes Ishalla i forcon zoti

  1. Q
   Qytetar

   Po ty mor bahçallek do te vriste femija ne ate menyre meqe qenka ne mode? Nese jo, pse mendon se kjo e ka vrare baben per qejf? Hetuesit duhet t‘i zbardhin te gjitha rrethanat e ngjarjes sepse kjo ngjarje duhet te kete arsyje me te thella se kaq. Duhet te informohen edhe mbi karakterin dhe sjelljen e viktimes dhe familjareve te tij.

   1. U
    Ura e bahcallekut

    O qytetar uroj qe te jesh, a vritet baba a e ke vra baben ti tregoju lexuesve. Ajo duhet vare bashje me ato qe jan bashkpuneu. Nuk e si o fshatar a e ke lexue shjrimin me kujdes cja jam shkru

    1. Q
     Qytetar

     Te siguroj qe jam qytetar prej shume brezash dhe boten e njoh me mire se ti. Ndaj prinderve te mij ushqej vetem ndjenja dashurie e respekti per kujdesin qe kane treguar dhe sakrificat qe kane bere per mire-rritjen time. Prandaj ngre pyetjen: çfare i ka bere ky femijeve qe kane reaguar ne kete menyre?

     1. U
      Ura e bahcallekut

      Ndoshta por pikpyetjet tuaja ndaj kesaj vrasje makabre thone te kunderten. Cfardo qe te kete prindi nuk vritet nga anet tona andej nga ju nuk e di. Qytetare e njeh boten me mire se une, kur ti vene ne pikpyetje vrasjen e prindit kjo tregon se e njeh mire shume jeten., nuk e diskutoj? . Meqe shume njerez jan urrejthe patologjike per baben , per pislleqe te fimijeve bene adn dhe i heq dyshimet tij.keta monstra qe vrasin prindrit duhet rjepur per se gjalli keshtu thot populli. Kultura qytetare nuk e di se nuk kam jetue kurre ne qytet vetem shtat breza bo bejme . Gjithsesi uro qe te gjit maskarenjt dhe pederastat qe vune dore mbi prinderit te varen

     2. s
      sako

      po hedh nje ide, qe ishllah nuk eshte e vertet. Nqs babai abuzon seksualisht me vajzen e vet, ka te drejte familja te mbaje qendrim deri ne vrasje??

    2. V
     Vranakonti

     Asnje lajm nga Tema per afrikanet e arabet qe do sjelli sipas ligjit shqiptar te EdRahmanit Italia!

    3. U
     Ura e bahcallekut

     Tashme eshte bere e modes dhune nga kryefamiljari. Ai punon i mban familjen i shkollon i ushqen, i keshillon dhe ato dredhin bythen dhe thon dhune. Po cfare dhunet o psikopate o njerez te neveritur, shohim neper ekrane tv do karapitike, qe thone dhune e ato nuk din cka eshte familja por jetojbe neper hunj jo ne shpija.familja eshte e shejte kush respekton familjen eshte me i lumturi ne bote. Ajo vajze e te tjere qe fshihen mbas saj ti bien ne kalana e razafes e ti carin me krye poshte se e meritojne. Ai paste rahmet e familjen pjesen e shendoshte te familjes Ishalla i forcon zoti

     1. A
      Asd

      Paska shume kerkesa per fejese. Lum ai dhender!

      1. K
       Kulla e drenices

       Hahaha e bukur, asd hall me ken mbeturina kandidatet per fejes.

       1. V
        Veleciku

        Sa mire e the,, por mjer ai dhenderr cfar handrakut e pisllekut i afrohet, eshte rrezik me pastrue shpin e thetrit e me mbush shpin tende mi material skarco

       2. K
        Kulla e drenices

        Qysh vritet baba bre. Akeni mendjen ne krye o qytetar. Apo jeni rrit rrugash

        1. A
         Arturo Ui...

         Injoranca i ka rrenjet te thella keto 30 vjet,nese do martohej me ate qe do I thoshte I ati, pas pak vitesh ose do vriste veten ose burin se divorcin nuk ta japin keto lloj mostrash, kjo eshte te dashur shqipo,qe prishet shtepit e kultures,bibliotekat,uzinat ,fabrikat, e ndertuat kazinote,bordellot, big brodherin etj,.. Po çu bere Enver djali se neve na plasi xhani??!! Anetè te mira shume te gjitha ne rreth e vune...etj etjj...

         1. O
          Operacioni Zjarri

          Ah po Enver nuk ben me nena keshtu qe jemi te detyruar te jetojme me vrasje, grabitje e droge.

          1. A
           Auuuuu ben ujku

           Shoku Enver ne fakt nuk e vrau babain (megjithese nuk shkonin mire), por kunatin dhe shoket e luftes ama i beri shoshe.

          2. e
           erjola hoxha e bija e flamurit dhe teutes dashnorj

           q.v. gr..an e arbi maznikut ohoho hahahahaha mero baze lepires pushteti ca djathtas ca majtas

           1. P
            Prindi

            Te paste dtrite shpirti o baba!Kohe te keqija po jetojme.Nuk e dime se kush do te na vrase!?

            1. B
             Beksi

             O njeres po barazoni vrasjen me 'dhunen"ne familje. Sipas llogarive te mia 50% e prinderve shqiptare duhet te ishin vrare

             1. K
              Kastro

              Ti ke fol më qarte se sa të gjithë.

             Lini një Përgjigje

             09:52 Kronika 8 komente

             09:43 Kronika 18 komente

             09:10 Kronika 10 komente

             18:23 Kronika 9 komente

             16:44 Kronika 1 koment

             15:57 Kronika 6 komente

             15:07 Kronika 1 koment

             14:17 Kronika

             13:33 Kronika

             13:26 Kronika

             Më të lexuarat

             20:00 Rajoni 99 komente

             17:42 Politika 19 komente

             20:18 Bota 6 komente

             10:49 Rajoni 14 komente

             10:31 Sport 4 komente

             09:15 Politika 20 komente

             Blog Tema

             12:22 Blog

             11:37 Blog 2 komente

             21:10 Blog