Te fundit

13:50

13:40

13:31

13:22

13:20

13:10

13:04

13:00

2023-09-29 11:26:38Kronika TEMA

7 Komente

 1. A
  Azilanti

  E verteta eshte se familja e ktij eshte me e poshtra aty,te pabese.Kta shiten Tur Dajen pastaj rane edhe vet ne gropen qe i hapen Turit se ishin ngatrestar dhe Profesori nuk i fali.Qamili ngeli duke dhen intervista per pafajsine e ktij cunit vet.Ca prindi je ti kur i del krahe nje femije qe e filloi karieren duke vjedhur kasetofona pastaj e futi xhaxhai vet Cimi bashke me Sajmirin te vriste Gertin. Ky djali me mire ta kerkoj vet ekstradimin se dhe po u la i lire ne Greqi kte radhe Cimi dhe Sajmiri nuk e mbrojne dot.

  1. H
   Hoxh Armandi

   Uallaha akbar selam aleikum

  2. K
   Krim plehere i pameshirshem paskaqene !

   Paska bere shume krime..Tani ky sic e filloi me 18 vjece karieren si kriminel, nja 18 vjete Burg ,,ben ca vite me shpresen se mos dali...dhe ne fund vare veten si shume te tjere.. Me keto krime ky ska shpetim as jashte as bernda,, me mire tja fusi vetes..

   1. S
    Shkodrani

    Shteti duhet ti shkerdheje kurvat kesaj rrace mizore, idiote dhe kafsherie. Ku ishin keto moterqira ne kohen e Enverit...ai ja u qinte kurvat i rripte....mjaft me, vetem ketu vriten njerezit si qente dhe vraseit livadhisin te lire....

    1. p
     pilo Lala

     Keta tipa qe fillojne vrasjet qe 18 vjec, bejne cdo lloj trafiku, sepse kane shpenzime te medhaja, trafik femrash, droge, vrasje me pagese. Mbas nje fare kohe, behen me para te madhe, dhe ne ate moment fillojne te mendojne per jeten e tyre. Por harrojne qe i kane thene jetes ik pir.dhu qe ne moshen 18 vjec. E njejte ishte jeta e Brilant Fushe Kuqes, qe ishte vrases , por kur u be me para te madhe, nuk ja vlente me , se ishte i ndjekur per tu vrare. Aldo Bare eshte tjeter tip, atij i vrane vellane , dhe ai nuk kishte rruge tjeter, por te behej vrases i krimineleve qe i vrane vellane. Ka nje lloj respekti ne Lushnje Aldo Bare, nuk eshte kriminel ordiner. Nuk mund te mos i respektosh ndjenjat e nje vellai per vellane e vrare nga ca alabake te qytetit. Quhet gjakmarrje, por menyra si veproi me koken e prere te kriminelit, ishte cnjerezore.

     1. A
      Azilanti

      Aldo Bare tjeter nivel,ska lidhje me kta alabaket e droguar.Kush e njeh e di mire se perhere ka par punen e vet,i ra per pjese ti vrisnin vellain dhe tjetra eshte histori. Laerti dhe Xhulio nipi i Aldos jane dy drogaxhinj qe futen qytetin ne kasapane.

      1. L
       Lushnjari 2000

       Ore zoteri qe hiqesh si Pilo Lala..Pse shkruan me profile te rreme?? Pse ngaterron njerezit dhe nuk i le ne ato hallet e tyre.. Do te ta çjerre ate identitetin e vertete qe ke .. Po ndonje bythlepires je qe u ke bere veri te gjithve.. Merru me hallet e tua e mos gjyko njerezit e pa fajshem..

      Lini një Përgjigje

      11:19 Kronika 2 komente

      11:13 Kronika 24 komente

      11:04 Kronika 3 komente

      10:52 Kronika

      10:25 Kronika 27 komente

      10:15 Kronika 3 komente

      10:09 Kronika 6 komente

      09:51 Kronika 16 komente

      09:11 Kronika 3 komente

      09:08 Kronika 40 komente

      Më të lexuarat

      17:52 Politika 35 komente

      18:23 Kronika 9 komente

      17:29 Politika 12 komente

      20:38 Blog 15 komente

      10:18 Kronika 11 komente

      17:11 Blog 12 komente

      Blog Tema

      11:42 Blog 2 komente

      10:48 Blog 2 komente

      10:39 Blog