Te fundit

10:20

10:10

10:00

09:56

09:50

09:49

09:40

09:33

2024-02-23 14:00:00Kronika TEMA

48 Komente

 1. P
  Prec Ulaj

  Harruat kur ky Brecani i bente foto gruaja , te tregonte sa i muskuloz ishte? Kujt ja tregonte muskujt atehere? Cudi qe tani ky muskulozi, qenka pjerdhur nga frika e burgut, paska filluar ta leshoje zemra. Eshte e vertete , frika shkakton crregullime zemre. Lepuri Brecani, qe na shfaqej si luan, e paska pasur friken deri ne palce.

  1. k
   k

   Degjeneruar pa asnjë moralitet. As dinjitetin e degraduarit nuk e ka.

   1. A
    Andi dhe Mehdi Bushati

    Po si te gjithe maloket, edhe ky "trimi i çartun" nuk bene perjashtim. Frikacake, servile, te pa bese, te pa moral.

   2. h
    hahaha

    Uauuuu,cfare diagnoze.po te gjithe atje brenda vuajne nga e njejta gje ,ti nxjerrin jashte ? plasi gallata.

    1. B
     Baca-Bajram

     Po, po! Patjeter qe duhet t'u krijohen kushet e duhuara te jetesesh... Kjo eshte nje shkelje flagrante e te drejtave njerzore. Si mund te jetojne keta hajdut, drogaxhi, kriminel neper qelit e ndotura, keta duhet te dergohen ne resorte turistike per te vuajtur denimin... C'jane keto budalliqe, ai i ka humbur gjithe te drejtat si njer qe kur shkeli ligjin dhe duhet te vuaj denimin ashtu sic dhe gjithe te tjeret. Po ku t'a gjej ky shpellar, biruca eshte me komode se sa shpella! LOL!

    2. D
     Drejtësia

     O drejtësi mos i jepni liri ketij muti se kur kishte pushtet nga muti sali cfarë nuk i ka bërë ketij populli ky kërma që e quani nëndrejtor.Ky mut- muti duhet të kalbet në burg qe të lajë gjynahet e atyre fakirave që i ka keq trajtuar kur kishte pushtet.Prandsj o drejtësi mos u ndikoni se këta sojë dhe të tjerë që kanë patur pushtet kur venë në burgë cudëtërisht sëmuren nga zëmra kurse ata njërëz të thjeshtë e hallexhinj bëjnë burg deri ne ditën e fundit kurse këta se kanë lek duan të dalin duke sajuar sëmundje kot më koti dhe koruptojnë dhe doktorat.Në burgë të kalbet kjo fytyrë e shpifur.

     1. .
      ...........

      Bravo! Ja kështu siç shpreheni ju duhej vepruar edhe me prokurorët, gjykatësit dhe sidomos hetuesit e kohës së komunizmit pas vitit 1990. Hetuesit atëherë zbatonin urdhërat e Partisë, sot Breçani ka zbatuar po urdhërat e Partisë. Ndaj i lutemi Zotit vetëm urdhëruesit të mos i gjejë gjë, pa sa për zbatuesit, drurin e kanë pak.Apo mos e kam gabim shoku "Drejtësia"? Sepse me thënë të drejtën kot bëjë që komentoj, pasi unë nuk para marrë vesh nga këto punët e drurit....

      1. L
       Li

       Mere ne shpi meqë të dhimbset o njeri me …………..

     2. A
      Al

      Si ka mundesi qe te gjith behen te semure me zemer sapo perfundojn ne burg? Cfare langaraqesh paski qeni ore hajduter. Nuk duhet te behen leshime ndaj ketyre mashtrusve.

      1. I
       Iliri

       Provoje! Po nuk u semure, do te thot qe keta mashtrijn.

       1. z
        zhigolo

        Kur hyjnë në burg këta "sëmuren".Më të shpeshta diagnostifikohen 1,me sëmundje zemre dhe 2,më çregullime psikike!

       2. d
        drejtesia

        Ne te semes shkofsh o kafshe! Lereni ne burg nipin e Sali qyqes!

