Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-09-28 14:26:00Kronika TEMA

5 Komente

 1. Çelo Mezani

  Na plasi karri, te iki te gjej grua tani se dashnoret qe ka te oshee nuk do ja varin me.

  1. Flisni aresyes!

   Ire keni mend ju, saliun kush e lirin nga jeta dhe parate?!

  2. S
   Sufllaqja me qepe

   Ketij i doli emri edhe para 2-3 vitesh...

   1. N
    Nasi

    Sic duket eshte kontigjent per ta emruar ne Kompanine Albpetrol!

    1. E
     Eni

     Shume paska nejt.....me Belen.

     Lini një Përgjigje

     14:05 Kronika 1 koment

     13:27 Kronika 1 koment

     12:26 Kronika

     12:15 Kronika 13 komente

     12:02 Kronika 1 koment

     11:42 Kronika

     11:08 Kronika

     11:02 Kronika

     10:43 Kronika 1 koment

     10:35 Kronika 5 komente

     Më të lexuarat

     01:10 Kulturë 11 komente

     10:23 Dossier 2 komente

     15:16 Politika 13 komente

     10:17 Kronika

     11:33 Bota 13 komente

     14:18 Politika 10 komente

     Blog Tema

     20:50 Blog

     11:20 Blog 8 komente

     18:08 Blog 3 komente