Te fundit

15:20

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

2022-12-07 09:19:46Kronika TEMA

5 Komente

 1. j
  ja pra , Paska marre bekimin e Allahut

  po nji kobure bre djalke , nuk gjeje dote ! E bere qe e bere ,ja kishe qir faren Kryekurves se vicidolit e kishe Nderuar Shqiperine . Kujdes heren tjeter .Jo me me grushte .Me Allti djalke behen punasi duhet

  1. D
   Detari

   domth muslimon turk vk

   1. h
    herese tjeter Alltin dhe numeroje Bijve te Kurves

    Detari , patjeter o dhjak bytcpuar ,Turk quani ju filogreket ata qe ju pallojne ne bythe ? hahahahaha e kuptojme .Madje edhe ktu ,ne mediet shqiptare per ate pune jeni .Ne kerkim te Qirseve te bythes tuj ,te Turkut ! Ne Europe atyre homoseksualeve i thone Grek , dhe ju Greket ,atyre qe ju shkerdhejne bythen i quani Turk !!!!!!!!!! Jo keq e keni trasheguar kte gje mesiguri nga te paret tuaj kur ishin ne Turqi

   2. P
    Poseidon

    KUR E KRUAN SUMEN HU ME HU DO TE NGULET NDONJE KOT SE KOTI ......................,..PO CTE HYN NE PUNE POLITIKA ME O KAR I SHKREHUR SHKO MORE NE SHTEPI SE PO TA FUTI SHBA NUK TE DEL ME PER 100 VJET.....,.......................LUTJU ZOTIT TA LE ME KAQ SE KE SHUME GJYNAHE PER TE LARE.

    1. A
     Andi

     Ja dhe SHISHI ben nje film dhe kerkon te na e shesi si realitet.

     Lini një Përgjigje

     09:07 Kronika 32 komente

     21:20 Kronika 37 komente

     20:00 Kronika 46 komente

     19:49 Kronika 22 komente

     16:30 Kronika 5 komente

     15:35 Kronika 3 komente

     15:05 Kronika 10 komente

     13:32 Kronika 18 komente

     12:51 Kronika 85 komente

     12:48 Kronika 13 komente

     Më të lexuarat

     12:04 Sociale 20 komente

     20:50 Sociale 7 komente

     09:05 Kronika 1 koment

     17:00 Politika 11 komente

     10:18 Rajoni 10 komente

     18:10 Politika 12 komente

     Blog Tema

     12:18 Blog 1 koment

     11:41 Blog 1 koment

     09:34 Blog 1 koment