        1. S
         STRUGA

         I plastë zemra idiotit, e kujt i kruhet Ka*i për një idiot? Aty e ka vendin!

         1. l
          leli

          E KENI GABIM ,KETO SKEMA JANE TE KRIMIT TE ORGANIZUAR,DIAGNOZA NE FJALE ESHTE PER TA NXJERRE NGA BURGU,FALE PARAVE TE DROGES DUKE PAGUAR AVOKATE DHE DOKTORE PER PERCAKTIM DIAGNOZE!PARAJA E HEDH SHURREN PERPJETE,NDAJ NESE KJO MONSTER DEL NGA BURGU LE TA BASHKOJNE ME SALIUN PER KAUZEN E PERBASHKET RIDJEGJEN E SHQIPERISE!

          1. E
           Erzeni

           Keta jane burrat e malsise, kur u pjerthe bytha, ta japin ta qishe!

           1. B
            Beka

            Erzen Breçani eshte burr fisnik! Turp per kto komente qe po lexoj

            1. J
             Jorgo

             turpin e ka mbi kurriz Erzeni.... Me siguri Sinamati dhe "eskpertet" e tjere "ligjore" te partise duke i "vizituar" zemren e shohin qe e ka blu si ata dhe e nxjerrin per klaustrofobi qe ne fakt eshte crregullim psikik... ne fakt as njeren as tjetren s'ka, po e do partia poshte ballkonit dhe kaq!

             1. R
              Reba

              Beka!Çfarë besnikrie ka bo ky miki yt? Beka! Ky miki yt kur ishte ne funksion boni miliona para, pastaja boni firmen sekuriti Breçai me milionat e vjedhura pa përmendur gjobat që ju ka vënë bizneseve, ky është miki yt Breçani zoti Beka.

             2. B
              Burg.. qafir si te gjithe njerezit pa mbeshtetje p

              Po c ne...pse nuk e shfaqi kete klaustrofobine me pare?..Apo kishte seder,s donte te dukej I dobet...Po tani ku shkoi sedra?... Sqenka as me zemer...qenka thjesht alergji nga burgu...si e Saliut. E thashe une ketyre u duhet hotel me 5 yje....

              1. S
               Sadiu

               Si ka mundësi ky mostër që nga dhomat e mbyllura paska frikë dhe nga vrasjet familjare, droga, korupsioni luksi i tepruar, vjedhjet, babëzia, pushtimet e pronave dhe hidrocentralet nuk i është marrë fryma asnjë herë. Do jetë turp tu bëhen lëshime njerzve të tilla të mbushur me mllef dhe urrejtje për popullin përball tij.

               1. b
                bob

                Mund ti a bejne qeline prej xhami qe ti duket kashta jonxhe,

                1. M
                 Mirjani

                 Po ky sikur ishte trim mbi trimat i ndeshur me kriminelet te gjitha llojeve ,te mos ishte marre me keto pune se ai e din me mire se gjithkush se si eshte aty brenda se ka fut me mijra njerez per gabime ose faje e qe mund te kene pas te tilla probleme e nuk kane dale ,do te jete turp i drejtesise se re e vetingut se del para gjykimit

                 1. m
                  mendimi

                  Pse kjo eshte rruga e drejtesise per te shpetuar kriminelet? Atehere i thone njerzeve qe kane probleme me te ti zgjidhin vete, por njerezit besuan tek shteti se drejtes, besuan tek demokracia , besuan tek pergjegjesia e atyre qe votuan, por u tradhetuan dhe drejtesia po vonon shume sa nje brez e gjysem shqiptares u larguan per jeten pertej varrit dhe Breshani apo Berisha paskan frike te shkojne atje. Djali Remzi Hoxhes, per çudi, akoma beson tek drejtesia per te atin qe ja vrane, masakruan dhe ja hodhen ne det,; deshmimtari nga Saranda eshte gjalle qe i ka vuajtur torturat e Berishes dhe Gazidedes, krimineli ne Londer u zhdhuk policise londineze me çip ne kembe ! Si ka mundesi, atje Sali Berisha ka derdhe miljarda euro, njesoj si ne protesten e pardjeshme. Me parate e krimit, sot po mbrohen kriminelet dhe ata shqiptare qe i vene prapa krimineleve. Gaz Bardhi vrau ne Elbasan , nje çudi akoma per drejtesine. Jepini rruge e mos keni frike se keni popullin me vete qe edhe sikur te beje ndonje gek nga keta, do shkojne te te temave, kriminelet dhe hajdutet. Njerezit presin drerjtesi sa me shpejte te marrin fryme dhe te qetesohen per ne boten tjeter kur ti marre perendia. Prandaj, prokurore e gjykates, tregohuni te pergjegjshem para popullit tuaj dhe largohuni nga rruga e krimit per ta ndeshkuar ate . S'ka me durim: presim ne qe na kane vrare se pastaj çdo veprim ka kunderveprim; e vertetuar dhe shkencerisht. Pritje !!!

