2023-03-20 11:19:32Kronika TEMA

41 Komente

 1. P
  Parruca

  Nuk i paska paguar pjesen çunave kjo. Se po te paguash pjesen nuk te prek njeri. Se nuk eshte e veshtire ti gjesh keto kuplarate, mjafton ti kerkosh ne Instagram me termin masazh, dhe te dalin hapur me adrese dhe numer telefoni. Kush nuk paguan kapet!

  1. 6
   60 vjec

   bukur ke shkruar...sme vjen keq per baxhellet e veshura firmato e te profumosura qe kane hobi prostitucionin, por ndjej keqardhje per ato grate e shkreta qe shkojne ne kuplara me barkun bosh dhe femijet pa buke...kohe e tmerrshme

   1. K
    Kapedani

    Pthuuu plehra te qelbura qe merreni me cironkat e vogla qe nuk vjedhin askend. Ne do shkojme ne Europe alla shqiptarçe .Ne te gjitha vendet e perendimit ekziston masazhi erotik dhe nqs klienti desheron me shume paguan dhe merr sherbimin qe kerkon.Kapni kriminelet dhe qeveritaret hajdute te PS dhe PD-se.Apo doni te dukeni qe po luftoni korrupsionin.E more Sali krimineli qe na e le çorapekuqin ne dere.Ai ste fut ne burg ty se ndryshe i ka te humbura zgjedhjet se te perdor ty si gogol

  2. D
   Davidi

   Bente dhe pronarja masazhe apo njeri po priste ne rradhe? Ndryshe sdel llogaria.

   1. P
    Pickaxhiu

    Vajten per Martinin dhe gjeten kurvat...policia qe duam

    1. A
     Altini

     Merruni me krimin e rruges dhe ate te organizuar, o idiotet e policise.

     1. K
      Kritiku

      Perse harxhon ajrin e te tjereve duke jetuar? Perse shkruan idiotesira? Krimi eshte kudo, ne rruge dhe brenda ndertesave. Edhe prostitucioni ilegal eshte krim, duke u nisur nga ligjet e kohes. Nese ne te ardhmen do te kemi ligje te tjera, atehere edhe nderhjy e policise do te jete ne baze te tyre. Edhe veprimtaria e ketyre lokalevete masazhit eshte pjese e krimit te organizuar. Nuk veprojne te lira pa nje mbrojtje nga ndonje grup kriminal. Perpara se ti quash policet idiote ktheje gishtin nga vetja.

      1. I
       Ilir

       Kritiku I...! Vazhdo bjeri me dore dhe luftoni krimin...ju DHJEVSHA LIGJET! Njeriu i ben ligjet, por harron qe nje jete ka. Ju moralistet e k..., I beni ligjet per "te tjeret" dhe... as kur te shkoni 70 vjec nuk keni per ta kuptuar qe jeta eshte NJE dhe njeriu KA TE DREJTE ta jetoje. Shteti i moralshem i LESHIT, meret me intimitetin e individit... Copa nyjesh!

       1. K
        Kritiku

        Nuk e di se ku jeton ti, por me duket se je ne ndonje shpelle. Rri me mire aty dhe mos dil ne mes te njerezve sepse nuk e ke vendin. Do ti apo jo shteti ka ligje dhe nese i shkel ke pasoja. Nuk ka pune morali por kjo eshte e verteta. Ne kete rast nuk merret njeri me intimitetin sepse kjo eshte vetem ne familje dhe ne çifte por jo nese per ate duhet te paguash. Shteti shqiptar akoma nuk e ka te legalizuar prostitucionin dhe kur ta beje kete atehere shko edhe paguaj edhe ti per ate qe te ka munguar per tere jeten.

        1. I
         Ilir

         Nderkohe ti shko e kerkoi leje shtetit tend te DHJERE, edhe per te mare fryme.. Gjytrym! Meqe dashke me shume "shtetin" se te drejtat e tua JETESORE e veten tende!! Njerezit e LIRE e bejne nje vend te lire e me pas edhe te begate. Sklleverit qe ne gjeneze si puna jote, nuk behen kurre te vlefshem as per veten, e aq me pak per shoqerine. Je per te qare hallin.

         1. S
          Shefqet Çela

          Lëre në botën e vet. Nuk arrin ta kuptojë dot, se shoqëria sot, është e organizuar me rregulla morali dhe ligje detyruese për të gjithë.

