Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2023-11-29 16:00:00Kulturë TEMA

10 Komente

 1. B
  Boston, USA

  Ripjellja Socialiste dhe bastrdet e Shqipnise londineze po bastardojne edhe diasporen shqiptare. Diaspora shqiptare ka qene ajka e shqiptarizmit, derisa nuk i futen klyshet e vet ata bastardet abtishqiptar te kesaj cope shqipnije londineze. Edhe Vlora Çitaku ka bastarduar diasporen. E turpshme nga migracioni shqiptar, te dekorohet keshilletari i Aleksander Vucicit.. Bastardet hajdute antoshqiptar te politkes nga Tirana zyrtare kane kaluar ne ofenziv antishqiptare.

  1. I
   Imperial

   Ky eshte njeriu me antishqiptar ne Amerike . eshte i paguar nga Serbia . Ka promovuar dialog me Kosoves dhe Serbise , por ne detaje eshte vetem pro interesit serb. Turp qe te promovohet ky plehre pederast !

   1. R
    Raimond vlonjati

    Sa shume shkon Greneli me Bleonen. Duken shume elegante qe te dy me ato kostumet e zeza duken perfekt . Grenel lidhu me Bleonen se dukeni super cift .

    1. E
     EmigrANTI

     Kjo Bleona Kur*va ja dha Cmimin Grenellit !!!!wow e pabesueshme sa thelle hyje tentakulat e kancerit te mafias Trump . Turp per kete chip femer .

     1. K
      Koha

      Dekoruan leshilltarin e Aleksander Vicicit?!

      1. N
       Nik

       Shume absurde, nuk mund te pressh gje tjeter nga kurveria!

       1. N
        Niku

        Cfare ceremonie ishte kjo qe s'e mori vesh askush? Grenellin nuk e qi njeri ne Amerike, eshte is puna e Evi Kokalarit, ju duket vetja VIP, po s'kane gje ne dore, vetem celesat e kashtes. Edhe kush ju tha ketyre qe kostumi frak mund te vishet me kepuce pa corape ose dhe me atlete me gome te bardhe?

        1. l
         lani

         turp ai eshte antishqiptare keto idiotet edhe budallat e politikes jone dekurojne nje hale

         1. t
          troc

          Sa shume pushtet kane tashme antishqiptaret brenda dhe jashte vendit.Dekoroni dhe Vucicin se nuk ka ngelur gje tjeter

          1. F
           Flamur Struga

           o te mjere distancohuni nga ata qe e demtojne interesin kombetar,pamvaresisht se ai eshte edhe nenpunes i Shtepise te Bardhe.Grenelli nuk e meriton te vleresohet keshtu,kush jeni ju me mendje "totalitare" qe deshironi te afirmoni vetvehten me rastin e nje dite te madhe historike kombetare.Nga te mjeret ,nga mendje lehtet e keti grupi ,njolloset historia,dinjiteti..vleresoni punen qellimin e cdo kujt ,atehere thurni lavdie mirenjohje..turp.

           Lini një Përgjigje

           22:10 Kulturë 5 komente

           12:06 Kulturë 6 komente

           20:30 Kulturë 8 komente

           18:51 Kulturë 2 komente

           22:11 Kulturë

           19:22 Kulturë

           20:50 Kulturë

           19:05 Kulturë 1 koment

           18:41 Kulturë 1 koment

           14:49 Kulturë

           Më të lexuarat

           09:20 Politika 10 komente

           10:03 Sport 34 komente

           11:59 Sociale 47 komente

           09:14 Politika 4 komente

           17:05 Politika 10 komente

           19:19 Politika

           Blog Tema

           19:00 Blog

           14:30 Blog 13 komente

           19:44 Blog 7 komente