Te fundit

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

2024-03-03 19:30:00Kulturë TEMA

3 Komente

 1. S
  Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

  Mire Kastrioti legjendar por turkoshaku i qitapeve istorike Xhufka c'lidhje ka me te....!?

  1. j
   janullatos me metaqirizmeno kolo

   po ti clidhje ke o bythqir lulishtesh ? Ti qihesh me greke, cte duhet ty Kastrioti alvanos ????

  2. B
   Bucintoro

   Artan Shkreli “Zbulon” te Shkruarat dhe te Botuarat ketu e 17 Vite te shkuara nga Znj. Luçia Nadin qe nga 2007 . Duket ne Shqiperi u eshte fikur “Google” .

   Lini një Përgjigje

   17:50 Kulturë 1 koment

   11:57 Kulturë 4 komente

   10:00 Kulturë 3 komente

   09:38 Kulturë 2 komente

   09:33 Kulturë

   09:23 Kulturë 1 koment

   09:22 Kulturë 1 koment

   08:59 Kulturë 2 komente

   10:22 Kulturë

   10:10 Kulturë

   Më të lexuarat

   10:24 Kronika 6 komente

   12:25 Kronika 4 komente

   20:19 Kronika

   10:31 Kronika 9 komente

   12:15 Politika 15 komente

   09:17 Kronika 39 komente

   Blog Tema

   09:39 Blog 8 komente

   18:18 Blog 10 komente

   17:05 Blog