                  1. S
                   Spatari

                   Çudi keta zyrtare kur vjedhin dhe kapen nga drejtesia thone se mi ka dhene krushku apo i kam fituar ne ne lojra fati apo ne dasem dhe kur shkojne ne burge dalin te semure me zemer etj.Pra vetem zyrtaret kane amnisti dhe me te lodhurit kurse populli thjesht ska problem.

                   1. R
                    Roçka pe korçe

                    hiqen trima ne kohen e salihit dalim lepur kur nuk kane post drejtori

                    1. T
                     T

                     Po malok po ke frik nga ngushtesia.

                     1. K
                      Kur trimëroheshit nuk vuanit nga zëmra

                      Kam unë një ilaç për këtë malok trim të drogës e të hirit e litarit,që t'i iki frika që i ka pjerdhur zemrën,mbylleni në qeli me malokët kriminel si Saliu,Muli,zhelalishami kuqja,edhe dhëndërin jamhale lopa Malltezi,jepuni domino e të kënaqen me supë burgu

                      1. D
                       Dardani i Ri

                       Berisha shpëton nga burgu për arsye të moshës, ky krimineli Breçani pretendon se vuan nga zemra dhe... kështu me rradhë, duket se kriminelët nuk do të burgose kurrë. Burgjet do të mbushen me ata që vjedhin për bukn e gojës.

                       1. S
                        Sllobodanka

                        Gjykata Shqiptare ne gjunje perpara pashallareve te Lexhendes se Vicidolit.

                        1. F
                         Frani

                         Brecani pjese e bandes te Sali protopapes qe sa jane neper detyra apo te lire ne opozit bejne garipin , nje ti futur brenda ne burg fillojne nxjerrin turli artificash na dalin te semure ne rrezik per jeten paguajne lek te vjedhura ne kohen e pushtetit dhe te droges . Atje asnje tolerim per maloket per kundrazi te mbahen neper biruca deri ti lajne tere gjynahet e ketij populli nga keta kafshe qe e surratin e ka prej majmuni fare e poshter .

                         1. l
                          latif. sharka@ yahoo. com

                          Fuck gjykatat ju dhjefsha mu ne deities .

                          1. L
                           Li

                           Mos diagnozë shume e fort kjo dhe jam i bindur qe gjyqtaret do e marin parasysh. Jemi ne Shqiperi ç’do gje mund të ndodhë per ketë nuk habitemi fare.

                           1. V
                            Vivaldi

                            Një burrë si ky Bre-qani, që alarmonë mediat publike, se kam frikë. Ç’far do qoftë taktika e tijë. Ka humbur automatikisht burrërrinë, sedrën dhe nderin personal dhe të familjes së tijë.

