Te fundit

09:31

09:25

09:21

09:19

09:15

09:06

09:02

09:01

2023-09-29 11:19:28Kronika TEMA

2 Komente

 1. T
  Tata luigji

  Martini ja paska bere vehtes, tani njerzit e martinit duhet te marrin gjak, kanuni i salih bin ladenit thote; martinajt duhet te vrasin dy dhe pastaj mbyllet cdo gje per nje vit, pas nje viti tani jan cuba te tjere qe marrin perseri gjak dhe tata luigji duhet me pa tjeter te bej plan pune qe ti narr nen ruajtje grat dhe motrat e ketyre qe vriten, e di qe eshte e veshtir por meqe i kam hyre ketij misioni te veshtire duhet ta bej vetem kohen e nates ngaqe keto gra dhe vajza ndihen ne kercenuara Shpresoj qe mos te me nxjerrin pune

  1. A
   Alban Koretniku

   Shkarkohen vartesit dhe nuk shkarkohet nje fare drejtori i policise Lezhe qe quhet Alfred Elezi, nje njeri pa personalitet, adoleshent nga trute. Vellai i tij eshte kape me droge ne Kukes dhe ai gradohet drejtues policie vetem se don Pjerin Ndreu, personi me kontravers i Partise Socialiste, pavaresisht se i fiton votat. Pjerin Ndreu rinine e tij e ka kaluar ne Kukes dhe meqenese ishte me arsim tetevjeçar ka punuar si peshkatar ne Ndermarjen e Peshkimit ne Kukes. Shkollen e mesme me sa di une e ka bere me korespondence. Eshte shok i ngushte me xhaxhain e Alfred Elezit dhe me disa persona ne Kukes qe jane rrumpalle dhe pa asnje personalitet.

   Lini një Përgjigje

   11:13 Kronika 24 komente

   11:04 Kronika 3 komente

   10:52 Kronika

   10:25 Kronika 27 komente

   10:15 Kronika 3 komente

   10:09 Kronika 6 komente

   09:51 Kronika 16 komente

   09:11 Kronika 3 komente

   09:08 Kronika 40 komente

   21:20 Kronika 1 koment

   Më të lexuarat

   11:29 Ekonomia 48 komente

   10:16 Politika 26 komente

   11:13 Kronika 12 komente

   11:59 Dossier 1 koment

   20:00 Rajoni 84 komente

   17:42 Politika 18 komente

   Blog Tema

   21:10 Blog

   17:08 Blog 9 komente

   09:19 Blog 1 koment