Te fundit

10:28

10:25

10:15

10:12

10:00

09:57

09:50

09:45

2024-03-03 10:37:00Kronika TEMA

2 Komente

 1. D
  Deno asher sdhe sekuestro pasurine qe te vene men

  Keta qe posedojne e shesin arme duhen denuar 20 vjet...ne thelb jane vrases ...keshtu limitohet armembajtja....dhe si gjithmone sekuestrim pasurie sepse kostot e burgut duhet ti paguajne vete

  1. K
   Kritiku

   Gazetare idiote qe nuk dine se çfare shkruajne: "Gjatë kontrollit në makinën me të cilën qarkullonin, dy të rinjve iu gjetën një armë zjarri pistoletë, krëhri me municionin luftarak, një silenciator të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale bashkë me një automjet dhe një aparat celular."... bashke me nje automjet ... Automjetin e gjeten ne kontrollin qe iu be makines?! Nje gje tjeter eshte qe ketyre shpellareve te Kosoves duhet qe t'iu ndalohet hyrja ne Shqiperi, sepse vetem probleme sjellin. Te mbyllet pergjithnje kufiri ne Kosoven!

   Lini një Përgjigje

   10:15 Kronika

   09:52 Kronika 1 koment

   09:12 Kronika

   20:48 Kronika

   20:31 Kronika

   18:40 Kronika

   17:50 Kronika

   16:40 Kronika

   15:49 Kronika 1 koment

   14:40 Kronika 4 komente

   Më të lexuarat

   11:52 Bota 13 komente

   18:59 Politika 53 komente

   12:03 Politika 17 komente

   11:05 Kronika 11 komente

   22:10 Kronika 1 koment

   17:55 Sociale 29 komente

   Blog Tema

   10:15 Blog

   15:30 Blog 5 komente

   15:00 Blog 7 komente