Te fundit

14:50

14:47

14:40

14:32

14:31

14:21

14:11

14:04

2023-09-29 11:13:31Kronika TEMA

24 Komente

 1. D
  Drini

  Kafshet fshatare, nuk qytetrohen. More plehra, po cfaredo qe te ket bere, lere dhe vazhdo jeten o plehra. Pse ne vrasje o qenie frymore qe se meritoni te merrni oksigjenin e kesaj toke.

  1. K
   Katnari me rezort

   Pse pergjitheson or Drin, shko e shif sa urdhera mbrojte ka qit gjykat e kryeqytetit per te ashtuquajturit tironc te vjeter. Nje ftyr kane kriminelat qofshin ngado me origjine

   1. X
    Xha

    Tironcat janë malokë që kane zbritur nga shpellat në kohën e sali kriminelit

  2. P
   Piktori

   Xhaxhi Enver , xhaxhi Enver , per kafshet plumbin e kishe sheqer

   1. x
    xhaxhit bytha e shqyer !

    Xhaxhit ja kishin shpratalluar bythen kure ishte ne France ! Po ti ashtu te shqyer e ke !

   2. E
    Edi

    Te lesh femijet me drama gjithë jetën, të vrasesh nënën e femijeve të ty, të shkaterrosh jetë sepse mentaliteti yt plehre nuk pranon dot lirine e të tjereve tregon se sa kriminel je more pis, more copë mishi me dy sy. Unë jam ateist, por ne kete rast dua të besoj dhe shpresoj që ferri të ekzistoje që të dergjesh pergjithmone atje. Kafshë!

    1. M
     Mentalitet i pandreqshem burrash te semure

     Kafsha e paqyteteruar maloke shqiptare (nuk flas per te gjithe shqiptaret), kafshe primitive do te mbetet, si te jete ne Firence, Londer, Paris, Nju Jork, apo ne Hene. Malokeria dhe mentaliteti i neveritshem primitiv i ketyre burrave te ndyre, nuk shqitet nga asnje kulture perendimore, edhe sikur 50 vjet te kene jetuar atje. Mjere ato gra (dhe femije) qe bien ne dore te tyre dhe qe i kane ne jetet e veta. U prehte ne paqe viktima e re dhe ngushellime familjes, sidomos dy femijeve te gjore, pa nje prind dhe me nje baba kriminel qe i vrau nenen me plumb ne koke.

     1. a
      a.a

      cfare drame per femijet: nena e vrare nga babai. Nje familje e shkaterruar. cfare mund te presesh nga keta dy femije kur te rriten, me syte e tyre pane si familja instituti ku duhet te ndihesh i mbrojtur dhe te ngjesh mbeshtetje u shkaterrua nga vete themeluesit prinderit.

      Lini një Përgjigje

      11:04 Kronika 3 komente

      10:52 Kronika

      10:25 Kronika 27 komente

      10:15 Kronika 3 komente

      10:09 Kronika 6 komente

      09:51 Kronika 16 komente

      09:11 Kronika 3 komente

      09:08 Kronika 40 komente

      21:20 Kronika 1 koment

      20:50 Kronika 1 koment

      Më të lexuarat

      17:52 Politika 35 komente

      18:23 Kronika 9 komente

      10:18 Kronika 13 komente

      17:29 Politika 12 komente

      20:38 Blog 15 komente

      17:11 Blog 13 komente

      Blog Tema

      14:11 Blog 6 komente

      11:42 Blog 2 komente

      10:48 Blog 3 komente