Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-04 14:27:00Kronika TEMA

5 Komente

 1. L
  Lisa

  E tmereshme,si mund te rrine te qete keto familje.

  1. L
   Lisa

   Si mund te rrine te qete familjet e tyre.

   1. M
    Mijnte e haleve ..

    Do zoti i japin denimin ne maksimum...Per keto kriminele qe mashtrojne qytetaret e thjeshte , ,kudo qe jane do zoti mos pafshin nje dite te bardhe,,,Por cfare te bene qytetaret e thejshte more gomar ! ste pelqente te merje kazmen dhe lopaten ! e te punoje me ndershmeri.. Populli Gjerman eshte i thjeshte , mbase kursimet keta krimenele jua kane mare... Ptu race pasdarti..aty te vdesesh ne burg..

    Lini një Përgjigje

    14:19 Kronika

    14:02 Kronika

    13:21 Kronika

    12:49 Kronika

    12:40 Kronika

    10:37 Kronika

    10:36 Kronika

    09:05 Kronika 2 komente

    22:10 Kronika

    21:50 Kronika 5 komente

    Më të lexuarat

    09:14 Blog 17 komente

    10:06 Dossier 15 komente

    09:10 Politika 9 komente

    11:02 Bota 11 komente

    09:39 Politika 11 komente

    09:30 Politika 13 komente

    Blog Tema

    17:49 Blog 2 komente

    17:29 Blog 15 komente

    16:36 Blog 6 komente