Te fundit

18:42

18:33

18:25

18:18

18:08

18:02

18:00

17:58

2023-09-28 21:20:00Kronika TEMA

1 Komente

 1. S
  Salkari

  Pse moj Salavac nuk duhet hetuar se ku i gjeten familjaret dhe prinderit e tu pasurin ?? Po sikur te ket qene e akumuluar ne menyre te padrejte , sipas teje cduhete bere ?? Nje vesh shurdhe e nje sy qor se do emerohesh ti ne detyre ?? Pastaj pse e paska kundershtuar hetimin ?? Cka qe e djeg ?? sjell nje dokument qe prinderit e tu kane qene tregetare , biznesmene dhe dyqanxhinj te ndershem dhe cdo gje ne ragull .....sic dorezoj dhe Kryemadhi , Monika Kryemadhi ....dorezoj nje dokument qe pallatin qe ndertoj truallin ja dha dhurate i jati ....bile dhe parate ....tani se ku i gjeti parate e dhuruara i jati i Kryemadhit qe tere jeten fshinte quret me menge se skishte as shami , kjo eshte tjeter pun.........

  Lini një Përgjigje

  20:50 Kronika 1 koment

  19:07 Kronika 7 komente

  18:52 Kronika 1 koment

  18:16 Kronika 4 komente

  17:48 Kronika 9 komente

  16:27 Kronika 1 koment

  15:42 Kronika 1 koment

  15:38 Kronika 6 komente

  14:26 Kronika 5 komente

  14:05 Kronika 1 koment

  Më të lexuarat

  12:41 Politika 42 komente

  19:59 Kronika 8 komente

  11:35 Politika 23 komente

  09:31 Politika 5 komente

  10:26 Sociale 23 komente

  09:16 Politika 9 komente

  Blog Tema

  18:18 Blog

  21:40 Blog

  19:50 Blog 3 komente