Te fundit

09:24

09:23

09:18

09:16

09:11

09:08

09:02

00:44

2023-06-06 17:55:42Kronika TEMA

24 Komente

 1. U
  Universi shpresa ime

  Po kta mé kokain ja prishin mendjen femrave se çoç do pijn. Kush perdor kokain kthehet në steril. Qoft mashkull apo femër. Pini pini se do lini nam.

  1. k
   k

   Neni 1 i kushtetutës shqiptare. Shteti dhe republika ,e kanë bazën juridike tek trafikimi i drogës,korrupsioni dhe vjedhja. Por KM ka pune te zgjidhi hallet e Britanisë dhe BE së.

   1. M
    Mal Cori

    Ka ardhur koha e sundimit të kurvave dhe drogaxhinjve........... Po nuk qe i tillë, nuk çan në jetë....

   2. N
    Niku

    Ja cfare llumi nxirrni neper televizione. Vazhdoni jepuni platforme te kenaqen fukaraja.

    1. S
     Shtriga

     tmerr rinia ca modelesh i ofrohen

    2. G
     Good luck!

     Ja keta jane vipat e bukuranet qe marrin kohen e njerezve dhe nuk mbajne dot as peshen e vet.

     1. R
      Realisti

      Çfare degjenerimi..!

      1. B
       BURGU

       Ja ky eshte bigu i Osmanit. Yje ku jeni? Ne qeli me partneret. Do pime droge.

       1. E
        Era

        Komenti me super qe kam lexuar...po kto plerat behen vipa dhe eshte mese normale qe po kto llumra i duhen televizioneve per te bere show...respejte

       2. g
        goni

        lloj lloj laskaresh

        1. L
         Like floriri me 40 hajdute

         Cfar i menaxhonte kesaj baxhelle , apo i shuante epshet ?

         1. B
          Black Jack

          E thone masnej ju shtu vrasjet , e plot shkerdhatacione te tjera qe kon mbi ne Shqipni, shqipnia me ate milet tmarum ska kush e merr ndorzim, diktatura I paska vu pikat mbi I

          1. K
           Kuçioti

           Po degjeneroni rinine,po e merni ne qafe,kujt i.plasi bytha per efin ,po ska faj nxir bythet e nxir cicat,e pushime ne dubai e ne tajland,kjo eshte edukata dhe frymeximi qe duhet te kete rinia ,dhe prandaj ajo pjese e ndershme po ikin e braktidin vendin qe mos shohin llumin e showerise,qe bejne miliona me droge e pidlliqe.

           1. E
            Ermal

            Po c'manaxher VIPash aman? Efit s'i del muaji per vete, ka lek edhe per manaxher. Thjesht e ka pas shok, e permendte shpesh edhe brenda shtepise bashke me Dean. Edhe keta tipa i shtrijne kembet me shume se sa kane jorganin e pastaj merren ose me droge, ose bejnse sekserin e shoqeve eskorte, por qe s'mbajne fryme gjate.

            1. G
             Gopi Zina Sallakses

             Menaxheri i vip???? Turp per zotin! Ça menaxhije keta drogaxhii??? Ça rini leshi?? Turp. Ne ça familje jane ritur keta monstra?

             1. Aqifi nga Himara

              Pune kurvash .Po kujt i plasi per kta morracakeo Tema. Jepni lajme per te qene jo idiotlliqe

              1. l
               labi

               Besoj nuk e kane pasur te veshtire,ky nuk ka nevoje te kesh qen antidroge ose te jesh polic,ky ne fytyre duket qe eshte mallist,nukeshte as i pari e as i fundit,eshte veshtire te gjesh nga keta vipat nje qe nuk eshte mallist.

               1. T
                Titvasil shkollëshumi

                Po ç'keni mo që sëkëlldiseni! Jeta o qef (JOQ). ????

                1. V
                 Vangjo

                 E katandiset shqiperine ne kolumbine e viteve 70 me kete rini te degjeneruar ,me kete big brother te cekuilibruar, me keto ripa te degraduar ,pune ruspish e pedesh, e shkateruat rinine o televisione qe vetem edukim nuk Jeni se bashku me te ashtuquaturen min e arsimit per lesh e li.e pesofshi tek femijet qe moret ne qafe brezin e ri. Mallkuar brez pas brezi .Por kujt I duhen keto pacavure qe I reklamoni neper media?!?! A keni familje more halabake!? A shikoni Ku e katandiset shqiperine more Palo politiqene qe vetem para dhe kurvllik dini ,packa se nuk keni as familie as femije as jete, ju Jeni robote ,asgje tjeter....