          1. K
           Kv

           rregulla morali dhe ligje detyruese për të gjithë? Ma fal po ne cfare sistemi utopik jetoni ju? Jo, sepse ne rast se rregullat e moralit dhe ligjet detyruese do te vlenin për të gjithë, atehere Ilir Meta, Sali Berisha e shume e shume te tjere do te kishin dale prej kohesh perballe trupit gjykues!

           1. E
            Enver

            Shoqeria shqiptare ne fakt, eshte shembull ne bote per rregullat e sidomos zbatimin e perpikte te tyre . Fatkeqesi e madhe per ata qe nuk jetojne ne parajsen shqiptare por vuajne ne xhunglen e perendimit dekadent, pa rregulla, e qe s'kuptojne asgje te varferit.

       2. P
        Policine dhe drejtësine i kemi në këmbe.

        Haha Ka shtet o babe. Dhe jame i sigurt se drejtesise e jone do tregohet shume e ashpert me ta. Njësoj siç u treguan me ata nëne në Shkoder, që kishte femine 8 ditesh. Kurse ata që vrasin si pune e asje vajzes nga Kina, policija i mbrone dhe i rrespekton, se pse ate jane njerze me lek dhe pushtet. Të rroje policija dhe Drejtesija, ( se pse jemi në rrugen e duhur?)

        1. 1
         19

         Ktu ngeli puna e shtetit te qendrat e masazhit .o shtet kurve po cju duhet ju se ca bejne ato gjat masazhit njerzit japin leket me qejf .juve ca pune ju prish mor polici kurve qe jeni kalojne kriminelat rrugve me q7 dhe makina me xhama te eret dhe skeni byth ti kapni .kurva .

         1. L
          Labi

          Si gjithmone policia arreston ato qe po qim,kurr nuk arreston ata qe po na qin qe ne 90.

          1. L
           Lilo

           Me lot, te mori e mira te mori!

           1. L
            Latif Dreqi

            Gjigante...

            1. A
             Aleks Xinxa

             Hahahhaahah

            2. K
             Kritiku

             Per tere keta komentues qe iu shkruan gishti perpara trurit, do te ishte me mire qe te merreshin me gjera te tjera, sepse keto pune nuk jane per intelektin e tyre. Nuk ngeli idiot qe i ka rene nje kompjuter e dore qe te jape mend edhe per ato gjera qe as vete nuk i kuptojne. Ne kete rast policia ka vepruar ne baze te ligjeve dhe nuk ka gje te keqe ketu. Per sa kohe ligji i ndalon keto veprimtari te ketyre lokaleve te masazhit qe te ushtrojne prostitucion, atehere duhet qe te perballen me ligjin. Idiotet bertasin edhe kur vepron policia por edhe kur nuk vepron!

             1. A
              Arber

              Kritiku te kenaqsha ligjet e atij shteti…. Me mire mos te kishe shkruajtur gje!!!

              1. K
               Kritiku

               Arber, i mbarove pjatat se lari? He xhan, vazhdo punen sepse nuk jane per ty keto gjera.

             2. I
              Ilir

              Vidhni e vrisni sa te doni... "policia eshte me ne" (me ju) por, mos guxoni te q...ni se... ka shtet ketu, e per moral nuk te fal ! Shtet gallate...

              1. L
               Loni ish dashnori i Grides!

               Hahaha! Liro je i modh fare! 100% ke te drejte! Polici leshi!

              2. R
               RAIFI

               Asgjë e jashtëzakonshme kurvat shqiptare kanë vershuar të gjitha sheshet e Europës e ju po i denoni në mes të Tiranës.Kurvllëku nuk nderprehet me denime,por duhet krijuar shtet,punë ,kulturë,edukatë,shkollim e jo në televizione gjithë ditën të jepen emisione kurvlleku si Big Brather,Perputhën e të ngjajshme.

               1. K
                KOLI

                Bravo Ju qifte Kapni robt qe bojne lek per te mbajt frymen gjalle se mos kapni hajdutet e vertete ptuuuuu shkerdhata

                1. K
                 KOLI

                 Bravo Ju qifte Kapni robt qe bojne lek per te mbajt frymen gjalle se mos kapni hajdutet e vertete ptuuuuu shkerdhata

                 1. A
                  Askushi

                  Pash komente te ll8j lloj injoranti qe quhen burra kurva dhe qe jan familje kurvash e baxhellash , kur esht qender masazhi apo sallon o burra kurva nuk lejohet dhe se na e solli sali kurca ne nonen kurv ku solli ne tirin kurvat dhe b.q qe e aprovoi ne parlament lgb, coni motrat ,grat se fitojn mir meqe jeni dakort b.q, duhet koha e enverit me jua shkerdhy robt si baxhellave dhe juve .

