Te fundit

09:27

09:26

09:10

09:18

09:17

09:13

09:05

09:02

2023-11-28 22:10:00Kulturë TEMA

5 Komente

 1. Z
  Zgjohu Perendim dhe kuro metastazat islamiste

  Mallkuar qofshi skota e islamist-terroristit erdogan,qe ne token qe e ka pushtuar,po zhduk dhe monumentin madheshtor te krishterimit,qe predikon dhe realizon paqen dhe vllazerimin midis njerezve kushdo qofshin. Dhe Perendimi kristian vazhdon te shtoje,pa numer xhamite ne token e vet,ku shume nga ato predikojne si ti vrasim ´´te pa fet´´dhe ti denatyrojne vendin.Dhe shume nga ata financohen nga keto shtete,pra para vetvrasese

  1. .
   .

   Arnautaaa .... ne 2022 Turqiret "paqesor" shnderojn Kishat ne Xhami, imagjinoni cfar benin Barbaret Otoman 600 vjet me pare, gjithca te Krishter ne te gjithe Ballkanin e tjetersuan me dhunē ne Islam.

  2. B
   Baftjari

   Duhet te meren masa per resturimin e kishes se orthodhoksev ,,ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ,,veper madheshtore 1500 vjecare ,,,,se myslymanet e turqis ,,shqiperis kan Xhamit dhe Teqet e tyre ,,,jan te forta ,,,

   1. M
    M

    Sulltanit Erdogan nuk i behet vone qe rane copezat per sa kohe qe bythperpjetet kane ku fusin koken.

    1. .
     .........

     Kujt po i "rruhet"....si Kishat ortodokse si Xhamit myslimane....vatra te injorances ...pabesise...dhe ...poshtersise.....akoma nuk jane prishur te gjitha....kujt i "ha" palla....pune korrakesh lindore...i zhabzinjsh....mire do benin te thyenin qafen nga ky Planet....

     Lini një Përgjigje

     12:06 Kulturë 6 komente

     20:30 Kulturë 8 komente

     18:51 Kulturë 2 komente

     22:11 Kulturë

     19:22 Kulturë

     20:50 Kulturë

     19:05 Kulturë 1 koment

     18:41 Kulturë 1 koment

     14:49 Kulturë

     13:56 Kulturë 4 komente

     Më të lexuarat

     10:03 Politika 15 komente

     20:50 Sociale

     13:10 Kronika 25 komente

     13:37 Politika 59 komente

     17:00 Politika 7 komente

     18:10 Politika 9 komente

     Blog Tema

     20:54 Blog

     20:30 Blog 1 koment

     20:10 Blog 1 koment