                            1. k
                             karderri

                             hahahahaha nje felliqesire me pak rrotull qytetit i bene mire klimes o derr maloku bythlepires

                             1. S
                              SPECIALSI i kohës së Kadriut, babait të Salës.

                              BEKA, meqense se po indinjohesh nga komentet që po lexon në lidhje me shkerdhatën Erzen Breçani, at'herë edhe ty ta shkerdheftë krejt Tirana rracen. Kaq per ty Bek-muti. Sa të burgosur janë në burgjet e Shqiperisë, të Evropës demokrate, apo të botës, që dhihen në biruca nga frika e mureve, nga klithimat e të burgosurve të tjerë gjatë natës, nga ndezja e dritës së qelisë në mes të natës nga gardiani që shikon nga vrima pas derës, që ju zihet fryma dhe ju burbullon stomaku nga fasulet e paziera etj etj...?!!! Ky shkerdhata i Breçanit, qënka pranuar në RENEA dhe polici me çertifikata fallco mbi shendetin e tij, sepse specnazat e RENEA-s në veçanti dhe ata të policisë, normalisht janë të stervitur per të qendruar në gropa muti të mbyllura me kasetë, në tunele pa drita per orë e ditë të tëra, të pergjojnë dhe të flijnë në pyll ku ka gjarperinj, të zhytur në thellsi të rrezikshme në kanale, liqene dhe detë për orë të tëra etj etj, kurse ky legeni i geshtenjave të Markajve të Trapojës, po vendoska pampers për të mbajtur shurren në burg, sepse po e trembkan muret e qelisë....?!!! Ti rracë-qiri Breçani, ndodhesh aty sepse ke perfituar miliona nga trafiku i drogës, nga pjesmarrja aktive në grupet kriminale, nga pjesmarrjet e ndryshme në vrasjet e personave që nga Tirana, rrethinat e sajë, Laçi, Fush-Kruja, Tropoja.....etj etj etj. Pra, ti e meriton burgun (në pa-mundesi plumbin... ). Ti o legen Breçani, ti nuk je dhe nuk ke qënë kurrkushi as si person, as si familje, por servilizmi qorr që ti bërë ndaj hajdutit, tradhetarit dhe UDB-ashit Sali Berisha, bëri atë që ti u ngjite si muti pas kepucës së tij. Që ti je nji shkerdhatë me ngarkesë të rëndë krimesh mbi supet tua, e verteton deklarata e Sali kopil Shioqeres, që kur të arrestuan, deklaroj publikisht që nuk të njifte dhe nuk të kishte parë kurrë, sepse ai të njifte mirë kush je dhe çke bërë, por nuk ishte i sigurtë se sa të njef SPAK-u apo Amerikanët, dhe keshtu i terhiqte bythët e thata nga ti....!!! Shtrengo pampersin e mos u shurrav o Specnazi i tadhetarit UDB-ash Sali peder Berisha......!!!

                              1. E
                               E di

                               te gjithe te burgosurit vuajne nga klaustrofobia... lirojini te gjithe, se mund te na vdesin! :D

                               1. G
                                Gjethi

                                Palla erzen paska qene dhe spiun i shikut i ka dale emri tek listat e hakerve Iranian.

                                1. A
                                 A more pis

                                 Edhe malokët kanë frikë,jallah jallah o Sali ku i gjete këta trima që dhjesin nga burgu

                                 1. b
                                  bakiu

                                  Gjithkush e ka harruar qe Erzen Breçani eshte nje nga 53 te trajnuarit ne llogoret e CIA-se çuar nga qeveria Berishjane,ndaj i di mire ky hapesirat qe ka nje person ne raste te tilla per te dale me raport mjeko-ligjor!Nderkohe qe minimumi kjo kategori duhet te ishte denuar me burgim te perjetshem per bemat qe ka bere ne kete vend si ekzekutues i te gjitha vrasjeve qe ka bere Saliu!Lirojeni se i duhet vendit ky killer,sepse Sali Lusha ka mbetur vetem!Ku je o Ilir Meta,o president???????

