Te fundit

22:56

22:40

22:29

22:22

22:11

22:00

21:50

21:40

2022-08-02 17:47:15Kronika TEMA

6 Komente

 1. b
  bira lencit

  kjo eshte e vertet, salih bin laden eshte nje bashkepunetor i vjeter i ketyre terroristave, dhe ky ne shqiperi per 30 vjet ka vrare 30 mij shqipetar Salih bin laden po pregadit kamekaz me like floririn te bejne. rasje te tjera

  1. K
   Kendezi maje plehut me axhenda anti-shqiptare

   Po pse jeni idioter ore kafshe! Cfare qellimesh keni qe menjehere na nxirrni qe ky ka pasur lidhje me Shqiperine! Edhe ne qoftese kane patur nje organizate baamiresie ne ate kohe nuk kane kryerc akte te dhuneshme por kane ardhur per te ndihmuar. Pse i jepni shanse atyre qe nuk na duan qe te shkruajne artikuj per Shqiperine.

   1. D
    Demokrati me mend ne koke

    Vrane nipin e Vasillaq Vangjelit. Leonard Vangjeli. 30 plumba ne koke. Nuk u njihte.

    1. R
     Runi

     Sakte Demokrati. Po perse nuk flitet per ket ngjarje te rende. Vjen arabi nga fundi i botes per te vizituar byrazeret islamik dhe vret nje student shqiptar ne lulen e rinis!

    2. d
     durrsak 24 karat

     Sala i dha pashaport shqiptare. CIA me SHIKun e Klosit arrestoi ket person dhe te tjere. Ata u dergun ne Egjipt. Prandaj Amerika, plus shkaqe te tjera, e ka shpall Salen nongrata,. Korrupsioni osht sebep. Sala ka kercenue sigurine kombtare te Amerikes dhe Britanise.

     1. D
      Detari

      kopje si rama i njejti DNA prandaj dhe quan veten vlla i erdoqenit.

      Lini një Përgjigje

      16:57 Kronika 2 komente

      16:17 Kronika 35 komente

      15:19 Kronika 14 komente

      14:44 Kronika 17 komente

      11:57 Kronika 6 komente

      11:48 Kronika 2 komente

      11:26 Kronika

      10:34 Kronika 19 komente

      10:21 Kronika 1 koment

      09:46 Kronika 1 koment

      Më të lexuarat

      12:56 Politika 36 komente

      10:00 Politika 22 komente

      12:47 Politika 26 komente

      18:31 Politika 20 komente

      18:58 Politika 4 komente

      17:20 Kulturë 9 komente

      Blog Tema

      20:58 Blog

      19:40 Blog 1 koment

      19:15 Blog 1 koment