Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2023-12-02 17:25:09Lifestyle TEMA

5 Komente

 1. l
  lani

  londra ka shume vite qe e ka bere ket .eshte vetem me mbledh sa me shume taksa

  1. A
   American dream

   Forma re e komunizmit, njesoj si kohen e enver qoftlargut qe u desh leje per te dale nga qyteti. Tashme gjasme je i lire po pa leke ha vec mut dhe te besh kete ne nje moment krize cmimesh qe behet nga lart qellimisht eshte krimi i rradhes drejt njerezimit. Nuk do jete e larget dita kur New Yorku te duketme keq se afrika madje per cilsi jetese me keq.

  2. N
   Nje Bote e re ! me gezim shkojme ne Pune !

   Shtresa e varfer me mire ne kembe ose me Autobuz ! nuk i dilet ndryshe ! shume shtrejnte . Si ka mundesi ? mbase ngaqe njerezit kudo po behen Milionere ! dhe mbase nuk humbasin shume per 15 Dollare ne dite !

   1. N
    Nje Bote e re ! me gezim shkojme ne Pune !

    Shtresa e varfer me mire ne kembe ose me Autobuz ! nuk i dilet ndryshe ! shume shtrejnte . Si ka mundesi ? mbase ngaqe njerezit kudo po behen Milionere ! dhe mbase nuk humbasin shume per 15 Dollare ne dite !

    1. A
     Arbereshi

     Milano 7.5 euro per te qarkulluar me makine ne zonen C

     Lini një Përgjigje

     12:03 Lifestyle 1 koment

     09:22 Lifestyle 20 komente

     22:10 Lifestyle 1 koment

     19:05 Lifestyle 9 komente

     18:19 Lifestyle 1 koment

     18:02 Lifestyle 2 komente

     17:55 Lifestyle 3 komente

     17:43 Lifestyle 5 komente

     17:34 Lifestyle 36 komente

     16:30 Lifestyle 3 komente

     Më të lexuarat

     12:41 Politika 50 komente

     11:35 Politika 23 komente

     09:31 Politika 7 komente

     17:33 Politika 7 komente

     10:26 Sociale 27 komente

     09:16 Politika 12 komente

     Blog Tema

     18:18 Blog 2 komente

     21:40 Blog

     19:50 Blog 3 komente