Te fundit

21:50

21:40

21:39

21:30

21:20

21:12

21:00

20:49

2023-12-10 11:30:00Kronika TEMA

2 Komente

 1. D
  DMK

  Këta janë kriminelë që duhen denuar me çdo kusht jo ata të nderuar zotërinj që kanë "ndërtuar" djegësat që hanë para ne ajet çdo ditë, as investitorët strategjikë me 1 euro toka dhe 20 milion euro 1 km rruge As fondet e bujqësisë që u zhduken dhe nuk dihet ku vajten !! Keta ne 100 rrënje dhe hajdutët e pulave bjeruni

  1. A
   AntiCensura3426789

   shef cban shteti po te doj...por jo kur behet fjale per Berishen, Ramen, Meten....lol

  Lini një Përgjigje

  11:00 Kronika 1 koment

  10:37 Kronika 1 koment

  10:17 Kronika

  10:00 Kronika

  09:27 Kronika

  09:03 Kronika

  19:52 Kronika

  19:40 Kronika

  17:58 Kronika 1 koment

  17:38 Kronika

  Më të lexuarat

  09:09 Bota

  16:07 Bota

  10:52 Bota

  17:29 Sociale

  17:20 Politika

  15:38 Politika 17 komente

  Blog Tema

  20:10 Blog

  20:00 Blog

  10:25 Blog 1 koment