Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2022-12-06 12:51:00Kronika TEMA

85 Komente

 1. S
  Sali hund qerpici.

  OH I LUMTE DORA ATI QE JA NGOPI FLORI JU BEFTE GRUSHTI.

  1. P
   Pro Djemve Shqiptare

   Bravoooooo ka akoma djema Shqiperia;

   1. D
    Dardan

    Iu shtua edhe nje Hero Popullit Shqiptar! Here tjeter me snajper!

    1. K
     K me zile

     Eee prit se do e shpalle hero edi kte o hajvan .

     1. B
      Bledi

      Mero Baze e ja radg3n tani,tja shkurtojne kemben tjeter ketij kurve.

    2. a
     aaaaaa

     Moment me rendesi nuk eshte goditja qe ai i ka bere Berishes,sepse te tilla akte ndodhin edhe ne vendet me te zhvilluar te Europes,,por ajo qe te le pershtypje shume te keqe eshte reagimi i monstrave te Saliut qe te lene pershtypjen e nje situate diku thelle ne Afganistan, ku pervece dhunes kafsherore nuk ka alternativa te tjera komunikimi.Ai fare mire mund te ishte neutralizuar pa dhune dhe ne menyre me njerzore,,mbasi kuptohet se dy ,tre prej tyre duhet te kene qene oficera policie.

     1. Z
      Zeqo Pilafi

      Mendoj se keni plotësisht të drejtë në komentin që bëni. Unë gjithashtu i lejoj vehtes të vë në dukje, se bodigardët duhet të kujdeseshin më shumë për zotin Berisha pas goditjes dhe jo të merreshin me aq pasion me agresorin. Ata duhet t'i vendosnin atij kompresat me akull në vëndin e goditjes, me qëllimin e vetëm që fytyra të mos nxihej e më pas të buhavitet, gjë që mund të ketë pasoja në vonesat për disa ditë të zotit Berisha në daljet e tij nëpër konferenca shtypi, konferenca të cilat populli i pret me ëndje dhe padurim, ashtu si një i uritur pret simitet e ngrohta të porsadala nga furra.

      1. R
       Rezi

       Ke shumë të drejtë, mund ta neutralizonin, dhe ta dorëzonin jo ta merrnin me vete në SHQUP, qëllimi ka qënë që ta manipulonin, turp për militantët që të gjithë kanë qënë policë.

       1. M
        Muzaka i Ri

        Korrekt

        1. .
         .

         Genjeshter! Shiko rastin kur nje person i sulet Dave Chappelle ne skene. Ne moment truprojat e kapin, e nxjerrin menjane dhe i qijne ngordhjen. Kur del qe aty i ka te thyera me turinj, me kembe e me krahe. Dhe e meriton plotesisht. Sepse ai qe ben agresionin e pare i rrezikon jeten viktimes. Kafshet e verteta jane mutrat e Temes. Imagjino te te behet qejfi kur shikon nje njeri qe vuan. Perpara se te shikosh "mostrat e Saliut" shiko njehere mostruozitetin qe ke shkruar vete.

         1. A
          Arzt

          Po na sjell si shembull ca zezake loqe mo kar me zile?

          1. S
           Shko ne Arzt mendor shoku

           Te duket vetja special ty, me emrin gjerman "doktori", po me duket je Doktor Mengele qe shfaq nje racizem te ndyre, teresisht te papershtatshem per nje shqiptar. Je po aq i keq sa horrat angleze qe diskriminojne shqiptaret.

       2. O
        Opinion

        Po ta kishte goditur një militant i pd Edi Ramën do ishe njëlloj? Dhuna duhet goditur në çdo rast, normalisht pas vaktit të sufllaqes. Ky trimi bëri hero para syve te popullit një kriminel si Sala.

        1. r
         reti11

         Po pse si fute plumbin kermes!

