Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-02-22 21:10:00Kulturë TEMA

4 Komente

 1. M
  Minzhozi. S

  Super lajm per edoganistet, gylenistet dhe turko-arabet myslimute e Shqiperise. Pordhi kali ne goje te mizes e nuk e pa njeri...

  1. S
   Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

   Restaurohet apo shurroset nje palodefter a leter bithe... Koran!?

   1. U
    Universi shpresa ime

    O tope Po ça lashtësie mund të quhet diçka 100 vjeçare ? O qypa që e degjeneruar fare llogjikën e gjuhës së përdorur nga ne. O ju Jan that trut . Po në e KEMI urim shekullor thënien ""EDHE 100 VJEÇ"" PO pse kaq të trash do ta kishim urimin sikur 100 vjetet të quheshin lashtësi . O ju hëngërt mortja me gjith paçavure që shkruani .. na hapët barkun me ktë inteligjencën tuaj

    1. A
     And

     Bita restauron Dokumentation 1000 vjecare....

     Lini një Përgjigje

     19:19 Kulturë 1 koment

     11:07 Kulturë 3 komente

     10:52 Kulturë 1 koment

     10:40 Kulturë

     10:15 Kulturë

     09:38 Kulturë

     09:30 Kulturë

     09:23 Kulturë

     09:16 Kulturë

     08:18 Kulturë

     Më të lexuarat

     01:10 Kulturë 11 komente

     10:23 Dossier 2 komente

     15:16 Politika 13 komente

     10:17 Kronika

     11:33 Bota 13 komente

     14:18 Politika 10 komente

     Blog Tema

     20:50 Blog

     11:20 Blog 8 komente

     18:08 Blog 3 komente