                  1. B
                   Beni Adi minoritaret dhjake

                   aty shkonin edhe pjestare te ambasadave si ajo gerrke dhe inglize ,sepse vajzat i bonib masazhe dhe i fusnin dildon ne bith

                   1. t
                    turp vallahi ne normal more malaga

                    te gjithe e din per greket qe qiheshin me dildo nga kto baxhellat

                    1. H
                     Hoxha i madherishem

                     rurp vallahi , po pse pak bytherexhinj ka me kar ne dor Tirons me pallu pederastat grek ? mos ja fusni kot .Dildo ne bythe i futen janullatos Dokttorri qe e permbendi

                   2. K
                    Kulaku

                    Lerini kingat te zbrazin zenelin dhe cupat te nxjerin rogen e jeteses,nuk vjen e keqj nga kjo .Kjo ndodhe ne gjithe boten ligjerojeni...dhe lerini rehat te vazhdojne punen e tyre..

                    1. T
                     Tafil helaqi

                     Vleresoj punen e polisise se shtetit, pavaresisht se cfare shkruajne idiotet ''komentues'' me siper. Kurveria duhet te lejohet me ligj, si biznes kurvash dhe kurvaresh, siç eshte ne Holande(me te degjuar e kam) dhe ne vende te tjere, se nuk u del vetem nje burre apo nje grua ne shtepi. Edhe ky lloj ''biznesi'', si gjithe te tjeret, t'i nenshtrohet rreptesisht ligjit, duke paguar aq sa kerkohet... Sa shume qejflinj dhe qejflije paska patur ky vendi yne i vogel!?

                     1. M
                      Miku juaj

                      Aq shume police paskemi sa qe mbaruan pune me kriminelet e hajdutet dhe tani meren me qirsat???? Po pse te qish dhe te qihesh eshte krim ore Tafil? Po ai mashkull qe nuk ka grua dhe nuk gjen dot nje shoqe cfare te beje, ta presi? Qirja eshte nje nevoje jetike qe e ka krijuar zoti.

                     2. L
                      Luli

                      E kane mbyt Tiranen familjet ordinere te rretheve.Nuk I dinim qe paskan qene kaq te shthurur keta te rretheve.Edhe ketu ne Amerike shquhen per te tilla,por jane shume te kamufluar,te thuash ti qe jane engjej.Jo jane rrugacet nr 1.

                      1. L
                       Luli

                       E kane mbyt Tiranen familjet ordinere te rretheve.Nuk I dinim qe paskan qene kaq te shthurur keta te rretheve.Edhe ketu ne Amerike shquhen per te tilla,por jane shume te kamufluar,te thuash ti qe jane engjej.Jo jane rrugacet nr 1.

                       1. L
                        Luli

                        E kane mbyt Tiranen familjet ordinere te rretheve.Nuk I dinim qe paskan qene kaq te shthurur keta te rretheve.Edhe ketu ne Amerike shquhen per te tilla,por jane shume te kamufluar,te thuash ti qe jane engjej.Jo jane rrugacet nr 1.

                        1. T
                         Taulant

                         Bravo policia me cfare merret! Mjer ne! Nuk kap kriminelet e hajdutet, nuk kap dhe burgos shoferet vrases, por merret me qejfin. Ptu maskarenje! Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 6 aparate celulare...... po me telefonat cpatet ore gomere? Po pse te besh dashuri eshte krim????? Ah ju vrafte allahu pushta!

                         1. X
                          Xhuliano

                          Qe po qinim dhe u knoqmin kjo dihej, po qe po na shkerdhejn ne forma tjera kjo sdihet… Lereni te knoqemi se si bihet me dor

                          1. E
                           Elton

                           Per vete politikanet shqiptare mbajne nga 5 dashnore ku duke u dhene para ku duke shfrytezuar pushtetin.Ketej duan te bejne se jane me te ndershem se Papa.

                           1. r
                            ruzhdiu

                            Po keto kaq idiote qenkan qe shkojne neper qendra masazhi?Jo te shkojne tek Top Chaneli se atje kane dhe imunitet dhe jane te ligjeruara!

                            Lini një Përgjigje

                            Më të lexuarat

                            18:09 Politika 7 komente

                            18:02 Politika 24 komente

                            09:04 Kronika 10 komente

                            11:51 Politika 18 komente

                            12:11 Politika 93 komente

                            09:23 Blog 6 komente

                            Blog Tema