         1. A
          Ard

          Dhuna ne cdo rast eshte e denueshme por, nje gje ra ne sy , pala tjeter ishte edhe me e dhuneshme. Te dy rastet duhen hetuar.dhunuesi duhej cuar ne Komisariatin e Policise dhe jo ne komisariatin e Saliut.

          1. O
           O KArd pa K

           Dhuna e pales tjeter ishte replike, nuk ishte agresion. Une e kuptoj logjiken e bythqirave si ty, te godasesh tjetrin dhe pastaj te besh si lule mos me prek duke u fshehur prapa ligjit. Por nuk funksionon ashtu. Drejtesine ta mendosh mire perpara aktit. Kur godet tjetrin me grusht, mund ta lesh edhe te vdekur. Ne ate moment ke shperdoruar cdo lloj tolerance. Truprojat kane te drejte edhe ta vrasin, per ate pune jane punesuar. Madje edhe shume i shendetshem doli.

           1. R
            Replikues emrash

            Truprojat nuk kane te drejte ta vrasin direkt nuk nuk ka pershkallezim dhune o kokeloqe ate nuk e ka as policia normale por i jepet vetem institucioneve si ushtria, garda e republikes, etj. Ju nuk doni shtet, ju doni film western me te vdekur rrugeve, nuk doni drejtesi ligjore doni drejtesi "me re te rashe". Po te kete te drejten bodyguardi te vrase e kupton cfare vendi do behemi? Si me barona lufte ne Kandahar.

            1. A
             Askushi

             Per kafshet nga kandahari si puna jote ashtu eshte,por ne nje vend civil edhe vrasesi nuk duhet te dhunohet,e thote ligji….nuk ishte me pune vetmbrojte i shtrire ne toke ishte i neutralizuar…..por shpellaret ashtu ecin sy per sy dhe dhembe per dhembe

             1. S
              Sali koqepetulla

              Truprojat kane te drejte te te qine motren ty O Kard.Ne asnje vend te botes nuk ka suite si ty rop qire,po e neutralizojne dhe ja japin drejtesise.Se ti je rop qire edhe Reganin e qelluan me pistolete,po truptojat nuk e dhunuan por e netraulizuan dhe ja dhane ligjit,O MOTER QIRE

            2. K
             Kalec Dega

             Popull bageti, Berisha ka miliona ne breza, milionat ja merrni dot!

            3. t
             tata luigji

             Terroristi salih bin laden keshtu me kanun vazhdon bravo mor djal do zoti dhe nuk ngrihet ne kmbe

             1. a
              aleks

              keta kafshe malesie nuk behen kurre njerez, keta jane fatekeqesia e ketij vendi qe se lene te behet shtet si gjithe te tjeret, kudo ku vene kembe kjo race shpellare, vetem fatekeqesi sjell.

              1. S
               Shqiptar

               Ta kishte vrare Sali kërmën.

               1. H
                Haaa kopeshti zoologjik

                Kane dale kafshet nga kopeshti zoologjik haaaa kjo eshte malokeria

                1. V
                 Vini

                 kta te pd se çme kujtojn ato dokumentaret me hienat ne Afrik.

                 1. S
                  Sss

                  Jenat të shkerdhevshin nënën , motrër dhe grua

                  1. A
                   Anonim

                   EDHE TI MO NGA KETA TE RRUGES JE TE SALI QORRIT DMTH BYTH QIR SE JU FLISNI SHPELLARET QE THONI BEFSHA MOTREN TEME I TILL JE DHE TI CAKALL I ZBRIT NE TIRAN KU NA E FELLQET ,PO DUKET O CAR QE ESHT INSKENIM SI ASNJEHER ATA MJEKER XHINJT E DOBICIT TUAJ NUK I RIN PARA SI ASNJEHER POR E KAN LEN TE LIR HAPSIR KASTILE , KUKSI TRIMI NARD NOKES KA KOH QE E BEN SALI SHKERDHATA I BIRI KARAXHICIT I SHITUR TEK RUSET SI SHEQEREN KURV DHE SALKARAXHICI PUTAN ,DO SI NE VLOR NE 97 PO HENGRI DRU SHPELLKARI TROPOJES NE VLOR TEK HOLLIDEJ I ZHVESHEN LAKURIQ B.Q.. E SAI KURVES .

