Te fundit

19:41

19:40

19:30

19:24

19:20

19:17

19:10

18:52

2024-03-02 09:38:00Kulturë TEMA

2 Komente

 1. s
  shah-mat shalsit

  Mire Shalesi,nuk do te zgjohet dhe te shikoje perreth jeten si ne xhungel ketu.por shoh qe pereth tij,qe e degjojne jane budallepsur jo pak.Shalsit as qe ja mban bytha ti japi qofte dhe nje shah kalifit rama

  1. A
   Albini

   Me siguri ja ka perkthyer Fred cako se ky analfabeti dhe trashamaku me brire shalsi nuk din as shqip. O Ku kemi aritur me keto budallenj qe na shtohen cdo dite!!!!!!!!!!!

   Lini një Përgjigje

   09:33 Kulturë

   09:23 Kulturë 1 koment

   09:22 Kulturë 1 koment

   08:59 Kulturë 2 komente

   10:22 Kulturë

   10:10 Kulturë

   09:59 Kulturë 1 koment

   09:49 Kulturë 1 koment

   09:40 Kulturë

   09:26 Kulturë 2 komente

   Më të lexuarat

   10:24 Kronika 6 komente

   12:25 Kronika 4 komente

   12:15 Politika 15 komente

   10:31 Kronika 9 komente

   20:19 Kronika

   09:17 Kronika 39 komente

   Blog Tema

   09:39 Blog 8 komente

   18:18 Blog 10 komente

   17:05 Blog