Te fundit

20:00

19:53

19:50

19:43

19:39

19:30

19:19

19:11

2023-09-28 19:07:18Kronika TEMA

7 Komente

 1. V
  Vl

  Do ket nderprer se paguari gjoben prandaj.

  1. s
   saimir

   t'ja kishin vu ca ne bythe ktij mazllumit halldup noiz a mahmut si e ka emrin e vertete

   1. N
    Nuk janë trima, janë..... opo lere fare

    Hajde nënë hajde! "Të keqen mamaja, do marresh tritol dhe do ja hedhesh ne ere lokalin atij maskarait, se është merzituar mamaja." Debilë prindërit, debil fëmija. Dhe rrisin nje trap zalli pa dy fije tru ne kokë. Ishte Loshi i Karbunares garip, por nuk e kapi moshen 40 vjeç. Tur Daja iku po ashtu. Pastaj doli nje trim tjeter, Miklovani, as 15 vjeç, por ky nuk e kapi dot 18-ën, se e hoqën qafe. Pastaj doli Banda e Aldo Bares, por e shkaterroi shteti. Kete Laert Haxhiun do ta heqe qafe nje tjeter. Por këta nuk mesojne asnjehere. Nëna e budallenjve është gjithmonë shtatzanë thotë populli.

    1. T
     T

     Ku ka arit arti shqiptar mor zoit i madh .gjynaf gjynaf te del vetem nojzi ne tv copa e injorantit .

     1. D
      Deni

      Nojzi, dicka e neveritshme.

      1. N
       Niku

       Kur u bene dhe lushnjaret trima, ja qifsha jeten me nje fjale.

       1. N
        Niku

        Kur u bene dhe lushnjaret trima, ja qifsha jeten me nje fjale.

        Lini një Përgjigje

        18:52 Kronika 1 koment

        18:16 Kronika 4 komente

        17:48 Kronika 9 komente

        16:27 Kronika 1 koment

        15:42 Kronika 1 koment

        15:38 Kronika 6 komente

        14:26 Kronika 5 komente

        14:05 Kronika 1 koment

        13:27 Kronika 1 koment

        12:26 Kronika

        Më të lexuarat

        12:41 Politika 46 komente

        11:35 Politika 23 komente

        09:31 Politika 5 komente

        10:26 Sociale 24 komente

        09:16 Politika 10 komente

        10:16 Politika 7 komente

        Blog Tema

        18:18 Blog 1 koment

        21:40 Blog

        19:50 Blog 3 komente