Te fundit

08:31

08:22

08:15

08:01

23:21

23:13

23:09

22:41

2023-12-02 17:05:23Kronika TEMA

5 Komente

 1. I
  I.M

  Sa e pafat qe qenka vajza.

  1. A
   Anri

   Dhe kjo eshte arsye qe ju te puvlikoni e perkundrazi ti beni boost lajmeve te tilla? E ka mire Edi Rama qe thote jeni te gjithe kazan..Lajme plehra qe edukojne publikun me sjellje plehrash dhe me gazetare qe me teoremen e dy policeve dihet qe quhen te rendomte..Fjala gazetar eshte fjale e madhe po ju as shkruesa nuk quhenii me kete kulture qe kerkoni te perconi...

   1. X
    XXXL

    Ju "lutem" ndyshoni pak titullin e shkrimit, ajo eshte Kurva e Bilishtit.

    1. l
     lani

     rikthehet putana thuaj

     1. t
      tetovari2

      Deizi kurvë,gazeta Tema orospi,Merua pederast!

      Lini një Përgjigje

      16:10 Kronika

      15:50 Kronika

      14:50 Kronika 2 komente

      13:40 Kronika

      13:29 Kronika 2 komente

      13:21 Kronika

      12:30 Kronika

      10:56 Kronika

      09:59 Kronika

      09:40 Kronika

      Më të lexuarat

      11:29 Ekonomia 30 komente

      10:16 Politika 22 komente

      11:13 Kronika 8 komente

      11:59 Dossier

      20:00 Rajoni 78 komente

      09:18 Bota

      Blog Tema

      21:10 Blog

      17:08 Blog

      09:19 Blog