                 1. V
                  Vangjo

                  E katandiset shqiperine ne kolumbine e viteve 70 me kete rini te degjeneruar ,me kete big brother te cekuilibruar, me keto ripa te degraduar ,pune ruspish e pedesh, e shkateruat rinine o televisione qe vetem edukim nuk Jeni se bashku me te ashtuquaturen min e arsimit per lesh e li.e pesofshi tek femijet qe moret ne qafe brezin e ri. Mallkuar brez pas brezi .Por kujt I duhen keto pacavure qe I reklamoni neper media?!?! A keni familje more halabake!? A shikoni Ku e katandiset shqiperine more Palo politiqene qe vetem para dhe kurvllik dini ,packa se nuk keni as familie as femije as jete, ju Jeni robote ,asgje tjeter....

                  1. V
                   Vangjo

                   E katandiset shqiperine ne kolumbine e viteve 70 me kete rini te degjeneruar ,me kete big brother te cekuilibruar, me keto ripa te degraduar ,pune ruspish e pedesh, e shkateruat rinine o televisione qe vetem edukim nuk Jeni se bashku me te ashtuquaturen min e arsimit per lesh e li.e pesofshi tek femijet qe moret ne qafe brezin e ri. Mallkuar brez pas brezi .Por kujt I duhen keto pacavure qe I reklamoni neper media?!?! A keni familje more halabake!? A shikoni Ku e katandiset shqiperine more Palo politiqene qe vetem para dhe kurvllik dini ,packa se nuk keni as familie as femije as jete, ju Jeni robote ,asgje tjeter....

                   1. V
                    Vangjo

                    E katandiset shqiperine ne kolumbine e viteve 70 me kete rini te degjeneruar ,me kete big brother te cekuilibruar, me keto ripa te degraduar ,pune ruspish e pedesh, e shkateruat rinine o televisione qe vetem edukim nuk Jeni se bashku me te ashtuquaturen min e arsimit per lesh e li.e pesofshi tek femijet qe moret ne qafe brezin e ri. Mallkuar brez pas brezi .Por kujt I duhen keto pacavure qe I reklamoni neper media?!?! A keni familje more halabake!? A shikoni Ku e katandiset shqiperine more Palo politiqene qe vetem para dhe kurvllik dini ,packa se nuk keni as familie as femije as jete, ju Jeni robote ,asgje tjeter....

                    1. V
                     Vangjo

                     E katandiset shqiperine ne kolumbine e viteve 70 me kete rini te degjeneruar ,me kete big brother te cekuilibruar, me keto ripa te degraduar ,pune ruspish e pedesh, e shkateruat rinine o televisione qe vetem edukim nuk Jeni se bashku me te ashtuquaturen min e arsimit per lesh e li.e pesofshi tek femijet qe moret ne qafe brezin e ri. Mallkuar brez pas brezi .Por kujt I duhen keto pacavure qe I reklamoni neper media?!?! A keni familje more halabake!? A shikoni Ku e katandiset shqiperine more Palo politiqene qe vetem para dhe kurvllik dini ,packa se nuk keni as familie as femije as jete, ju Jeni robote ,asgje tjeter....

                     Lini një Përgjigje

                     17:25 Kronika 28 komente

                     17:00 Kronika 1 koment

                     16:40 Kronika 1 koment

                     15:59 Kronika

                     15:26 Kronika

                     13:50 Kronika

                     13:30 Kronika 3 komente

                     13:20 Kronika

                     12:30 Kronika

                     11:29 Kronika

                     Më të lexuarat

                     13:30 Kronika 52 komente

                     09:51 Kronika 14 komente

                     16:35 Ekonomia 23 komente

                     11:13 Kronika 24 komente

                     10:25 Kronika 25 komente

                     18:04 Politika 104 komente

                     Blog Tema

                     17:12 Blog 38 komente

                     16:20 Blog 4 komente

                     14:03 Blog 8 komente