Te fundit

18:27

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

2024-04-14 22:12:00Kronika TEMA

3 Komente

 1. G
  Gen

  Mili i shkrete......xhanan njeri. Si i beri dora dhe e vrau,maskarai.

  1. p
   populli

   Kapen pasojat ,ndersa shkaku i gjithe kesaj tragjedie kryekrimi Berishe rruhet nen vezhgimin e policise ne rrugen Mustafa Matohiti ,perseri me atributet e Presidentit te vendit ,ku ndoshta nen pretekstin e 'e arrestit shtepiak' shpjegojne indirekt se ne fakt ai rruhet per te mos e vrare ndokush si njeriu qe vodhi,vrau dhe dogji Shqiperine dhe shqipetaret. Dhe ne si popull ndertojme kapitalizmin te dhjere por krenare duke treguar tregime per jeten tone te lumtur te asaj kohe ku mijra e mijra shqipetare jane ne boten tjeter dhe te humbur edhe sot e kesaj dite fale ketij sistemi qe me rendesi ka ndertimi i nje pallati se sa jeta e nje njeriu,nen britmat 'O sa mir ke ken shqiptar ,o hej o hej o hej',duke treguar perralla per tragjedite e ketij populli qe per rreth 40 vite dhjemokracia ka hengur jete njerezis me shume se okupimi nga Turqia Italia dhe Gjermania.

   1. u
    u shofshin zagaret

    97 e Vampirit !!!!!!!!!!!!

    Lini një Përgjigje

    22:00 Kronika

    21:12 Kronika

    19:50 Kronika 2 komente

    19:40 Kronika

    18:19 Kronika

    15:55 Kronika

    14:17 Kronika

    13:14 Kronika

    12:22 Kronika 1 koment

    12:00 Kronika

    Më të lexuarat

    10:24 Kronika 6 komente

    12:25 Kronika 4 komente

    20:19 Kronika

    10:31 Kronika 9 komente

    12:15 Politika 15 komente

    09:17 Kronika 39 komente

    Blog Tema

    09:39 Blog 8 komente

    18:18 Blog 10 komente

    17:05 Blog