Te fundit

18:30

18:18

18:12

17:59

17:57

17:49

17:32

17:22

2022-12-05 15:15:55Kronika TEMA

2 Komente

 1. l
  luani u.s.a.

  Kur do te filloje konfiskimii pasurise se pa ligjshem ndaj Sali Berisha,Ilir Meta,Lulzim Basha,Edi Rama,Flamur Noka,Jozefina Topalli,Shkelzen Berisha,Taulant Balla..!

  1. t
   taso kume

   Ju eshte mire te shkruani kur te meren me peshkaqenet dhe jo me cironkat.Nuk na interesojne ata qe kane blere 2 apartamente dhe ndonje gje tjeter ,por ata qe hengren SHqiperine gati te tere dhe po hane akoma.

   Lini një Përgjigje

   09:55 Kronika

   09:48 Kronika 3 komente

   09:00 Kronika

   22:51 Kronika

   17:30 Kronika

   16:48 Kronika

   16:19 Kronika 80 komente

   16:02 Kronika

   12:42 Kronika

   10:14 Kronika 7 komente

   Më të lexuarat

   09:10 Kulturë 9 komente

   21:22 Politika 42 komente

   19:47 Politika 53 komente

   12:54 Kronika 8 komente

   09:17 Bota 11 komente

   13:09 Kronika 17 komente

   Blog Tema

   18:18 Blog

   17:05 Blog

   10:04 Blog 13 komente