Postonin video të 10-vjeçarit me fjalë banale për përfitime në TikTok, Gjykata lë në burg babanë dhe gjyshen e të miturit

22 Shkurt 2024, 15:57Kronika TEMA
Postonin video të 10-vjeçarit me fjalë banale për

Gjykata e Beratit ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” pa afat për Natasha Rombula dhe Armando Kumaraku.

Nënë e bir postonin në TikTok video të të miturit, djalit të Armando Kumarakut (44-vjeç), me fjale banale për arsye përfitimi dhe për të marrë sa më shumë kikime. Ata dilnin live në këtë rrjet social me njerëz të tjerë dhe e mësonin 10-vjeçarin si t’i shante me fjalë të rënda dhe denigruese.

Rombula dhe Kumaraku u arrestuan dje në Sarandë dhe më pas u shoqëruan në Komisariatin e Policisë Kuçovë, ndërsa denoncimin e bëri ish-gruaja e 44-vjeçarit njëkohësisht dhe nëna e 10-vjeçarit dhe menjëherë është regjistruar procedimi penal për këtë rast.

Natasha është një personazh i njohur për publikun, pasi para disa vitesh historia e saj me nusen ka bërë xhiro në rrjetet sociale. Ajo u përball live në një studio televizive me ish-nusen ndërsa ziheshin për kujdestarinë e djalit.

6 Komente

 1. .
  .

  Bejini na i video tiktoku ne burg tani.

  1. T
   Treni

   Tëmën, u kthyem prapë në kohën e Xhaxhit ku arrestoheshe për një fjalë goje. QJ sa kemi bërë përpara nga koha e rënies së komunizmit (ironi).

   1. @
    @

    O të shtypt treni po e ke parë ça i mësonte kjo baxhella fëmijës

   2. R
    REZART

    JE ME FAT ME GJYSHE ORDINERE QE NUK TE KA DAL LLOTARIJA AMERIKANE SE ME QEN SE KE EDUKUAR NIPIN NE KTE GJENDJE 20 VJET BRENDA DO ISHE NE BIRUC NDAJ FALENDEROJE ZOTIN QE NUK TE KA CUAR NE AMERIK APO DIKU POR NE DREJTESIN E SARANDE SE KORUPTUAR I CAVE ZEMREN NUSES ME FEMIJEN QE I MORE NE FERR VAFSH SE GJUHA E ATIJ FEMIJE ESHTE GJUHA JOTA E PA LE3JUAR PER NJE FEMAR E AQ ME TEPER MOSHA JOTE TE KAM LEXUAR EDHE TY NE YOU TUB KU TE MASAKRONIN 100 NDRA KOMENTUSE MIRE ESHTE TE MOS DALESH PREJ ATY SE FELLIQE GJIMIM FEMERORE

    1. V
     Vagoni

     O Treni, po lokomotiven ku e ke o KOQE.

     1. T
      Toni Montana

      MIREMENGJESI, SHUME MIRE JA BETE KESAJ FEMRE PERVERSE DHE DEMBELE.

      Lini një Përgjigje