Te fundit

15:33

15:20

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

2023-12-10 15:20:00Lifestyle TEMA

7 Komente

 1. Z
  Zen berisha biri kurves

  Hajdarin e kemi te mire me te thene te drejten, e rruajme cdo dite i bejme mazazh 10 deri ne 12 ore Kalofsh sa me mire, mos harro porisit flija

  1. T
   Tahir Gashi

   Me ne fund, dikush qe shkruan realitetin. Bunkeret u ndertuan sepse shqiptaret qene sulmuar shume here gjate historise! Talebanet shqipfoles, mendojne se nuk na duhet mbrojtja! 1878, 1913, 1944-1945, 1998-1999 jane thjesht histori, keshtu mendojne talebanet dhe udheheqesit global! Por gabojne, terrorizmi sllavo grek eshte ne pritje dhe delet shqiptare pergatiten me tallava!

   1. m
    misri kanadez

    Oh c¨fare thote kjo pa emer ,kjo thote oh sa mire kodo qe shkon. Kete leshin askush nuk e njeh dhe vjen ketu dhe thote qe patatja mbillet ne toke.

    1. n
     nje punonjes buxhetor

     Sic nuk flitet kurre keq per te vdekurin, ashtu dhe nuk shahet kurre vendi ku shkohet me pushime. "Ne Shqipei eshte shume lire" thote kanadezja! Se natyrisht kur ke disa mijra Dollare a Euro rroge mujore ashtu te duket...por ta provoje kanadezja ta shtyje muajin ketu me nje page 400 Dollare e pastaj ti merren pershtypjet (nese arrihet pa ikur nga syte kembet)

     1. Q
      Qimete Abdylheqimi RKS

      Ta hangt biren e mutit Edvin Vuqiqi.

      1. D
       Dhembeli

       Thank you Ludivine, for good words for Albania! Albania is amazing in every aspect culture, history, beaty nature etc I have never thought that communist system was isolated because of the fear of the past.That's an interesting point of view.

       1. V
        Vllahu

        ????????????????????????????????????????

        Lini një Përgjigje

        14:30 Lifestyle 3 komente

        13:00 Lifestyle 2 komente

        12:10 Lifestyle 2 komente

        22:00 Lifestyle 3 komente

        21:40 Lifestyle 1 koment

        17:15 Lifestyle 6 komente

        17:03 Lifestyle 4 komente

        14:44 Lifestyle 1 koment

        13:23 Lifestyle 1 koment

        11:59 Lifestyle

        Më të lexuarat

        12:04 Sociale 20 komente

        20:50 Sociale 7 komente

        09:05 Kronika 1 koment

        10:18 Rajoni 10 komente

        17:00 Politika 11 komente

        18:10 Politika 12 komente

        Blog Tema

        12:18 Blog 1 koment

        11:41 Blog 1 koment

        09:34 Blog 1 koment