                   1. A
                    Arturi shoku mamit

                    Sss, ku te ka ikur mami? Prandaj je merzitur?

                  2. B
                   Beni

                   Po hetojne vete maloket e pyesin kush te ka futur!

                   1. L
                    LILI

                    U THAFSHIN ATO DUAR KUSH E KA QELLUARE ATE TRIM MBI TRIMA GENTJAN SHEHU LILI

                    1. J
                     John Qelbashi

                     Turma barbare e Tropojaneve duhet shfarosur

                     1. M
                      Mohikani

                      Burn tropoja!!

                      1. N
                       Nje shqiptar

                       Tamam gorrilla

                       1. k
                        k

                        Nuk mund të ketë shtet me malokë.

                        1. d
                         durresi

                         Sekuestrim personi! Mire shpellaret e atij idoti qe aq dine, po policia ku eshte?!!

                         1. D
                          Dakord

                          Po sigurisht! Pak i bene!! Rama ka arritur fundin!! Qelbesira do shkulur nga rrenjet qe ka hedhur

                          1. ☆☆☆☆

                           Te grushti i tij u mblodh gjithe zemerata Qytetare e popullit. Te lumte ajo dore(ai grusht), shpalleni qytetar nderi

                           1. Çekiçi

                            Sali serbi i biri i partizanit serb pak e ka edhe plumbin ky tradhtar i kombit Sa vrasje ka bë ky monstrum në Tropojë i shfarosi Haklajt vetem e vetem se ishin perkrahes te UÇK e ky Sali faqeziu ishte bashkpuntor i Millosheviqit kunder UÇK

                            1. P
                             Poshtë malokëria

                             Malokëria nuk janë njerëz por kafshë me fytyrë njeriu. Sali haleja meritonte një plumb në lule të ballit që të kishte rënë rehat ky vënd. Banditët e Saliut ju vërsulën si kafshë këtij personi kur normalisht duhet ta kapnin dhe tja dorëzonin policise. Për veprimin e tij le të gjykohej dhe të ndëshkohej sipas ligjit. Këtyre malokëve nuk duhet tu lejohet hyrja në Tiranë por duhet të pajisen me vizë 100€ për të hyrë.

                             1. T
                              Tjetri

                              Ti qenke me keq nga Saliu.. se edhe ai si straegji ka percaj e sundo... thjesht po nxit urrejtje brenda nesh... meriton nje grusht njelloj si saliu

                             2. M
                              Maksi

                              Hej ty te lumte ajo dore dhe ajo zemer luani. Do te vij dita ti paguash te gjitha o sali qeni

                              1. K
                               Kendveshtrim tjeter

                               Nuk e kuptoni or budallenj rilindjote se ai sulm mbi Berishen eshte autogoli me i madh qe ai budallai Gert i ben portes se Rames se te sulmohet kryetari opozites eshte gjeja me e turpshme per kedo pushtet neper Europe.

                               1. A
                                Arjani

                                Ti zgjuarsi e shekullit e kuptojm qe e ka ven sala dhe flamur noka nga quksi esht dhe nuk jemi aq budallenj te na mesosh ti saliu yt dhe lilush muti i ben keto maloku per 1 dor pare do i ishte hedhur dhe babes shikoja origjinen mir ,.

                               2. V
                                Vasi

                                Tu befte grushti vare’ hekuri next time.

                                1. P
                                 Pukiani

                                 Alex mos u merzit se maloku me malukun ishin ,dy here i ka organizuar vete ,ne Shkallnur gjoja se i gjuajten e snaiper ,doli se e kishte bere vete ,te pallati kongreseve nje njeri me grate dore gjoja se do ja idhte Berishes por edhe ajo doli granate mesimore po i vene prej tij ,qe te quhej viktime ,e treta e verteta me nje grusht qe ja theu ate hunden zhgabe , e katerta ishalla nje here e pergjithmone

                                 1. K
                                  Kaçaniku

                                  Ka shqiperia ende Avni Rrustema. Të lumtë dora o trim...

