Te fundit

21:00

20:50

20:38

20:38

20:26

20:23

20:20

20:09

2023-11-30 14:47:00Kronika TEMA

8 Komente

 1. K
  Kapterri

  Po të jetë bojë origjinale shënimi nuk ka ardhur me faksin.

  1. x
   x

   shenimin e di dhe bufi qe e ka bere Viktor Gumi,, tani keta tallen apo si ?

   1. p
    pilo Lala

    Prokuroria dhe Gjykatsja eshte e detyruar te pyesi deshmitaret. Eshte procedure, nuk po fshihet gje ketu. Prokuroria kerkon te nxjerre sakte kush e shkruajti shenimin "per Shkelzenin", e kane shkruajtur kur eshte nisur faxi nga Min Drejtesise, apo eshte shkruar mbasi ka ardhur Faxi ne Ministrine e Mbrojtjes. Inxhinjerja thote qe shenimi eshte bere nga Min Drejtesise.

   2. © KENDVESHTRIM TJETER ©

    Mediu ju kujtua, ka qenë në zbor, kërkon ndjesë!

    1. k
     k

     Po moj sharabjgë ,ja hudhet me gënjeshtra gjykatës .Asnjeri nuk di gjë,askush nuk ka pergjegjësi,krimi ishte shtetëror,etj,etj.Njerez degjenerata qe mbrojne mafjozët e korruptuar dhe kriminelë.Paguaj ti ne vend te tyre atehere.

     1. I
      Italiani

      Zotit nuk i shpetoni dot mas qafe e keni Cfar ben do te beje Pa merak Vonon po nuk harron

      1. N
       Nje i Moshuar

       Kush e krijoi kete biznes ato ishin material ushtarak qe vareshin nga Ministria e Mbrojtjes nga Shteti ? Dhe del fajtori te mbaje pergjegjese .Pse lodhet SPAK qe nga Berisha Mediu Shkelzeni dhete tjere qe kane qene punonjes dhe kane pase dijeni per kete biznes pa kusht per te mbrojtur njerzit qe sotjane viktimat edhe bagetia nuk trajtohet pa kushte e jo me njeriu. Pse e hedhin topin sa andej kendej kollai fare e ka SPAK ka nje emer shteti qe e krijoi i asaj kohe te vijet ne pranga kush do qofte .

       1. S
        Selamiu

        Po ky ka qindra telefonata me Shkelzen sypeshkaqenin. Atehere i justifikoi duke thene se e kishte shok.

        Lini një Përgjigje

        13:37 Kronika 2 komente

        13:00 Kronika

        12:28 Kronika

        11:55 Kronika

        11:12 Kronika

        10:44 Kronika 2 komente

        09:57 Kronika

        09:34 Kronika 1 koment

        20:19 Kronika 1 koment

        17:43 Kronika 30 komente

        Më të lexuarat

        12:02 Politika 13 komente

        10:05 Blog 49 komente

        11:32 Politika 9 komente

        13:15 Bota 21 komente

        09:19 Politika 20 komente

        11:52 Politika 27 komente

        Blog Tema

        20:38 Blog

        17:11 Blog 7 komente

        10:05 Blog 49 komente