                                  1. A
                                   A je spetcnaz apo spec i mbnushur...!!!

                                   Ti Erzen prostituta dhe grupi "çiftelia me nji tel", a e kuptove që pares haram nuk ja shef kush hajrin...!!! Nqse doktorri i "ndershëm" që do të vizitojë, ta leshon një çertifikatë, ku do betohet "që pa qi nanen Shiqere" ky shkerdhata po vuan keq mbylljen mes 4 mureve dhe ka rrezik që shurra i del siper pampersit, ti Erzen Kurva e Markaje, je i detyruar ta peshosh me para harami. Pra, ti i gjete, i vodhe, i fitove me vrasje dhe me trafik ato para, sot ti duhet ti peshosh me ato para si doktorrin, si prokurorin ashtu edhe gjykatsin.....!!! Pra, dikush ta dha bythen ty, ti do ja japësh bythen dikujt tjeter e keshtu me rradhë, ose siç i thonë një fjale në B.Curri, "duje shoku-shokun futi kollodokun". Ti qelbësira e Breçanit, je vertetë i, pa-fytyrë, i pa karakter, i pa dinjitet. Si ke guxim të perdorësh metoda kurvash-katundi, metoda nga më të ultat, për ti ikur bythët nga pergjigjsia e një gjëje, që ti vullnetarisht je futur brenda...!!! Nejse. Doktorri që do të fallsifikojë diagnozen tënde për një thes dinar, do të jetë i detyruar me një këmbë dhe gratis, të fallsifikojë diagnozen për Izet Haxhinë, megjithse Izet Haxhia është burrë Gashi, burrë malsie dhe nuk pshurret duke qarë, që vallahi nuk po e duroj msheljen brenda 4 mureve, pa qi nanen Shiqere po më leshon zemra nga klostrofobia. Por, nqse Izeti e ndjek rrugen e Erzen prostitutes, ky doktorri do ti firmosi të tëra letrat që Izeti do t'ja kerkojë. Bile bile, është bërë gati edhe një listë gjigande e shumë kriminelave që ndodhen në burg, të cilët do ankohen në gjykatë, sepse vuajnë nga "klostrofobia e burgut.....", por presin vendimin e doktorrit dhe të gjykatës per ketë mjekër-cjapin e Breçanit....!!!

                                   1. Z
                                    Zaza

                                    Brecani eshte nje mut qe e shiti saliu si evis martinin per te mbrojtur zenin. Sala ka halle po erzeni e ha para sheqere s

                                   2. e
                                    e gjeta

                                    Cojini Sali qenin ta vizitoj nga zemra e ti zgjeroj horizonet qe mos te vuaj nga Klaustrofobia.

                                    1. F
                                     FATMIRI

                                     AVASH. AVASH DO TE IKI FOBIA DO MESOHESH O GANGESTERI SALIUT RRAC E POSHTER

                                     1. g
                                      gramoz

                                      Sa lek ka ky kriminel mund te kompromentoi cilindo ekspert jo vetem ne Shqiperi por ne cdo vend te botes.

                                      1. N
                                       Na myten

                                       Po ka hipur ne ashensor e ka brenda dhe keta tipa zakonisht i kane qejf shtepite ne kat te fundit.

                                       1. J
                                        Jaku

                                        Tani fotë fidhojnë bandat kriminelët e zdrypur në Tiranë ,për ti bërë presion me jetë,ose për ti blerë Doktorët për ta nxjerrur të sëmurë! Siç nxorrën nga burgu kriminelin Sali Lushajt,këto Doktorë .o me presion ose me shum të mëdha parash ,do shohim përfundimin e diagnozës.

                                        1. Z
                                         Zaza

                                         Klaustrofobia sherohet me pordhe nxirreni ne ajrim. Spak paska pjerdhur

                                         Lini një Përgjigje

                                         13:50 Kronika

                                         13:40 Kronika

                                         13:20 Kronika 1 koment

                                         13:00 Kronika

                                         12:50 Kronika 1 koment

                                         12:40 Kronika 7 komente

                                         11:57 Kronika 1 koment

                                         11:11 Kronika 35 komente

                                         10:31 Kronika 7 komente

                                         10:25 Kronika

                                         Më të lexuarat

                                         11:29 Ekonomia 48 komente

                                         11:13 Kronika 12 komente

                                         11:59 Dossier 1 koment

                                         20:00 Rajoni 84 komente

                                         17:42 Politika 18 komente

                                         14:13 Politika 15 komente

                                         Blog Tema

                                         21:10 Blog

                                         17:08 Blog 9 komente

                                         09:19 Blog 1 koment