Te fundit

09:21

09:19

09:15

09:06

09:02

09:01

08:51

08:31

2023-11-27 20:30:00Kulturë TEMA

8 Komente

 1. l
  lani

  pisllek jazek

  1. V
   Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

   Pika e vockel e Mirela Kumbaro Furxhiut qe vjedh edhe dietat.

   1. p
    populli

    Para viteve 2000 ky ishte nje nga plazhet e bukur i arritshem lehtesisht dhe oa asnje ndertim mund te shkonte kushdo. rezistoi deri tani! derisa bastardet dhane leje per ndertim. tani e tutje vetem me leke mund te futesh. e duhet te paguash qe nga parkimi plehra!!!!

    1. s
     sapa

     Jo ore nuk ndodh ajo gje.Rama biles nuk e la plaken e Vlores te beje shtese shtepie pa leje.Rama ka bere shtet!Te pakten pretendon si kaposhi ne maje te plehut!

     1. T
      Toledo

      I njejti stil nderimesh byth me byth me kuba,shemtire tipike e bregut te Sarandes , as pas 30 vjetesh gabime nuk vune mend , e njejta baterdi betoni , rendje per miliona , kafshoheni , bluheni dhe ne fund dh.....si e keni bere ne gjithe keto vite , Natyra e solli perle prej miliona vitesh per tu a lene ne dore bishave te egra qe ta shkaterrojne .....

      1. X
       XXXL

       Edi Rama eshte nje i droguar qe po shkaterron ne menyre te pakthyeshme Shqiperine e bukur te bere dhurate nga Zoti. Shqiptare ngrihuni dhe zbytheni kete te cmendur, eshte njesoj si Caushesku.

       1. Q
        Qafa e Thanes

        Sakte.

       2. M
        Mos me keq

        Me keq se Arber Malltezi. Ai te pakten kishte nje tapi te vjeter. Keta e grabisin komplet...Zoti i denofte te pangopurit e babezitur...

        Lini një Përgjigje

        18:51 Kulturë 2 komente

        22:11 Kulturë

        19:22 Kulturë

        20:50 Kulturë

        19:05 Kulturë 1 koment

        18:41 Kulturë 1 koment

        14:49 Kulturë

        13:56 Kulturë 4 komente

        12:09 Kulturë

        21:20 Kulturë

        Më të lexuarat

        11:29 Ekonomia 48 komente

        10:16 Politika 26 komente

        11:13 Kronika 12 komente

        11:59 Dossier 1 koment

        20:00 Rajoni 84 komente

        17:42 Politika 18 komente

        Blog Tema

        21:10 Blog

        17:08 Blog 9 komente

        09:19 Blog 1 koment