Te fundit

18:00

17:53

17:41

17:27

17:17

17:04

16:50

16:41

2024-04-15 11:13:50Kronika TEMA

12 Komente

 1. T
  T

  Drejtesia e re... Gjynah qe.njerezit skane vlere ne shqiperi.. Po mos kish vdek,shoferi do ish I.lire,duke.perplasur viktimen e rradhes.. Gjynah per.vajzen qe.iku nga.kjo jete,se.ky.plehra qe e vrau per 1 jave del prape.

  1. ?
   ??

   Në Shqiprie jeta e një njeriu ka zero vlër se pse shumica e (njerzeve) sjellën si kafshë Taliban, se pse nuke ka Shtet. Dhe (njerzit) nukë rrespektonë rregullatë dhe ligjin.. Policët janë vet pijanecë dhe hajduti që marrin 10 mi lek shoferve, pse ikun njerzit nga Shqiprija???

  2. k
   koalala

   surrat i ndyr, kalbeni ne burg. gjynof iku goca re nlule tmoshes. faj ka policia ktu, duhet ti shtrengojn masat kunder atyre qe pin ne timon.

   1. X
    Xhindi

    Policia zbaton ligjin. Prokuroria tall karin.

   2. E
    Enio

    Mos e arrestoni shoferin, qe ta vrasin familjaret.

    1. R
     Real

     Rraseni mbrenda qe mos ta shohe driiten e diellit.

     1. E
      Ermali

      Te te mari jeten e vajzes ky fytyra e ndyre,,,se di dmth

      1. I
       ILIR

       Te dhemb shpirti kur shikon ete vajze qe i largohet jetes ne moshen me te bukur.Ngushellime familjes. Drejtesia te beje punen pa meshire.

       1. L
        L

        Shtet ligjor policia qe duam

        1. P
         Pashai Turk

         vriteni bastardin

         1. F
          Flet

          Edhe prokurori në arrest, motërqiri....

          1. K
           Komentuesi

           Bottoni komentet se nuk keni shume pune mos ja fusin gjumit,se komentet jane me te rendesishem per lexuesit se sa artikujt.Nuk ma ha mendja qe jon bo vetem 8 komente, Ju pertoni ti botoni ato

           Lini një Përgjigje

           09:49 Kronika 1 koment

           22:12 Kronika 3 komente

           22:00 Kronika

           21:12 Kronika

           19:50 Kronika 2 komente

           19:40 Kronika

           18:19 Kronika

           15:55 Kronika

           14:17 Kronika

           13:14 Kronika

           Më të lexuarat

           13:17 Politika 14 komente

           16:50 Politika

           18:50 Rajoni 1 koment

           11:38 Politika 4 komente

           15:55 Politika 2 komente

           18:16 Kulturë 1 koment

           Blog Tema

           20:50 Blog 1 koment

           11:20 Blog 20 komente

           18:08 Blog 3 komente