Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2023-11-28 12:06:00Kulturë TEMA

6 Komente

 1. Z
  Zoni ,98 vjec

  E rendesishme eshte qe ka marr pjese edhe Albana Osmani.

  1. a
   astriti

   mbetet me vlere shprehja e rames qe.....nje dite une do iki por jam i qete se pas meje do vije personi adapt per vazhdimin e vizionit tim per zhvillimin e atdheut tone te dashur .

   1. R
    Raimond vlonjati

    Po po. Lali Eri, eshte bos, eshte kopetent ne organizim . Esht shkerdhat ka finese dhe fantazi ne organizim . Eshte cik si shume hajdut , por ca ti besh Ja do puna lol

   2. a
    astriti

    mbetet me vlere shprehja e rames qe.....nje dite une do iki por jam i qete se pas meje do vije personi adapt per vazhdimin e vizionit tim per zhvillimin e atdheut tone te dashur .

    1. e
     e

     Gezojne turqit ,,,,

     1. D
      DMK

      Quhet Ramë Lahaj jo Manaj puuu ca gazetari

      Lini një Përgjigje

      20:30 Kulturë 8 komente

      18:51 Kulturë 2 komente

      22:11 Kulturë

      19:22 Kulturë

      20:50 Kulturë

      19:05 Kulturë 1 koment

      18:41 Kulturë 1 koment

      14:49 Kulturë

      13:56 Kulturë 4 komente

      12:09 Kulturë

      Më të lexuarat

      09:20 Politika 10 komente

      10:03 Sport 34 komente

      11:59 Sociale 47 komente

      09:14 Politika 4 komente

      17:05 Politika 10 komente

      19:19 Politika

      Blog Tema

      19:00 Blog

      14:30 Blog 13 komente

      19:44 Blog 7 komente