Te fundit

14:40

14:32

14:30

14:21

14:10

14:00

13:54

13:49

2023-09-30 10:27:35Kronika TEMA

1 Komente

 1. T
  Tata luigji

  O zot mafje shqipetare ne nje vend me 1.5 milion banor,nese kata kriminel nuk varen shteti nuk ekziston, u dhjefsha ameriken dhe europen por duhet me deomos denimi me varje jo pushkatim. Zot ve dor ne njerez te pafajshem se po mbaron kombi pa lufte

  Lini një Përgjigje

  09:18 Kronika

  09:16 Kronika 11 komente

  09:02 Kronika 1 koment

  20:50 Kronika 1 koment

  19:10 Kronika 3 komente

  18:26 Kronika

  17:28 Kronika 1 koment

  17:19 Kronika 2 komente

  16:31 Kronika

  16:00 Kronika 1 koment

  Më të lexuarat

  20:10 Rajoni 4 komente

  10:09 Bota

  15:49 Politika 51 komente

  20:01 Sociale 18 komente

  18:11 Politika 55 komente

  22:40 Sport 1 koment

  Blog Tema

  19:27 Blog 8 komente

  18:00 Blog 6 komente

  16:41 Blog 4 komente