                                  1. t
                                   tetovari2

                                   I lumtë dora,ky ishte grushti që fo ta dërgojë përfundimisht në histori këtë garniturë të P.D. P.s.Propozoj që këtij trimi ti hapet një xhirollogari bankare dhe sejcili të solidarizohet të paktën me një euro(1€)e më shumë.

                                   1. G
                                    Genti

                                    PD mos eshte gje komisariat ? Pervecse e dhunuan,gorrillat Berishes pse se dorezuan ne polici por ne seline e PD-se. C'shtet eshte ky qe lejon pengmarrjen diten per diell ? Ketu c'do gje ka marre fund.

                                    1. M
                                     Mira

                                     Shtet i narkomaneve te Edi Rames dhe trumckut Cuci duhet ta marre urgjentisht nen mbrojtje Heroin e Popullit Gentian Shehu!

                                    2. S
                                     Sokoli

                                     Nga nje ane Samiti qytetaria, nga ana tjeter malokëria kafsheria, kjo esht Shqiperia. Kan ardh dhe n Tiron kan qelb qytetin. Ai djali trim.

                                     1. K
                                      KUKSIANI I TERBUAR

                                      HEROI IBALLKANIT MUJI I ZANAVE TE KUKSIT LAVDIA EPERJRTSHMETA NRICOFTE BALLIN TENTKRENAR

                                     2. S
                                      Shqiptari

                                      Policia te arrestoj dhe kta qe e moren peng kte djalin tek shqupi , jan kthyer ne shtet me vete kriminelet e PDs , a ka shtet e polici ne kte vend. I qelluan Makronit ne paris qe nuk i ka ber dem kujt , ky saliu ka vrar qindra njerez dhe me qindramijra i ka bo me vujt , prandaj kan urrejtie kta njerez .

                                      1. A
                                       Alb

                                       Ca policie te dalin e nja dy si ky me arm e ti cojn per pension te perhershem keta politikan policia eshte si erzeni ruajtes i boleve te partis.

                                       1. A
                                        Astrit durrsaku

                                        Jam dakord me ty Shqiptar 100%. Keta mskarenj qe dhunuan kete person si hijena ku 10 veta ju kundervune nje personi te vetem te arrestohen dhe gjykohen qe te gjithe njerzit ta dine kush keta derra jane.

                                       2. V
                                        Vjola

                                        Do ti paguaje ai dhe familja e tij.Zoti do tja shperbleje per cdo gje qe ka bere ai dhe familha e tij.

                                        1. w
                                         www.YoungTribune.com

                                         Ato kokecepat qe e ruajne gjyshin Sali Berisha i ka kot sa per numer se sot ato deshtuan. Kur ecen gjyshi ne bulevard nga mbrapa i shkojne keto pseudo rojet e truprojet. Ai djale qe e goditi duhet te shpallet hero dhe te dekorohet. Personalisht e marr ate grusht qe gjyshi Berisha hengri si nje denim nga populli shqiptar per nje mije te zezat qe i ka bere Shqiperise.”Te Lumte Dora” mor bir i Shqiperise.

                                         1. L
                                          Liria

                                          Grushti i Heroit te Popullit Gentian Shehu e beri punen e vet, tani pritet te mbaroje pune edhe snajperi!

                                          1. S
                                           Saliu

                                           Te gjithe keta koke palar qe is shkojne nga mbrapa non-grates jane te paguar nga ai vete me milionat qe ka vjedhur. Llum i Shqiiperise, komuniste te pandreqshem.

