Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-09-29 10:15:00Kronika TEMA

3 Komente

 1. B
  Beni

  Ca jane keto fytyra mor zot... ca mut prinderish jeni ju qe keni rritur mbeturina te tilla! Me te ardh per te vjelle, o zot i madh

  1. T
   Tata luigji

   Hahaha bej nene e te ngjaj skan lidhje thot nena po i solli lule per ditelindje, po shkopin nuk te tha sa here ja lepiu apo jane personale keta gjera. Ptuuu rrace e piste se xhelati juaj ishte enveri qe ne gusht me 42 grade te vishte pantallona dhe fustan dhe te shkonte djersa nga gjoksi dhe shpina dhe perfundonin tek vrima e shurres

   1. C
    Cim H

    Po ku i gjen leket ti zonje te paguash nje avokat te shtrenjte si Detar Hysi ? Rastesi qe ky eshte avokati i Sajmir Taullaut dhe Laertit ? Dhe na thoni skemi lidhje familje e degjeneruar.

    Lini një Përgjigje

    10:09 Kronika 6 komente

    09:51 Kronika 16 komente

    09:11 Kronika 3 komente

    09:08 Kronika 40 komente

    21:20 Kronika 1 koment

    20:50 Kronika 1 koment

    19:07 Kronika 7 komente

    18:52 Kronika 1 koment

    18:16 Kronika 4 komente

    17:48 Kronika 9 komente

    Më të lexuarat

    11:53 Blog 53 komente

    11:40 Sport 23 komente

    18:51 Politika 21 komente

    17:42 Politika 24 komente

    10:21 Kronika 7 komente

    10:28 Dossier 32 komente

    Blog Tema

    20:28 Blog 9 komente

    20:17 Blog 18 komente

    15:13 Blog 2 komente