Te fundit

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

16:45

16:33

2024-02-23 12:40:00Kronika TEMA

7 Komente

 1. U
  Usa

  Futjani ne bythe aty shashka,bashke me Sali krimin...te vene mend..

  1. j
   janulles me rrocke bythes

   booo bo ! Paskemi edhe nje pederast janulle ! Edhe Ismet edhe Stefanis sikur nuk shkon. Shokoni te dale tani buçja e ambasades greke per Stefanakin

   1. V
    Vranakonti

    Te denohen me burg. Policet nuk u bene asnje gje protestueseve dhe nuk kishin asnje arsye t'i godisnin me gur,bomba molotov etj.Ata protestues te paguar nga Saliu per te goditur policine,te denohen se vete e kane fajin. Ne proteste shkohet per te protestuar kundra qeverise dhe jo te goditet policia me gure dhe bomba molotov.

    1. T
     T

     Plasin mrena nja 3 vjet dhe të dalin prap pastaj të hedhin. Debila shkon tjetri në burg për idjotizem për pidhin e argites dhe bythën e zenit. O dera malok te pa ditur po shkoni shikoni hallin tuj mor idjot gjeni një punë dhe mbani familjen se kta i kan ndar punët me njeri tjetrin vjedhin bashke dhe i ndajnë bashkë. Ju shkoni ne burg për kta kurva politikan. Kaq idjot jeni mor zot.

     1. L
      Likja i Pazarit te Ri qe t'thyn ne mes

      Boboboboboboooooooo cfare degjenerim/kafsheri shpellaresh, ceceni me emer Ismet Stefanis. Cecenja Ismete do e kete zene me qirje Stefanaqin ne Gerqi dhe i ka vene kete super emer. YYYttt ju shplafte panuklla, race e degjeneruar qe shiteni tek koqefishkuri Sali per dy leke. Plaseni ca vite ne burg kete kopilin Ismet qe kur te dale mos e coje ne mendje me emrin Saliqen.

      1. S
       Sa t’ë keni Bardhin , mos çani kokë !

       Mos u qani hallin këtyre fakirave (nga mëndja) , se ja j’u doli në mbrojtje Bardhi , si ç’i doli atij ish gardistit në Elbasan që për faj të tij u nda nga fëmijët e familja , bile më 20 shkurt , ishte policia ajo që hodhi molotov e shashka kundër protestuesve , gjithmonë sipas Bardhit , bile me urdhër të tij , gjykata e prokuroria do lirojë këta të pafajshmit e do futë në burg policinë dhe ministrin e brendëshëm .

       1. t
        tetovari2

        Këtyre i vjen hakut Xhaxhi,ringritmi kampet e riedukimit për këta idiotë

        Lini një Përgjigje

        11:57 Kronika 1 koment

        11:11 Kronika 35 komente

        10:31 Kronika 7 komente

        10:25 Kronika

        10:18 Kronika 19 komente

        09:52 Kronika 8 komente

        09:43 Kronika 18 komente

        09:10 Kronika 10 komente

        18:23 Kronika 9 komente

        16:44 Kronika 1 koment

        Më të lexuarat

        21:22 Politika 42 komente

        09:10 Kulturë 9 komente

        18:09 Blog 25 komente

        19:47 Politika 53 komente

        19:19 Bota 9 komente

        09:17 Bota 11 komente

        Blog Tema

        17:05 Blog

        10:04 Blog 13 komente

        09:06 Blog 2 komente