                                          2. D
                                           Doli nga Opari ku evgjiti shitet per i bardhe

                                           Sala mor Taj eshte Kryetar i bandes te Gjakderdhjes ne Shqiperi mos na I shit per Kryetar te Opozites te te vije turp , a nuk jeton ne Shqiperi te dish krimet e tij palo bure

                                           1. V
                                            Veroniku

                                            Fashistet kane mundur te fusin nje provokator ne rradhet tona apo jo Xhevat.Akoma vazhdojne te prodhohen filma me skenare kaq te dobet dhe te dale boje

                                            1. H
                                             Hanko Halla

                                             Heroi Gentian Shehu hyri ne historine moderne te Shqiperise me grushtin e tij kunder kryeagjentit serbo-rus, Sali Bersha! Oh m'i lumte ajo dore!

                                             1. q
                                              qytetari i rraf nga maloket

                                              Sala ka 30 vjet që nxit dhunë ditë e natë. I erdhi edhe atij radha ta hajë një grusht. Kush luan me dhunë, edhe do nxjerrë gjak ndonjëherë. Vetën ky bythqimi, Ilir Meta, nuk ka hongër grusht deri më sot nga gjithë kapot e politikës. Do zoti ia thyen ndonjëri turinjtë. Edhe Meta kokëderri nxit dhunë, e meriton.

                                              1. S
                                               Sita

                                               Lajmi me i bukur i dites

                                               1. s
                                                saliu

                                                Pp ta shohesh jane dy tablo, nga njera ane, qytetaria Europiane, nga ana tjeter kafsheria, idotesia, dhuna, rremuja, mesjetaria qe perfaqeson dyshja Berisha Meta.

                                                1. M
                                                 Maks

                                                 Enverin e terhoqen zbarr prej bronzi Por salehun dhe gjith qelbesirat qe na drejtojn dhe kan drejtuar do shohin nje fund te tmershen nga zemerimi i popullit

                                                 1. G
                                                  Grushti i Popullit

                                                  Ky Plehra e Kombit duhet varur si derr dhe pushtyre nga kalimtaret dhe t'ja shqyejne kerrmen qente e kazaneve. Grushtin e ka pak qelbesira Sali per krimet e SHIK-ut,1997-es,Gerdecit dhe 21 Janarit.

                                                  1. T
                                                   Trotski

                                                   Prelud i hakmarrjes Popullore Ndaj perbindshit NON GRATA..Ne kete dynja do ti laje te gjithe Prapesite qe ka bere Minuesi i Demokracise dhe Hajduti me i Ndyre o Pronave dhe Fondeve Publike

                                                   1. c
                                                    cup frroku

                                                    o mero po ky ishte nga tepelena mor aman e jo nga kuksi

                                                    1. R
                                                     Respeskte per Gertin

                                                     Po lereni ju o Bodykaret e mutit, lereni te lire se ai sot ka respektin me te madh nga shqiptaret. Lereni te lire o ju shk….. motrat, grate, vajzat, cfare gjinie femerore ju hyn ne shtepi.

                                                     1. S
                                                      Sara

                                                      po pse vetem gjinia femerore o njeri?!

                                                     2. U
                                                      Universi shprsa ime

                                                      E bët hero Salën. Tani do bëhet edhe më í ķeq. Po sa ësht rradha , Duke filluar nga I pari e deri tek I fundit. Kush hyn në parlament 80% hajduta e kriminela. Nuk laden gjynahet me grushta por me ligj. Tek ne ka koh që ligjin e bën Maliqi e kush ska lek e person të tjerët veç namin. Marin Robin peng se ska shet e ligje veç për fukarain qe mezi nxjerr bukën e gojës.

                                                      1. e
                                                       epo kjo pune

                                                       ja si del ne plan te dyte samiti... sot u be hunda sales kryetitull, goditur nga nje me raport... u vajti kot rruga liderve te BE.. mire ua ben se sali rremuja po nuk shkoi para drejtesise vetem do e zgjate litarin e zullumit

                                                       1. K
                                                        Kuksiani boksier i paguar nga Soros

                                                        Po si nuk e mbrojti Like shtanga dhe Zonjeza Garo, ku e kishin mendjen? E pate si ecte Likja ballelarte e sypatrembur, iu zbeh buzeqeshja se turma ne kor therriste vetem Bërrisha, asnje per be Monika ose Like. Sa per teatrin e plakut Mere i heq kapelen, ia arriti te bente lajm edhe diten kur lajm duhej te bente shifra ne " mijera" e protestueseve. Sa burre faqezi qe eshte, u katandis si ato femrat e instagramit qe i dergojne buqeta me lule vetes per ti postuar me pas, se gja kane admirues. Inskenim i dobet, por edhe sikur te mos jete i tille, perseri mbetet nje veprim i ulet per nje kriminel qe meriton vetem burgun! Lereni te mbytet ne llumin e vet, mos i jepni shkak te dale e te çirret si gore neper rruge se na e shpifi. ps. me siguri edhe kete kuksianin boksier e ka paguar Sorosi????????. Mjere ne e mjere ne!

                                                        1. K
                                                         Koli

                                                         Cfare Shkerdhatash ata te Saliut.E kane marre,e kane bo per vdekje ne SHKUP,dhe e kane Incizuar qe e ka fut PS.Oh cfare rrace:Do bejne si Kurvat per nje grusht,por kur Edi Ramen e sakatuan me Leva Kokes,i thyen hunden dhe Kafken,Saliu thoshte ishte pune Pasioni.Dhe tani Sale,ai burri asaj goce te re qe mban mrapa ta ka bo.Yp Xhixhi,Saliu iku ne te semes.

                                                         1. G
                                                          Gramozi

                                                          Ai i vetëm qëlloi një të vetëm, këta të fortët prej 20 vetash qëlluan mbi një të vetëm. Ky duhet ti mbjë mënd mirë ato fytyra që gati i morën jetën duke e qëlluar si kafshë në vitet e xhunglës, dhe mbas gjykimit ti shkërdhejë non bab motër atij mjekër cjapit të berishës si bodigard. Harrojnë budallejtë se para plumbit të gjitjë janë njësoj. Kush je ti or motër qirë që bashkë me 20 veta qëlloni dhe mbysni një njeri të vetëm, or trim, detyra juaj është ajo e bllokimit apo e neutralizimit, ti duhet të dënohesh për përdorim dhune fizike në grup. Lutuni që nuk ishte galica haklaj, se do kishit çuar lule ke vëndi ku ndodhi ngjarja.

                                                          1. I
                                                           I paduruari

                                                           PERSHENDETJE GERTI TE LUMTE DORA DHE TE UROJ SHENDET DHE JETE TE GJATE. BERE NJE VEPRIM QE E KANE LUTUR SHUME POR JE TI I VETMI QE E BERE. QOFTE VETEM FILLIMI ,PER KRIMINELIN SALI KERMA.

                                                           1. K
                                                            Klimax

                                                            Për të qarë apo për të qeshur?!!! Në qoftëse mendojmë se këto veprime barbare na kënaqin shpirtin e na shtojnë krenarinë, eh, atëhere me të vërtetë ngelemi një popull shumë larg të qënit normal apo të civilizuar! Saliu ka bërë shumë krime në jetën e tij politike dhe është përgjegjësi kryesor për fatkeqësitë më të mëdha që ka kaluar jo vetëm pjesa dërmuese e familjeve shqiptare, por edhe vetë ekzistenca e shtetit. Ndaj dhe urrejtja ndaj këtij njeriu nuk kufizohet tek të qënit kundërshtar politik. Ai është shëmbëlltyrë e së keqes, e krimit, mafies, korrupsionit, barbarizmit, kanibalizmit! Por a mundet ne ti përgjigjemi me të njëjtën monedhë? Jo! Në qoftëse mendojmë se duam një shtet që funksionon në bazë të ligjeve demokratike dhe kushtetutës, atëhere është vetëm drejtësia që vendos! Në qoftëse edhe ajo nuk ka vullnet e forcë, atëhere fajtor nuk është vetëm Saliu, por gjithë kasta politike, pushteti e shteti!

                                                            1. K
                                                             Klimaxi i opinionit te sotem

                                                             Klimax nuk te kupton njeri ne keto komente, sepse jane akoma ne epoken e xhungles, ku ligji behet nga me i forti, dhe drejtesia nuk zgjidhet ne gjykate por ne rruge. Keta komentues jane i njejti llum qe mbeshtet raste si vrasja jashtegjyqesore e Klodian Rashes nga dora e policise se shtetit, apo rrahjen e sotme nga bodyguardet. Lengojne kur shohin raste si Indonezia qe pushkaton qytetaret ne mes te rruges vetem me "dyshimin" se ndodh trafik droge, dhe harrojne se neser mund te gjenden vete perballe jashtegjyqesise qe kaq shume e lavderojne ne komente!

                                                            2. G
                                                             Gëzim

                                                             Para një viti kam shkruar në koment që duhet vepruar kundër badi gardëve të Saliut që kanë pranuar ti shërbejnë atij.Kam një pyetje: Pse nuk nuk ngrihet tani populli që është kundra Saliut të shkojë për ta nxjerrë jashtë nga godina e Shqupit atë djalë?A e kuptoni që ata kanë për ta tortruar atë atje? Mbrojtja e tij nuk bëhet me fjalë nëpër komente, por me vepra.

                                                             1. e
                                                              emigranti

                                                              o maskarrenjte e saliut zoti marrte hake mbi ju

                                                              1. A
                                                               Andena.

                                                               Rrembim personi.

                                                               1. B
                                                                Beni

                                                                Mirë ia bëri Sali kërmës se nuk po zhduket nga faqja e dheut!

                                                                1. D
                                                                 Demotakercita

                                                                 Prokuroria duhet ta hetoj me prioritet si agresorin Shehu ashtu edhe vetgjyqesin e bodigardeve. Nga reagimi i "politikaneve",mendoj se kemi te bejme me nje skenar"BABALE".Saliu ,e te tjere meritojne denime shume me te renda por,ky veprim eshte jo normal.Sa per akuzat se e ka organizuar pushteti do tu them se jane pa baza dhe absurde."Opozita " donte vemendje dhe kete e arriti duke sakrifikuar pamjen e doktorit.Si gjithmon skenar te dobet,si vete "lideri" i konsumuar.

                                                                 1. L
                                                                  Ligj drejtesi dhe jetes te sigurte

                                                                  Mir ja ka ber i lumte dora, por nuk marin vesht kta si Me grushta si me shkelma si me te mira dhe me vota. Z. Berisha edhe mund te hikesh nga politika ti leshosh vendin nje te riu te pa korruptuar dhe te pa perfshire ne sigurimin e shtetit. Ju lutemi na lini te hecim perpara se vetem nje jete kemi.

                                                                  Lini një Përgjigje

                                                                  12:48 Kronika 13 komente

                                                                  09:27 Kronika 2 komente

                                                                  19:53 Kronika 1 koment

                                                                  19:17 Kronika 1 koment

                                                                  17:08 Kronika

                                                                  15:15 Kronika 2 komente

                                                                  09:55 Kronika

                                                                  09:48 Kronika 3 komente

                                                                  09:00 Kronika

                                                                  22:51 Kronika

                                                                  Më të lexuarat

                                                                  12:41 Politika 50 komente

                                                                  11:35 Politika 23 komente

                                                                  09:31 Politika 7 komente

                                                                  17:33 Politika 7 komente

                                                                  10:26 Sociale 27 komente

                                                                  09:16 Politika 12 komente

                                                                  Blog Tema

                                                                  18:18 Blog 2 komente

                                                                  21:40 Blog

                                                                  19:50 Blog 3 komente